Özür Dileme Mesajları

Özür Dileme Mesajları Her insan hata yaparak belirli tecrübeleri edinir. Hayata gözlerini açan herkes çevresindeki insanlara karşı hatalar yapabilir. Hata yapmak insana mahsus olsa bile özür dilemek büyük bir erdemi içerir. Özür Dileme mesajları ile birlikte yaptığınız hataların farkına vardığınızı karşınızdaki kişiyi ikna edebilirsiniz. Bazı günlerde hayata bakış açınız daha olumsuz olabilir. Böyle bir günde çevrenizde bulunan insanları olumsuz bakış açınızla, yanlış anlaşılmalar nedeniyle kırabilirsiniz. Yaptığınız hatanın farkına vardığınızda pişmanlık duygusu ile kavrulabilirsiniz.

Yaşadığınız olaylar nedeniyle kalp kırdığınızı düşünüyorsanız özür dilemenizi içeren güzel mesajlar sizin yardımcınız olmaktadır. Bazen sözlerinizle bazen de davranışlarınızla karşınızda bulunan kişilerin üzülmesine sebep olabilirsiniz. Hata yapmanın insana mahsus olduğu dünyada yapılan hataların karşılıksız bırakılması daha çok kalp kırıklıklarına neden olabilir. Konu her ne olursa olsun hatalı olan taraf sizseniz özür dilemek zorunlu olan davranışlar arasında yer alır. Özür dileme mesajları ile duygularınızı ifade edebileceğiniz gibi pişmanlığınızı dile getirme imkanınız bulunur. Attığınız mesajlar ile sevdiklerinizle tekrar eskisi gibi olmanız ve kendinizi affettirmeniz mümkün olur.

Özür Dileme Mesajları
Özür Dileme Mesajları

Editörün Seçimi Özür Dileme Mesajları

 1. “Sevgilim, sözlerimle veya davranışlarımla seni üzdüğüm için içtenlikle özür dilerim. Seninle aramızdaki sevgiye zarar vermek istemediğimi bilmeni istiyorum. Seninle her zaman uyumlu ve mutlu olmak istiyorum. Lütfen beni affet.”
 2. “Canım, geçmişte yaptığım hatalar için derin bir pişmanlık duyuyorum ve sana içtenlikle özür diliyorum. Seninle olan ilişkimizi önemsiyorum ve seni üzmek istemediğimi bilmelisin. Lütfen bana bir şans daha ver ve affet.”
 3. “Sevgilim, biliyorum ki hatalar yaptım ve seni üzdüm. Sana karşı olan saygımı ve sevgimi göstermek için daha iyi olacağım. Benimle birlikte olmaya devam edeceğin bir gelecek için umut ediyorum. Özür dilerim.”
 4. “Canım, seninle olan ilişkimizdeki hatalarım için samimi bir şekilde özür dilerim. Senin sevgine değer verdiğimi bilmelisin ve seni üzmek istemediğimi anlamalısın. Umarım beni affedersin ve birlikte daha güzel günler geçirebiliriz.”
 5. “Sevgilim, geçmişte yaptığım hatalar için içtenlikle özür dilerim. Seninle olan ilişkimizde her zaman sevgi ve anlayışı korumak istiyorum. Seni üzdüğüm için çok pişmanım. Lütfen beni affet ve yeniden başlayalım.”
 6. “Canım, seninle olan ilişkimde yaptığım hatalar için içtenlikle özür dilerim. Senin sevgin benim için çok değerli ve seni üzmek istemediğimi bilmeni istiyorum. Umarım affedersin ve birlikte daha güzel bir gelecek inşa ederiz.”
 7. “Sevgilim, kalbini kırdığım için derin bir pişmanlık duyuyorum. Sözlerimle sana zarar vermek istemedim ve seni kaybetmek istemiyorum. Sana olan sevgim ve saygımı göstermek için daha iyi olacağımı taahhüt ediyorum. Lütfen beni affet.”
 8. “Canım, seninle aramızdaki olumsuzluklar için içtenlikle özür dilerim. Seni üzmek istemediğimi bilmeni istiyorum. Benimle birlikte olmaya devam etmeni umuyorum ve sana daha iyi bir ortak olacağımı taahhüt ediyorum. Lütfen beni affet.”
 9. “Sevgilim, geçmişte yaptığım hatalar için gerçekten üzgünüm. Senin sevgine ve saygına değer verdiğimi bilmelisin. Sana olan bağlılığımı göstermek için daha iyi olacağım. Lütfen beni affet ve yeniden başlayalım.”
 10. “Canım, seninle olan ilişkimizde yaptığım hatalar için içtenlikle özür dilerim. Seninle birlikte olmak benim için çok önemli ve seni mutlu etmek istiyorum. Gelecekte daha dikkatli olacağım ve sana daha iyi bir eş olacağım. Lütfen beni affet.”

Bu mesajlar, sevgilinize samimi bir şekilde özür dilemenize yardımcı olabilir. Özür dilemek, hatalarınızı kabul etmek ve onun duygularını önemsediğinizi göstermek önemlidir. Sözlerinizde samimiyetinizi ifade ederek ondan affetme isteğinizi iletebilirsiniz.

Özür Dileme Mesajları

 • Ben bildiğin öküzüm ne olur seni kırdığım için beni affet.
 • Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.
 • Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.
 • Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.
 • Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.
 • Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.
 • Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.
 • Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?
 • Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.
 • Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.
 • Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür Dilerim!

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

19591