İngilizce Doğum Günü Mesajları

İngilizce Doğum Günü Mesajları Doğum günleri hepimizin hayatında özel bir yere sahiptir. Bu günler de sevdiklerimizi hatırlamak ve sevdikleriniz tarafından hatırlanmak isteriz. Onlara aldığımız sürpriz hediyelerin yanına sevgi dolu Güzel sözler içeren bir not ekleyebiliriz. Bu sayede onların mutlu olmasını ve kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabiliriz. Herhangi bir sebepten dolayı çoğu zaman özel günler de sevdiklerinizin yanında olamayabiliriz. Ancak onlara küçücük kısa kelimeler de olsa bir mesaj gönderebiliriz.

Bazen yabancı ülkelerde yaşamış olan arkadaşlara da sahip olabiliriz. Örneğin doğum günlerini yabancı dillerde kutlamak gerekebilir. İngilizce dünya genelinde bilinen bir dil olduğu için bunu genellikle İngilizce kelimeler ile yapmaktayız. İngilizce dilinde kutlama için kullanılan kısa mesajlar da bulunmamaktadır. Bu yüzden bu kategori altında toplanan bu güzel mesajlar ile sevdiklerinizin doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bu da onların yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturacaktır.

Eğer sizler de değer verdiğiniz yabancı arkadaşlarınızın doğum gününü İngilizce doğum günü mesajları ile kutlamak istiyorsanız, aşağıda verilen güzel sözlerden yardım alabilirsiniz. Bu sayede onların mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

İngilizce Doğum Günü Mesajları
İngilizce Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi İngilizce Doğum Günü Mesajları

 1. Happy birthday! May this special day bring you joy, happiness, and all the blessings you deserve.
 2. Wishing you a wonderful birthday filled with love, laughter, and unforgettable moments. Happy birthday!
 3. Another year older, another year wiser. Happy birthday to someone who keeps getting better with age.
 4. On your special day, I wish you all the happiness and success in the world. Happy birthday, dear friend!
 5. May this birthday bring you countless reasons to smile and celebrate. Happy birthday, and may all your dreams come true!
 6. Sending you warmest wishes on your birthday. May this year be filled with love, laughter, and endless adventures.
 7. Happy birthday to the most amazing person I know. You bring so much joy and positivity into my life. Cheers to another fabulous year!
 8. Here’s to another year of laughter, love, and cherished memories. Happy birthday, and may your special day be as incredible as you are.
 9. Today is your day to shine and be celebrated. Happy birthday, and may this year bring you nothing but happiness and fulfillment.
 10. Wishing you a birthday filled with love, laughter, and the company of those who matter most. Happy birthday, and may this year be your best one yet!

Remember, you can personalize these messages by adding the recipient’s name or any other personal details that make it more meaningful to them.

İngilizce Doğum Günü Mesajları

 • Many happy returns! Çok mutlu nice yıllara!
 • You are my dear dear my dear friend you were born. Sen canımın canı canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.
 • Happy Birthday to you. All of the best wishes for you. Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.
 • You are a gift from Allah. It is good that I love you, I love you! Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!
 • I want to wish you a happy birthday. Mutlu bir doğum günü geçirmeni dilemek istiyorum.
 • I am very happy that it is part of my life. Happy Birthday darling. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Wishing you every happiness on your special day. Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.

Happy birthday. Good you were born. Many happy returns of the day. Doğum günün kutlu olsun. iyi ki doğdun, nice senelere.

May all your wishes come true. Happy Birthday! Tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle. Mutlu Yıllar

It is neither good nor good to be with you when you have no place in our hearts. sinoplukoca.comGönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

Health success, happiness, love with you, always be with me! Happy New Year. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar.

Today, your birthday is a special day for us because we have a special friend like you. Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var nice nice yıllara.

The day you were born I’m sure there was another star in the sky. Nice My love for years! Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice Yıllara Aşkım!

Wishing you every happiness this special day brings. Have a wonderful birthday! Bu özel günün getireceği tüm mutluluk üzerinde olsun. Çok güzel bir doğum günü geçirmen dileğiyle!

Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns. Haaaaapppy birthday! Hey tatlım! Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere. Muuuuutlu yıllar!

Bring all the beauties you wish for a new age with surprises you never expected. Happy New Year! Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

How do you expect me to remember your birthday, when you never look any older? Yaşlandığın hiç belli olmazken, nasıl senin doğum gününü hatırlamamı beklersin?

Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night. Doğum günün kutlu olsun. Her gününün yeni bir başlangıç her gecenin mutlu bir son olması dileğiyle.

Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night.Happy birthday! Her gününün yeni bir başlangıç, her gecenin mutlu bir son olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

My only darling I started with you now my love turned into a big love fire I love you. Happy Birthday. Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

I can not recollect value, but I can add some good memorabilia to them. Happy New Year my love. Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

I can not thank you a thousand times. You are my life light. The only reason for my existence is that you are happy with your birthday. Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Before the clock strikes twelve let me take the opportunity to let you know that you have grown a year more. Happy birthday. Saat 12’yi vurmadan bir sene daha yaşlandığını sana bildirme şansını yakaladım. Mutlu yıllar.

We are friends as long as we share the same sky, even though they are hidden miles away. Happy birthday my dear friend. Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

With wishes just for you, Happy birthday, have a super sonic day. Wishing you every happiness on your special day. Sadece senin için iyi dileklerimle, Mutlu yıllar, muhteşem sesli bir günün olsun. Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.

Life is for those who do not laugh, do not deserve love, do not forget loyalty, and know how to stay true to friendship. Happy birthday my dear friend. sinoplukoca.comYaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

It’s so complete with you. You are me, I am you. Your birthday is the day I was born. Good thing you’re good, you’re born! Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun.

I may be far away from you, But you are the only resident of my only heart… So I am wishing a great Birthday to the only resident of my heart. May you live in my heart forever. Happy Birthday. Senden çok uzakta olabilirim ama her zaman kalbimde yeri olan tek kişisin. Bu yüzden kalbimin tek sakinine harika bir doğumgünü diliyorum. Sonsuza kadar kalbimde yaşaman dileğiyle. Mutlu yıllar.

Friends are like stars, you can’t always see them but you know that they are there for you, and thinking of you. Happy birthday. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Kick off ur shoes, take a break, Dance & Shake, light the candles, cut the cake. Make it a day, that’s simply Great! Happy B’Day. sinoplukoca.comAyakkabılarını çıkar, nefes al, dans et ve kıvır, mumları yak, pastayı kes. Gününü gün et, bu tamamen harika. Doğum günün kutlu olsun.

On your birthday, I would like to give you some words of wisdom: Smile while you still have teeth: Many many happy returns of the day. Doğum gününde sana özlü sözleri söylemek istiyorum: Hala dişlerin varken gülümse. Nice senelere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap