Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Hayatımızda en değerli insanlardan bir tanesi kardeşlerimizdir. Çünkü onlar ile acı, tatlı her şeyi paylaşabiliriz. Hayatımızın en önemli parçalarından biri olan kardeşimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuz demektir. Bunun için olabildiğince çok kardeşimize güzel sözler söylemeye özen göstermekteyiz. Özellikle Doğum günlerinde biricik kardeşimize yapacağınız küçük sürprizler, onlara alacağımız sevdikleri pastalar onların daha mutlu ve kendilerini değerli hissetmelerini sağlayacaktır. Bu günlerde kendilerine mesaj olarak gönderebileceğimiz veya onların sevdiği bir hediye içinde yazacağımız küçük bir notla onlara olan sevgimizi gösterebiliriz. Bu yüzden kardeşe doğum günü mesajları olarak aşağıda pek çok söz verilmiştir. Bunlar içinden hangisi size uygunsa bunu kardeşinize kısa mesaj olarak gönderebilir ya da sosyal hesaplarında paylaşarak onların yüzünde mutluluğa sebep olabiliriz.

Kardeşimiz bizim her şeyimizdir. Bu yüzden onun mutlu olması bizi daha da çok mutlu edecektir. Kardeşimize göndereceğimiz mesajlar ister sevgi dolu olsun ister komik, biliriz ki kardeşimiz her daim buna mutlu olacaktır. Çünkü beraber ağlayıp beraber güldüğümüz kardeşlerimiz onları ne kadar sevdiğimizi bilmektedir. Eğer siz de değerli kardeşiniz için güzel söz arıyorsanız, aşağıda verilen bu güzel mesajlardan size uygun olanını seçebilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları
Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

 1. Sevgili Kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi özel bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatında her zaman mutluluk, sağlık ve başarı seninle olsun. İyi ki doğdun!
 2. Bugün senin doğum günün ve bu özel günü seninle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Seninle birlikte büyümek ve bu yolculuğu paylaşmak benim için çok kıymetlidir. İyi ki doğdun, kardeşim!
 3. Sevgili Kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Sana en içten dileklerimi iletiyorum. Sen benim en iyi dostum, güvendiğim kişi ve en büyük destekçimsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 4. Kardeşim, senin doğum gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için sadece bir kardeş değil, aynı zamanda bir arkadaşsın. Senin neşen, enerjin ve paylaşımların beni her zaman mutlu eder. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 5. Sevgili Kardeşim, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek istiyorum. Sen benim hayatıma anlam katan bir kardeşsin. Senin sevgin, anlayışın ve desteğin beni her zaman ileriye taşır. İyi ki doğdun, kardeşim!
 6. Kardeşim, senin doğum gününü kutlamak benim için büyük bir mutluluk. Seninle yaşadığımız anılar ve beraber geçirdiğimiz zamanlar benim için çok değerlidir. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 7. Sevgili Kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Sana olan minnettarlığımı anlatmam imkansız. Sen benim hayatıma anlam katan, paylaşımlarımı renklendiren bir kardeşsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 8. Kardeşim, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek ve sevgi dolu dileklerimi iletmek istiyorum. Senin varlığın, sevgin ve desteğin benim için her şeydir. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Bu kardeşe doğum günü mesajları, ona olan sevginizi ve değerinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Kendi duygularınıza ve kardeşinizin kişiliğine göre sözleri özelleştirebilir ve ona unutulmaz bir doğum günü hediye edebilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.
 • Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.
 • Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara…
 • İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.
 • Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…
 • Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak. Mutlu yıllar kardeşim...
 • Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif) Sen benim canımsın kardeşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim…

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canı kardeşim.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar…

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak. Mutlu yıllar kardeşim…

Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif)Sen benim canımsın kardeşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere kardeşim.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim…

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.

Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım kardeşim.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım kardeşim…

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim…

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Allah için sevişen iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif) Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim…

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim.

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice nice yaşlara.

Bir bağrı yanık kardeşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardeş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama… Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle…  Nice yıllara… Seni çok seviyorum canım kardeşim…

Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer… Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Ben pek anlatamam böyle şeyleri. Ama sen bendeki yerini çok iyi biliyorsun. Seni seviyorum. Hem de kocaman. En kocamanından. İyi ki doğdun kardeşim.

Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

Bak kardeşim [x] yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap