En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Sevgili kalbin diğer yarısı. Gözlerine baktığınızda içinde kaybolduğunuz, elinizi tuttuğunda kalbinizin yerinden çıkacağını düşündüğünüz yegane kişi. Peki Aziz Valentine olmasaydı? Sevgililer günü de icat olmasaydı ne yapacaktık? Doğru ne yapacaktık?

Bu içerikte ve Sevgililer Günü Sevgililer Günü Sözleri En Güzel Sözler Sevgililer Günü Mesajları Rom hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Sevgi Kutsaldır. İnsan her şeyi sevebilir. Doğayı sever ağacı sever, çiçeği sever, kuşu sever. Kısacası insan her şeyi sever. Ama sevgiyi anlatmak zordur. Herkes sever ama sevgisini karşısındakine anlatamaz. Düşünün bir kere birini seviyorsunuz. Onu gördüğünüz anda midenizde kelebekler uçuşuyor. Bu hissettikleriniz nedir? Onu bile bilemiyorsunuz. Kısacası sevdiğinizi kendiniz bile bilemiyorsunuz. Vücudunuz biliyor ama. Peki vücudunuzun bildiğini diliniz itiraf edebiliyor mu? Maalesef ilk anda değil. Çünkü birini sevdiğinizi anlamanız ve kendinize itiraf etmeniz bile zaman alırken birine “Seni Seviyorum” demek hiç kolay değildir.

Peki bu aşamaları geçtiniz ona aşkınızı da sevginizi de itiraf ettiniz. Zamanla kuşkuya düşmüyor musunuz? Nedir bu kuşku beni hala seviyor mu kuşkusu? İşte Aziz Valentine sayesinde buna da bir çözüm bulunmuş oldu. En azından her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize “Seni Seviyorum “demek ve ondan aynı şeyi duymak sizi mutlu edecektir.

Özel günler adı altında sürekli bir hediye karmaşasına girmenize gerek yok. Çünkü sizin elinizde en güzel hediye samimi duygularınız, içten sevginiz var. Sevdiğinize en güzel sevgililer günü sözleri ile kalbinizden gelenleri söylemeniz dünyanın en pahalı hediyelerinden daha kıymetli olacaktır.

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri
En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

İşte Editörün Seçimi En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

 1. “Seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir aşkın varlığını hissettiriyor. Seni seviyorum.”
 2. “Hayatımın en değerli hediyesi, kalbimin sahibi, seni seviyorum.”
 3. “Seninle birlikte geçirdiğim her an, dünyanın en güzel anılarından biri oluyor. Sevgililer Günü’n kutlu olsun.”
 4. “Seninle aşkın en güzel rengini yaşıyorum. Seni seviyorum, sevgilim.”
 5. “Seninle her gün Sevgililer Günü gibi dolu dolu geçiyor. Sen benim için her şeyden değerlisin.”
 6. “Kalbim seninle dolu, sevgilim. Seni seviyorum ve hep seninle olmak istiyorum.”
 7. “Seninle geçirdiğim her an, aşkın büyülü bir yolculuğu. Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum.”
 8. “Aşkınla kalbimi dolduran, hayatıma anlam katan sevgilim, seni seviyorum.”
 9. “Seninle birlikte her gün Sevgililer Günü gibi özel ve değerli. Seni çok seviyorum.”
 10. “Kalbim seninle dolu, sevgilim. Seninle her günü Sevgililer Günü gibi kutluyorum.”
 11. “Seninle aşkın en güzel melodisini yaşıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum.”
 12. “Seninle geçirdiğim her an, aşkın en güzel dansını yaşıyorum. Seni seviyorum, canımın içi.”
 13. “Aşkınla her günü Sevgililer Günü gibi yaşıyorum. Seni seviyorum, sevgilim.”
 14. “Seninle hayatımın en güzel hikayesini yazıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum.”
 15. “Seninle her an, her saniye özel ve anlamlı. Seni seviyorum, her zaman ve her yerde.”

Bu güzel sözlerle sevgilinize olan duygularınızı en içten şekilde ifade edebilir, onun kalbini ısıtarak özel bir gün geçirebilirsiniz. Sevgililer Günü’nüz kutlu ve sevgi dolu olsun!

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

 • Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Sevmek daima birlikte olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum bir tanem.
 • Hayatıma giren en güzel varlıksın. Hep öyle kalacaksın. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.
 • Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.
 • Kalplerimizdeki sevginin ömür boyu sürmesi dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.
 • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.
 • Bir güzele güzelliğini hatırlatmak isterdim aynalardan evvel. Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.
 • Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak… Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı?” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun!

Çiçek dalda sen yanımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Bu şehir güzelse, senin yüzünden… Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli… İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak… Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni. Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel… Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak. Ve diyeceksin ki. Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. aşka hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum. Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum. Soru sorma cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yaralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Yine bir sevgililer günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecek miyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacak mısın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım senin de beni ne kadar sevdiğini zalim.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını. Mucuk!