Hayırlı Sabahlar Mesajları

Hayırlı Sabahlar Mesajları Her geçen günün ardından yeni bir güne uyanmak, umut dolu yarınların hayalini kurmak her insanın yaşadığı bir durum olmaktadır. Böyle bir güne uyanırken Güzel mesajlar almak sizi daha da motive edecektir. Önceki günlerin kasvetini üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır. Gün ola hayrola diye söylenen sözün gerçekleşmesi biraz da biz insanların elinde olmaktadır. Olumlu düşünüp iyiyi çağırmak her zaman kazançlı çıkmamıza ışık tutacaktır. Her ne yaşarsak yaşayalım sevdiklerimizden gelecek olan bu tür ince mesajlar bizi hayata başlayacaktır. Başkasının bizim hayatımıza dokunmasını durup beklemek de pek doğru değildir. Biz de hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için hamlelerde bulunabiliriz.

Günün ağarması, güneşin yavaş yavaş yükselmesi, sabahın eşsiz sessizliği ve serinliği insanları olumlu yönde etkilemektedir. Tam da bu anda gelecek olan bir hayırlı sabahlar mesajları bu duygularımızı kat kat artıracaktır. Çok kısa bir zamanınızı alacak olan bu iletişim kanalı ile siz de sevdiklerinizin yüzündeki tebessüme sebep olabilirsiniz. Günlerinin yüksek enerji ile başlamasını sağlayabilirsiniz.

Hayırlı Sabahlar Mesajları
Hayırlı Sabahlar Mesajları

Editörün Seçimi Hayırlı Sabahlar Mesajları

 1. “Güneş yükselirken, yeni bir güne “hayırlı sabahlar” demek istedim. Umarım bugün, tüm güzellikleriyle dolu harika bir gün geçirirsiniz. Enerjiniz yüksek olsun!”
 2. “Gözlerinizi güneşin doğuşuyla açtığınızda, size hayırlı sabahlar diliyorum. Bugünün size başarı, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Harika bir gün geçirmeniz dileğiyle!”
 3. “Yeni bir güne “hayırlı sabahlar”! Umarım bugün, tüm istekleriniz gerçekleşir ve yüzünüzde bir tebessüm oluşur. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!”
 4. “Bugünün güzellikleriyle sizi kucaklaması için size hayırlı sabahlar diliyorum. Umarım gününüz, sevdiklerinizle dolu ve keyifli anlarla geçer. İyi bir gün olsun!”
 5. “Uyandığınızda güneşin doğuşunu seyredin ve tüm güzellikleri için Allah’a şükredin. Size hayırlı sabahlar diliyorum ve umarım gününüz, mutluluk ve başarıyla dolu olur.”
 6. “Yeni bir güne “hayırlı sabahlar”! Umarım gününüz, umut dolu ve güzelliklerle dolu geçer. Sizi sevgi, huzur ve başarıyla kucaklasın. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!”
 7. “Gözlerinizi açtığınızda, size hayırlı sabahlar diliyorum. Umarım bugün, sağlık, huzur ve mutlulukla dolu bir gün olur. Sevdiklerinizle keyifli anılar biriktirmeniz dileğiyle!”
 8. “Yeni bir güne güzel bir enerjiyle başlamak için size hayırlı sabahlar diliyorum. Umarım bugün, başarılarınızın meyvelerini topladığınız ve sevdiklerinizle paylaştığınız bir gün olur. İyi bir gün olsun!”
 9. “Bugünün size bereket ve başarı getirmesini dilerim. Hayırlı sabahlar! Umarım gününüz, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz anılarla dolu ve keyifli geçer. Harika bir gün olsun!”
 10. “Güneşin doğuşuyla size hayırlı sabahlar diliyorum. Yeni bir gün, yeni fırsatlar ve güzellikler getirsin. Umarım gününüz, sevgi ve neşeyle dolu olur. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!”

Bu mesajlar, sevdiklerinize güzel bir sabah dilemek ve onlara günlerinin harika geçmesini temenni etmek için kullanılabilir. Sabahları güzel bir enerjiyle başlamak, günün ilerleyen saatlerinde de pozitif bir etki yaratabilir.

Hayırlı Sabahlar Mesajları

 • Yeni bir güne Bismillah, sabaha kavuşturan Rabbime şükürler olsun. Hayırlı sabahlar.
 • Yeni güne, umutlara selam olsun. Hayırlı olsun.
 • Gönüller duada birleşince günler güzelleşir. Hayırlı sabahlar.
 • Bereketli bir gün dileğiyle. Hayırlı sabahlar.
 • Hakkımızda hayırlı olacak tüm güzellikler sizinle olsun. Hayırlı sabahlar.
 • Allah’ın selamı ve bereketi üzerinizde olsun. Hayırlı sabahlar.
 • Yeni bir güne Bismillah, sabaha kavuşturan Rabbime şükürler olsun. Hayırlı sabahlar.
 • Günaydın herkese, Allah’ım bizi sabaha da çıkardı ya ona şükürler olsun.
 • Günaydın huzurlu mutlu, sağlıklı güzel bir gün diliyorum değerli dostlarıma! Hayırlı sabahlar olsun.
 • Günaydın. Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun.

Evimizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah. Hayırlı sabahlar.

Umutlarınızın aydınlığa kavuştuğu, bol kazançlı ve bereketli bir gün olması dileğiyle, hayırlı sabahlar.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan çok güzel bir gün geçirmenizi dilerim. Hayırlı sabahlar.

Dua ibadetin özüdür. Bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bol olsun. Hayırlı sabahlar.

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın Rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah. Hayırlı Sabahlar.

Rabbim ömrümüzün her gününe sabah namazı ile başlamayı nasip etsin inşallah. Hayırlı sabahlar

Selam olsun gözümün görmediği ama yüreğimin hissettiği yüreklere huzurlı ve bereketli bir gün dilerim. Hayırlı sabahlar.

Kazasız belasız, kötü haberler almadığınız güzel bir gün hayırlı bir hafta geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı sabahlar.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Hayırlı sabahlar.

Rabbim elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın.

Her yeni güne, bana yepyeni umutlar veren yüzümdeki gülümsemeyi eksiltmeyen Rabbim’e çok teşekkür ederim. Hayırlı sabahlar.

Sabah-ı şeriflerinz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Selametle hayırlı sabahlar.

Allah(C.C.), kalbimizden imanı ve ilahi aşkını, Peygamberimizin güzel ahlakını ve şefaatini bizlerden mahrum etmesin, hayırlı sabahlar.

Sabah seheriyle gününüzün aydınlandığı gibi gönlünüzde aydınlık olsun. Melekler duacınız olsun, hayırlı sarılar olsun.

Allah’ım başladığımız yeni günde senden hayır diliyoruz. Ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınırız. Bizleri doğru yolundan ayırma. Hayırlı sabahlar.

Allah’ın rahmet kapısı hiç kapanmaz, el açan mahrum kalmaz, Hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle. Günaydınlar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı sabahlar.

Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar.

Bismillah her doğan güneşe şükür olsun, rabbime gökler inler yerde Allahuekber diyen Muhammediler, hayırlı sabahlar.

Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allahın rahmeti, bereketi üzerinize olsun. İnşallah hayırlı sabahlar.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun, saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Hayırlı sabahlar.

Hayırları Mevla’dan diyelim ellerimizi semaya uzatıp dualarımızı edelim hayırlı ve mutlu sabahlar.

Sıkıntılar misafirdir, gelir ve gider. Önemli olan gönderenin hatırına misafire sabretmektir. Gününüz aydın, cumanız mübarek olsun.

Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle.

Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar.

Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.

Haramı terk eden cehennemden kurtulur, şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider, helalin fazlasını terk eden Allah’a erer. Günaydın, hayırlı sabahlar.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim. Günaydın olsun sana da.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, cumalar dilerim hayırlı.

Bugün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Allah’ım bizleri gafletten uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan aldatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar.

Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin. İnançlarınız ve yaşantınız tutarlı olsun ki yeni gününüz gerçekten aydın olsun. Günaydın Müslüman kardeşlerim.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün kompleksizdirler güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar. Hayırlı ve mutlu sabahlar.

Bismillâhirahmanirrahim Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu. Allah c.c.selami, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemize üzerinde olsun, hayırlı sabahlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap