İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te üniversiteli kredi kartı üniversite öğrencilerinin kullanabileceği bir kredi kartıdır. İş Bankası’nın bir hizmetidir.

İş’te üniversiteli kredi kartı üniversite öğrencilerinin kullanabileceği bir kredi kartıdır. İş Bankası’nın bir hizmetidir.

Bu içerikte ve İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı Kredi Kartı Başvurusu Üniversite Öğrencisi Bankacılık konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Başvuru işlemleri için internet bankacılığı üzerinden İş’te üniversiteli kredi kartına başvur başlığına gelinmelidir. Kredi kartı başvurusu hızlı ve kolay şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca bankalar ait olan şubeler ve telefon bankacılığı üzerinden de başvuru işlemleri kabul edilmektedir.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Aidatı


İş’te üniversiteli kredi kartı aidatı ne kadar diye merak eden 18 yaş üzeri lisansüstü eğitimine devam eden tüm üniversite öğrencileri için İş bankası kart aidatı almamaktadır.

İş’te üniversiteli kredi kartı yıllık ücreti olmaksızın kullanılabilen bir kredi kartıdır.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Borç Sorgulama


İş’te üniversiteli kredi kartı borcunu öğrenme işlemi için internet bankacılığı üyeliğinin olması yeterli olmakta.

Bankanın mobil uygulaması kullanılarak da kredi kartı borç sorgulaması yapılabilirken ATM’ler üzerinden de sorgulama işlemi hızlı ve kolay yollarla yapılır.

İş’te üniversiteli kredi kartının ekstresini sorgulama işlem için telefon bankacılığı da kullanılabilir. Öğrenilmek istenilen ayın belirtilmesi yeterlidir.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Mobil Uygulama


İş’te üniversiteli kredi kartı Android uygulaması cep telefonlarına program indirme uygulamaları kullanılarak ücretsiz bir şekilde kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

İş’te üniversiteli kredi kartı IOS uygulaması için de bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Cep telefonuna kurulum yapılması halinde kredi kartına ait bilgilerin girilmesi ve şifre oluşturulmasıyla uygulamaya giriş yapılabilir.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Hizmetleri


İş’te üniversiteli kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 02 02 ve 850 724 0 724’tür. Her türlü bankacılı işlemleri için 7/24 yardım alınabilecek bir destek birimidir.

İş’te üniversiteli kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma ve hemen yardım alma konusunda müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra sesli yanıt sisteminde “0” tuşlanmalıdır. Temsilcilerin müsait olmasına göre bağlanma süresi değişmektedir.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Kampanyaları


İş’te üniversiteli kredi kartı avantajları içinde harcama yaptıkça kazanılan Maxipuanlar yer almaktadır.

Ayrıca birçok işyerinde kart kullanımı mümkün olmakta. Özel yapılan kampanyalar sayesinde taksit seçenekleri de artmaktadır.

İş’te üniversiteli kredi kartının kampanyaları 2018 yılı içinde de öğrenciler için sunulan fırsatlar devam ediyor.

Giyim, kozmetik, restoran gibi daha birçok farklı sektörde geçerli olan kampanyalar kazanmak için şartların yerine getirilmesi yeterdir.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Borç Taksitlendirme


İş’te üniversiteli kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir kredi borcunu takside bağlamak isteyen kart sahiplerinin cevabını aradıkları sorudur.

İş’te üniversiteli kredi kartı borç yapılandırma işlemleri için internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve bankaya ait şubeler tercih edilebilir.

3 ay taksit yapılmak istendiğinde %2.45 6 ay taksit istendiğinde de %5.25 oranında faiz uygulanmaktadır.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Borç Erteleme


İş’te üniversiteli kredi kartının borcu nasıl ertelenir kısmında da mobil uygulama başta olmak üzere internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve bankaya ait olan şubeler tercih edilerek mevcut kredi kartı borcu 3 aya kadar ertelenmektedir.

İş’te üniversiteli kredi kartı borç atlatma işleminde 1 ay erteleme yapılmak istendiğinde %2.45, 2 ay ertelenmek istendiğinde %4.29 ve 3 ay ertelenmek istendiğinde de %6.13 faiz uygulanmaktadır. 50 TL ve üzeri için yapılmaktadır.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Limit Arttırma


İş’te üniversiteli kredi kartı limiti yükseltme kredi kartı kullanımında limitin yetersiz gelmesi halinde yapılmaktadır.

Limit arttırma işlemi öncesinde kredi kartı sahibinin en az 3 aydır kartı kullanıyor olması şartı aranmaktadır.

Karta ait borçların da ödeniyor olması istenilen bir diğer şarttır.  İş’te üniversiteli kredi kartının limitini sms ile arttırma yapılamamaktadır.

Bankamatikler üzerinden ya da telefon bankacılığı kullanılarak limit arttırma talebinde bulunmak mümkündür. Bankanın şubeleri de bu işlem için tercih edilebilir.

İş’te üniversiteli kredi kartı limit aşımı durumlarında da borcun ödenmesinde belirli faizler uygulanmaktadır.%1.84 oranında sabit faiz uygulanmaktadır.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi


İş’te üniversiteli kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar nakit avans çekmek isteyen öğrencilerin merak ettikleri bir konudur.

Kredi kartından nakit ihtiyacını karşılamak için çekine miktardır. %2.12 oranında İş’te üniversiteli kredi kartı nakit çekim miktarı 300 TL olarak belirlenmiştir.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans


İş’te üniversiteli kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı olarak banka %1.84 sabit faiz uygulaması gerçekleştirmektedir.

Taksitli nakit avans çekmek istendiğinde en az 5 aylık bir taksit seçeneğinden faydalanılmakta. En fazla 12 aya kadar çekilecek olan avans taksitlendirilmektedir.

İş’te üniversiteli kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 5 aydan 12 aya kadar uzamakta. En fazla 15.000 TL’ye kadar da taksitli avans çekim işlemi yapılmaktadır.

İş’te üniversiteli Kredi Kartı Kapatma


İş’te üniversiteli kredi kartı nasıl kapatılır kartı kullanmak istemeyen ve kapatmak isteyen kart sahiplerinin cevabını bilmek istedikleri bir sorudur.

Öncelikle bilinmesi gereken en önemli detay kapatılmak istenilen karta ait herhangi bir borcun olmaması gerekir. Sıfır borçla kart kapatma işlemi yapılanmaktadır.

İş’te üniversiteli kredi kartının iptal işlemi için telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı tercih edilebilir.

Ayrıca bankanın en yakın şubesine gidilerek de iptal başvurusu yapılma şansı bulunmaktadır. Gerekli incelemeler yapıldıktan kısa bir süre içinde talep gerçekleştirilmektedir.

87862