Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları

Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları Erkekler her daim sevgiye ve ilgiye kesinlikle dayanamayan canlılardır. Aslına bakılırsa sadece erkek demek yanlış olur. Kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı; her kesim, her cinsiyet sevgiye muhtaçtır. Hele söz konusu aşk ise akan sular durur. Bırakın insanları kuşları bile birbirine kur yaparken görmeniz çok kolay ve kaçınılmazdır. Fakat erkekler kadınlara nazaran cinsiyet duygusunun ve gücünün sözlere yansımasından çok haz duyarlar.

Özetle söylemek gerekirse, bir erkeğe; hele ki bu kişi sevgiliniz veya eşinizse mesaja başlamadan önce ‘Erkeğim, Adamım, Aslanım, Yiğidim’ tarzında söylenmesi onları çok fazla mutlu etmeye mesaja başlamadan önce bile yetiyor. Ekstra bilgi eklemek gerekirse erkeklerin; kadınlarının ilk erkeği, ilk sevgilisi kendilerinin olması da onları ayrıca sevindiren durumlardan biridir. Bu yüzden yazacağınız mesajlarda ilk kelimesini de arada sırada vurgulamaktan hiçbir zarar gelmeyecektir. erkek sevgiliye aşk mesajları bu yüzden çok kolaydır.

Şimdi gelelim mesajın devamını getirmeye. Onu övecek, onu bulutların üstüne çıkartacak tarzda cümleler söyleyin. Bu cümle/cümleler; onun karakterini, fiziksel görüntüsünü, duruşunu hatta belki yürüyüşünü övecek şekilde olmalıdır. Bunların dışında söylenecek şeyler tamamen o an sizin ruh halinizin ve hayal gücünüzün ürünü olacaktır.

Kısa örnekler vermek gerekirse ‘Gözlerinle ruhumu, zekânla kalbimi çalan erkeğimsin.’ veya ‘Hayatıma girdiğinden beri gözüm de gönlüm de aklım da senden ayrılamıyor.’ gibi cümleler tarzında olmalıdır. Sözün özü hangi sitede, ne kadar araştırma yapmış olursanız olun sizin kalbinizden geçenler erkeğinizi daha çok sevindirmeye yetecektir. Yani herhangi bir siteden kopyala-yapıştır yapmak yerine size sunduğum bu metinden yola çıkarak o an ruhunuz ne fısıldıyorsa erkeğinize onu söylemeniz benim size tavsiyem olacaktır. güzelsözler yazmak, hele ki bu kişi sevdiğiniz insansa hiç zor olmamalı.

Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları
Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları

Editörün Seçimi ile Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları

 1. “Sevgilim, seninle beraberken kalbim her an daha hızlı atıyor. Seninle geçirdiğim her an, içimdeki aşkın coşkusunu artırıyor ve seni ne kadar çok sevdiğimi hissettiriyor.”
 2. “Gözlerin, beni büyüleyen en güzel hazine. İçindeki derinlikte kaybolduğumda, senin sevginle dolup taşıyor ve hayatımın anlamını buluyorum.”
 3. “Seninle birlikte olduğumda, hayatta neşe ve mutluluk kaynağı olduğumu hissediyorum. Kalbim seninle dolu ve seninle geçirdiğim her an, aşkımı daha da derinleştiriyor.”
 4. “Sevgilim, seninle olan aşkımın ateşi her geçen gün daha da yükseliyor. Senin sevginle hayatımın her yönü aydınlanıyor ve seninle geçirdiğim her an, aşkımızın büyüklüğünü gösteriyor.”
 5. “Senin varlığın, hayatıma getirdiği sevgi ve tutkuyla dolu. Seninle geçirdiğim her an, dünyanın en şanslı erkeği olduğumu hissettiriyor ve seninle olan aşkım her gün daha da derinleşiyor.”
 6. “Sen benim için sadece bir sevgili değilsin, aynı zamanda en iyi arkadaşım, güvendiğim insan ve hayatımda yanımda olmasını dilediğim kişisin. Seninle her an, aşkın ve dostluğun birleştiği bir yolculuk.”
 7. “Hayatımda seninle yaşadığım her an, benim için bir hazine. Senin sevginle dolup taşıyor ve seninle birlikte olmanın getirdiği huzur ve mutlulukla hayatım daha anlamlı hale geliyor.”
 8. “Sevgilim, seninle geçirdiğim her an, aşkınla dolu bir masalın içinde olduğumu hissettiriyor. Seninle olan ilişkimizdeki derin bağ, hayatımı daha güzel bir şekilde boyuyor ve seni her gün daha çok seviyorum.”
 9. “Seninle beraberken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Her anında seninle paylaştığım aşk, kalbimde dans ediyor ve seni her geçen gün daha çok seviyorum.”
 10. “Sevgilim, seninle olan aşkım benim için hayatın anlamı. Senin sevginle her gün yeniden doğuyorum ve seninle geçirdiğim her an, sonsuz aşkımızı kutluyor.”

Bu mesajlar, erkek sevgilinize olan aşkınızı ifade etmek ve ona ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için kullanılabilir. Kendi duygularınızı yansıtan ve samimi bir şekilde sevginizi dile getiren mesajlar her zaman en etkileyici olanlardır.

Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları

 • Şuncacık ömrümün özetisin.
 • Bir soluk alayım kokundan, tozu silinsin içimin.
 • Gönlün benim yuvam, tıpkı bir kuş gibi.
 • Ölümü boş ver, kefenim sen kokacak mı onu söyle?
 • Benim adım en güzel senin sesinde şekillendi.
 • Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.
 • Gülüşüme sığdıramadığım mutluluklarım var.
 • Derdimin dermanı sensin. Bana bir duanın amini gerek.

Sağırım senin dilinden dökülmeyen her yakarışa.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

Hayat sana bütün güzellikleri, bana da seni sunsun isterim.

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Gülüşüne şiirler yazarsam gülüşünün şairi olur muyum?

En modern alışkanlıktır ölmek ben seni doğasıya seviyorum.

Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et!

Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Herkesin gidecek bir yeri vardı. Ben kalktım sana geldim.

Sensin, kalbim değildir. Böyle göğsüme vuran… Sabahattin Ali

Sen satırlara sığdıramadığım bir aşk şiirisin yüreğimde.

Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde…

Seninle geçirdiğim bir kaç saat, sensiz olduğum bir ömre bedel.

Yaramaz kalbim sayende uslandı şimdi seninle daha iyi anlıyorum hayatı.

Yağmur başlayınca gelse de ıslansak diyeceği biri olmalı insanın.

İçim çok acıyor, sanki bir sen kaldın bildiğim gibi olan ama hayatımda kalamayan.

Benim bir mucizeye ihtiyacım vardı ve hayat karşıma seni çıkardı.

Seni hayatımın sonuna kadar beklerim aşkım. Yeter ki beni bırakma sensiz bırakma beni.

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazandı. Kalbimdeyken nasıl aklımda derdim.

Ellerini tutamasam da kalbin benim yanımda olsun. Tek dileğim ruhun bir ömür benimle olsun.

Boşuna arama kendini gözlerimde. Çok uzun zamandır gözlerimde değil kalbimdesin.

Hayallerim var seninle mutlu yarınlarım var seninle bir sen var içimde bir sen varsın kalbimde.

Güneş altında söylenmedik söz yokmuş. Bu yüzden geceleri söylüyorum sevdiğimi.

Aşkı buldum gözlerinde yaşamaya başladım sözlerinle gülücüğünle mutlu olmayı öğrendim aşkım.

Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

Biliyorum güneşsin etrafında binlerce gezegen var, ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat var.

İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni!

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Sana sevgimi yolluyorum samimiyetimle sana gülücüklerimi yolluyorum. En sıcak nefesimle sana kalbimi yolluyorum içinde ismin yazılı şekilde.

Saçlarından ödünç ver. Dört bahar geçti. Çiçek kokusu öpmedim. Çok oldu mutluluktan vazgeçeli. Gülüşünden ver ömrümden al.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek neden.

Yağmalandı kalbim, ömrüm, her şeyim. Kurşuna dizdiler anılarımı, yenik düştüm bu savaşta neyleyim, bir mezar nasılsa işte öyleyim.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın, sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

38071