Eşe Anneler Günü Mesajı

Eşe Anneler Günü Mesajı Annelerin en özel günlerinden birisi olan anneler günü, anne adayı ya da anne olan pek çok kişinin günü olarak sayılmaktadır. Bugün belki eşinizi de temsil ediyor olabilir. Bu nedenle eşinizin sevdiği adamdan güzel sözler duyması için anneler gününü özel sözler ile kutlamanız gerekmektedir.

Hayatı boyunca çocuğu ve sizin için yaşamını güzel bir şekilde sürdürecek ve hakkı ödenmeyecek bir anne ya da anne adayı olan eşinizin anneler gününü kutlamak güzel bir incelik ve güzel bir hareket olarak algılanacak hem çocuğunuza örnek olacak hem de eşiniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

Bu nedenle eşe annelere günü mesajı olarak hem onlar için çok güzel sözler söylemeli hem de normalde olduğundan çok daha mutlu etmek için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Bu gibi günlerde belki aklınıza güzel ve özel sözler gelemeyebilir. Ancak anneler günü için eşinize söyleyebileceğiniz çok güzel sözler bulunmaktadır ve bunlardan istediğinizi seçip eşinizi mutlu etmek, onun anneler gününü kutlamak ve aranızdaki bağı güçlendirmek sizin elinizdedir.

Eşe Anneler Günü Mesajı
Eşe Anneler Günü Mesajı

Editörün Seçimi ile Eşe En Güzel Anneler Günü Mesajları

 1. “Eşim, senin gibi harika bir annenin yanı sıra benim için de en güzel eşsin. Anneler Günün kutlu olsun!”
 2. “Sevgilim, senin emeklerinle dolu bir anneliğe tanık olmak benim için gurur verici. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun!”
 3. “Anneler Günü’nde yüreği sevgiyle dolu bir eş ve harika bir anne olduğun için sana minnettarım. Seni seviyorum.”
 4. “Eşim, senin gibi sabırlı, anlayışlı ve şefkat dolu bir anne olmanı görmek beni her zaman etkiliyor. Anneler Gününü en içten dileklerimle kutlarım.”
 5. “Hayatımın aşkı ve çocuklarımızın sevgi dolu annesi, sana olan şükranımı kelimelerle ifade edemem. Anneler Günün kutlu olsun!”
 6. “Sevgili eşim, seninle ailemize olan sevgimizin ve bağımızın daha da güçlendiğini hissediyorum. Anneler Gününü kutlarım.”
 7. “Eşim, seninle birlikte olmak her anımı değerli kılıyor. Çocuklarımızın sana olan sevgisi her şeyin üstündedir. Anneler Günün kutlu olsun!”
 8. “Anneler Günü’nde sana teşekkür etmek yetmez, senin gibi bir eşin ve annenin değeri tarif edilemez. Seni seviyorum ve minnettarım.”
 9. “Eşim, çocuklarımızın gözlerindeki ışık senin sevgin ve şefkatin sayesindedir. Anneler Gününü en içten duygularımla kutlarım.”
 10. “Sana olan sevgim ve saygım her geçen gün daha da artıyor. Eşim ve annemiz olarak seni en güzel şekilde kutluyorum. Anneler Günün kutlu olsun!”

Unutmayın, eşinize göndereceğiniz samimi ve içten bir mesaj, onun için en anlamlı hediye olabilir. Ona olan sevginizi ifade etmek için kalbinizden gelen sözleri kullanabilirsiniz.

Eşe Anneler Günü Mesajı

 • Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Anneler günün kutlu olsun meleğim.
 • Gözümün nuru nice anneler günlerine.
 • Nefes alma sebebim anneler günün mutlu olsun.
 • Hayat arkadaşım anneler gününü kutlarım.
 • Varlığı bana güç verenim anneler gününü kutlarım.
 • Hayatımın neşesi anneler günün kutlu olsun.
 • Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlüm günün kutlu olsun.
 • Bakışlarına kurban olduğum canım benim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.

Kalbimin ve çocuğumuzun tek sahibi iyi ki varsın. Nice anneler günlerine.

İkimizi bir kefene saralar, bir kabirde sır olalım sevdiğim. Anneler günün kutlu olsun kraliçem.

Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. Anneler günün kutlu olsun canım.

Sen harika, mükemmelsin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım!

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Anneler günün kutlu olsun.

Annedir cenneti sunan çocuklarına annedir hayata tutunmasını sağlayan. Anneler günün kutlu olsun.

Canım karım iyi ki varsın Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler gününü kutluyorum.

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Dünyanın en güzel annesine selamlar.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum. Canım anneler günün kutlu olsun.

Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

Arkadaşlığın ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın anneler günü kutlu olsun!

Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kadınsın. Seni seviyorum! Anneler günün kutlu olsun!

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Anneler gününü kutlu olsun bi tanem!

Hayatımda dünyadaki en harika kadına sahibim ve istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Karım için mutlu anneler günü!

Sen gidersen sesin gider kokun gider yüzün gider. Ay dolanır pusularda tenim titrer ve gecem biter. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Evi baba kurar ama anne onu yuva yapar. Sıcacık yuvamız sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım meleğim. Anneler günün kutlu olsun.

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi aile haline getiren harika bir aşk. Bunun için sana minnettarım! Anneler günün kutlu olsun canım!

Okuduğum  en güzel kitapsın sen canım karıcım. Seni öyle seviyorum ki bunu kelimeler tarif edemez. Dünyanın en güzel eşinin, anneler günü kutlu olsun.

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sen yolumu kaybettiğimde karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en parlak yıldızının, anneler günü kutlu olsun.

Güvenilir harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek aşk ve mutlu anlar ile dolu. Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Karanlık dünyamın ışığısın sen canım akıl hocam hayat danışmanımsın. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım karıcım, anneler günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Yeterince demediğimi biliyorum yeterince yüksek sesle söylemediğimi biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir kadınla evli olduğumu ve seni her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Allah’ım bana güzel bir anne, harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Bir anne düşün, bir evladı var şirin güzel sevimli bir yavru. Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım aşkım. Anneler günün kutlu olsun.

Sensizlik benim için ölüm, sevgili eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadının, anneler günü kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz kadınının, anneler günü kutlu olsun.

Anne! Bu güzel, bu çocukça tüm saflığı ile çağırış öylesine soylu duygular, öylesine dayanılmaz sevgiler uyandırır ki aşk bir an için analığın güçlü sesi altında ezilir. O artık bir kadın değil anneydi. Evimizin annesi seni tahmin edemeyeceğinden çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.

20 yorum

Harika! Eşim bunlara bayılacak.

Bu yazılar eşimi çok mutlu edecek, eminim.

İnanılmaz! Tam da eşimin hoşuna gidecek şeyler burada.

Gerçekten dokunaklı, tam da duygularımı ifade edecek cümleler buldum.

Eşime atacağım en güzel mesajı buldum sanırım, sağ olun.

Eşim için anlamlı bir şeyler arıyordum, tam da burada buldum. İnanılmaz!

Tam da kalbimden geçenleri anlatıyor, eşime mutlaka göndereceğim.

Eşime yazacağım sözler için ilham kaynağı oldunuz, minnettarım.

Bu sözler eşime olan sevgimi tam anlatıyor, çok güzel.

Bunu eşime yazmak için sabırsızlanıyorum, çok anlamlı.

Bu sözlerle anneler gününü daha da özel kılacağım.

İnanılmaz anlamlı mesajlar bunlar, eşim çok etkilenecek.

Eşim için en uygun olanı burada buldum, teşekkür ederim.

Anneler günü için böyle içten mesajlar arıyordum, harika!

Anneler gününde eşime bu kadar anlamlı bir şeyler yazmak istiyordum, teşekkürler.

İlk defa böyle güzel sözler gördüm, eşim kesinlikle beğenecek.

Ne kadar düşündürücü ve samimi mesajlar, bayıldım!

Eşime aradığım o özel sözleri burada buldum, ne kadar güzel!

Eşime bu mesajları atmaktan heyecan duyuyorum, çok teşekkürler!

İlk kez bu kadar içten sözler okudum. Tam da eşime söylemek istediklerimi buldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap