Erkekler Beyaz Gömlekleri Nasıl Kombinler

Erkekler beyaz gömlekleri nasıl kombinler? Erkek beyaz gömlek kombin önerileri, Erkekler beyaz gömlekleri nasıl kombinler? Erkekler beyaz gömlekleri nasıl giyer?  Hepsi yazımızın devamında.

Erkekler beyaz gömlekleri nasıl kombinler? Erkek beyaz gömlek kombin önerileri, Erkekler beyaz gömlekleri nasıl kombinler? Erkekler beyaz gömlekleri nasıl giyer?  Hepsi yazımızın devamında.

Bu içerikte ve Erkekler Beyaz Gömlek Kombin Moda Stil Giyim Erkek Modası Kıyafet ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Her erkeğin gardırobunda en az bir tane beyaz gömlek yer almaktadır. Erkek modası adına size ilham verecek beyaz gömlek ile kombin yapmanın beş farklı yolu!

Erkeklerin Beyaz Gömlekleri Kombinleme Yolları

Hırka


Siyah, gri ve laciverdi bir kenara ayırın ve gardırobunuza bahar aylarında, koyu yeşili, pastel renkli ya da parlak mavi renkli hırka ile dikkat çekici bir renk katın. Tarz konusunda cesur biriyseniz, sezonun trendi olan sarı tonlarını da hırka olarak deneyebilirsiniz.

Unutmamalısınız ki beyaz gömleği parlak ve göz alıcı tonlarda hırka ile kombin yaptığınız zaman koyu ten renginiz daha fazla ortaya çıkabilir.

Eğer canlı renkler kullanmak istemiyorsanız açık kahverengi ve camel gibi nötr tonlara yakın renkler de beyaz gömlek kombini için oldukça şık duracaktır.

Çizgili Blazer Ceket


Çizgili bir blazer ceket ile her zamanki stilinizin dışına çıkmalısınız. Farklı bir seçim yaparak özellikle yazın çizgili blazer ceket edinmek, giyinişinizze marin havası katacaktır.

Her ne kadar desenli bir blazer ceket oldukça sıra dışı ve görünümüzü değişterebilecek bir niteliğe sahip olsa da çizgililer, özellikle beyaz gölekl ile bir araya geldiğinde günlük stilinize uyum sağlayacak şık bir stil yaratabilirsiniz.

Şort


İlkbahar ve yaz aylarında hem rahat hem de şık giyinmek istediğiniz zaman beyaz gömleğinizi erkek şortları ile kombinlemek en uygunu.

Doğru seçilmiş bir şort, şık bir pantolon kadar etkileyici olacaktır; üstelik oldukça çekici bir stil yaratabilirsiniz. İster canlı renklerde olsun isterse nötr tonlarında, ister minimal desenli isterse jean kumaşında; şortunuzu seçerken dikişlerine ve boyuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Trençkot


Beyaz gömleğin en şık hali adına aramış olduğunuz parça trençkot olmalıdır. Her erkekte olması gerekenlerden birisi olan trençkotlar beyaz gömlek ile bir araya geldiği zaman etkileyici bir sonuç verir. İster şık hırkalar ile günlük bir tarz içerisine girin, isterseniz de renkli kravatlar ile şık bir görünüm.

Beyaz Pantolon


Klasik kesim beyaz gömlek ile beyaz pantolon bir araya geldiği zaman baştan aşağıya beyaz trendini sizde uygulayabilirsiniz.

Son derece sadece bir stil yaratmak istiyorsanız bu kombini gözden geçirmeniz gerekmekte. Malzemesi hafif bir kumaştan tasarlanmış beyaz pantolon seçerken kesiminin vücudunuza uygun olmasına özen gösterin.

77684