Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Etkileyici İyi Geceler Mesajları Günün her anı özeldir ve kendisine göre bir anlam taşır. Bu nedenle sevdiklerinizin hayatında günün her anında yer almayı arzulamanız son derece doğal bir durumdur. Ancak yaşam koşullarının getirmiş olduğu hususlara bağlı olarak her zaman sevdiğiniz insanların yanında bulunabilirsiniz. Bu yüzden günün her anına özel güzel mesajlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Güzel Mesajlar sayesinde sevdiklerinize hatırlandığını ve her zaman özlendiğini hissettirebilirsiniz.

İçeriğimizde ve Etkileyici İyi Geceler Mesajları İyi Geceler Mesajları Etkileyici Mesajlar İyi Geceler Sözleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir kişiden alacağınız her bir mesaj kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Özellikle de sevdiğiniz insanın sizi düşündüğünü ve yanında olmayı ne kadar çok istediğini gösterecek mesajları almak, her insan için en basit mutluluğun temel kaynağı niteliği taşır. Bu çerçevede de günün her anının niteliklerine göre atılacak her bir mesaj ile sevdiklerinizin hayatında her zaman yer alma şansını yakalayabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanların stresli ve yorucu bir günün ardından uykuya dalmadan önce sizden gelecek bir temenni ile uykuya dalması kadar güzel bir şey yoktur. İşte bu noktada arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve aşk yaşadığınız kişi için atabileceğiniz birbirinden etkileyici iyi geceler mesajları bulunur.

Etkileyici İyi Geceler Mesajları
Etkileyici İyi Geceler Mesajları

İşte Editörün Seçimi ile Etkileyici İyi Geceler Mesajları

 1. “Gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak ve ay gibi güzel bir gece geçirmeni dilerim. İyi geceler sevgilim.”
 2. “Uykuya dalmadan önce seni düşünmek ve sana olan sevgimi hissetmek kalbimi huzur ve mutlulukla dolduruyor. İyi geceler, meleğim.”
 3. “Birlikte geçirdiğimiz her an bir hazine gibi, şimdi de rüyalarımızda buluşup yeni anılar biriktirelim. İyi geceler.”
 4. “Uyandığımda seni düşünerek güne başlamak, uykumda da seni düşünerek huzurla uyumak istiyorum. İyi geceler aşkım.”
 5. “Bir gün daha bitiyor, kalbimde senin için olan sevgim hiç bitmeyecek. Rüyanda görüşmek üzere, iyi geceler.”
 6. “Yıldızlar gökyüzünde parlasın, rüyalarımızda buluşsun. İyi geceler, güzel insan.”
 7. “Uykuya dalarken seni düşünmek, rüyalarımın en güzel kısmı oluyor. İyi geceler, sevgilim.”
 8. “Gecenin sessizliği içinde, sana olan sevgimi yıldızlarla gönderiyorum. İyi geceler.”
 9. “Uyandığımda yüzünde bir gülümseme, kalbinde sevgi bulman dileğiyle. İyi geceler, canım.”
 10. “Gecenin karanlığında bile seninle aydınlığa yürüyorum. İyi geceler, her şeyim.”

Bu mesajlar, sevdiklerinize iyi geceler dilemek ve onlara sevginizi göstermek için kullanabilirsiniz. Etkileyici ve içten mesajlar, ilişkilerde duygusal bağı güçlendiren önemli bir iletişim aracıdır.

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

 • Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.
 • Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur. İyi geceler.
 • Sırf birisi, iyi geceler demediği için, iyi geçmeyen geceler vardır. Pablo Neruda
 • Geceye yaz ki kederini kıymet bilmeyenin diline düşmesin. İyi geceler.
 • Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gökkuşaklarını değil. İyi geceler.
 • Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler olsun biriciğim.
 • Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.
 • Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler.

Allah rahatlık versin, Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi üzerinizde olsun. İyi geceler.

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten iyi geceler.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

İyi uykular yüreğimdeki hıçkırığım, iyi uykular ulaşamadığım feryadım, iyi uykular çok derin yaşadığım aşkım!

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler.

Hayatı seviyorsam anlamı sen olduğun için seviyorum geceleri uyuyorsam sabaha adınla başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Seninle her gece güzel seni düşünürken geceleri uykusuz geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler sana bebeğim.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu iyi geceler.

Ben aydınlık ve özgürlük delisiyim, varsın hainler gizlensinler soğuk taş altlarında, dürüstçe yaşadım ben, karşılığında yüzüm doğan güneşe dönük öleceğim.

Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda sabahlarım hayalinle, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler her şeyim!

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Günışığını bekleyen kara karlar altında kalan kara günlerin kardeleni oldum. Sonunda hayatı karın altında, üstünde değil, dostların kalbinde, mezarımda buldum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam, ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler hayatımın anlamı.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Birden uyandım doğruldum yatağımda yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan, bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi akşamlar sana kâbusum oldu sensiz geceler artık bana.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Sen uyurken; Tatlı Rüyalar görürken;  ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler. Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmalara. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.