Duygusal Aşk Mesajları

Duygusal Aşk Mesajları İnsanların her ne olursa olsun aşklarını güzel bir şekilde yaşaması gerekmektedir. Çünkü bu sayede hatıralar da bir o kadar güzel olur. Sevgilinize Güzel mesajlar atarak ve onun gönlünü okşayacak sözler söyleyerek aşkınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Duygusal aşk mesajları ayrılmak üzere olduğunuz sevgilinizle bile aranızda kopacak olan bağı güçlendirebilmektedir. Duygusallık sadece durgun bir şekilde güzel sözler nakşedilebilecek bir şey değildir. İnsanlar heyecanlı bir şekilde de sevgililerine duygusal aşk mesajları gönderebilirler. Eğer aklınıza herhangi duygusal aşk mesajları gelmiyorsa birçok yazıdan feyiz alabilirsiniz. Aşk ne kadar çok hissedilirse o kadar çok duygusal ve sağlam bir ilişki oluşmaktadır. Duygusal aşk mesajları sadece sevgiliye atılamayacağı gibi eşe ve sevilen diğer insanlara da atılabilmektedir.

Aşk denilen duygu başlı başına duygusallıktan oluşmaktadır. Duygu olmazsa aşk körelir ve aşk olma halinden çıkmaya başlar. Her insanın başına gelecek olan aşk, önceki zamanlardaki gibi pek duygusallık içermemektedir. Duygusallıkta doğallık ve içtenlik çok önemlidir. Yapmacıklık ve klişelerden vazgeçmeniz daha iyi olacaktır. İşte o zaman sevgiliniz sizinle daha güçlü bağ kurabilecektir.

Duygusal Aşk Mesajları
Duygusal Aşk Mesajları

Editörün Seçimi ile En Duygusal Aşk Mesajları

 1. “Sevgilim, seninle olan her an, kalbimde sonsuz bir sevgi ve mutluluk yaratıyor. Seni her şeyden çok seviyorum ve seninle geçirdiğim her anı ömür boyu hatırlayacağım. Sen benim için en değerli varlıksın.”
 2. “Hayatımın anlamı, kalbimin tek sahibi. Senin sevginle dünyayı daha güzel, daha anlamlı bir yer haline getirdin. Seninle birlikte olmak, kalbimde sonsuz bir mutluluk kaynağı.”
 3. “Sevgilim, seninle birlikte olduğumda hayatın anlamını buldum. Senin sevgin, bana güç ve cesaret veriyor. Sana olan aşkım her geçen gün daha da derinleşiyor.”
 4. “Seni seviyorum demek, dilimle ifade edebileceğim en büyük aşk ifadesi. Seninle birlikte olduğumda, kalbimdeki sevgi hiç eksilmiyor. Sen benim için en özel ve değerli insansın.”
 5. “Sevgilim, senin sevgin bana güven veriyor, beni tamamlıyor ve hayata olan inancımı güçlendiriyor. Seninle birlikteyken her şey daha anlamlı, daha güzel oluyor. Seni sevmek benim için bir ayrıcalık.”
 6. “Kalbimdeki en değerli hazine sensin. Senin sevginle dolu bir dünyada yaşamak beni her zaman mutlu ediyor. Seni sevmek, en güzel duyguyu hissetmek demek.”
 7. “Sevgilim, senin varlığın hayatıma anlam katıyor. Seninle her anı paylaşmak, beni daha iyi bir insan yapmaya teşvik ediyor. Senin sevginle büyümek, hayatta her zorluğun üstesinden gelebileceğimi bilmek demek.”
 8. “Seni seviyorum demek, sana olan aşkımı ifade etmenin en güzel yoludur. Senin sevgin benim için her şeyden değerlidir. Seni her gün daha çok seviyor ve seninle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.”
 9. “Sevgilim, senin sevgin benim için bir güç kaynağı. Seninle birlikte olduğumda dünyanın en şanslı insanı gibi hissediyorum. Seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir sevgi yaratıyor.”
 10. “Seni seviyorum demek, sana olan aşkımı ifade etmek için yetersiz kalır. Sen benim için en özel, en değerli ve en sevgi dolu insansın. Seninle birlikte olduğum için minnettarım ve seni her zaman seveceğim.”

Bu mesajlar, sevgilinize duygusal bir şekilde ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için kullanılabilir. Kendi duygularınızı samimi bir şekilde ifade ederek sevgilinizi mutlu etmenize yardımcı olurlar. Unutmayın, aşkı ifade etmek için sözcüklerin gücünden yararlanın ve sevgilinize sevginizi açıkça ifade edin.

Duygusal Aşk Mesajları

 • Aşka bedel lazım, beden değil!
 • Dertsiz aşk masal gibidir. Okunur ve unutulur. Mevlana
 • Ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın an özlersin.
 • Aşk kapıyı çaldığında hemen açma! Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor.
 • Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.
 • Senin ruhun Ona ait olduktan sonra, bedenin başkasına ait olsa ne olur.
 • Seni sevmek yanlışlık ise asla doğru olmak istemiyorum.
 • Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.
 • Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.
 • Aşk davaya benzer. Cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki! Mevlana
 • Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra; kaybettiklerimin ne önemi var. Mevlana

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Ben geceleri başlarım hayata. Gündüzleri hayalini geceleri geçirdiğimiz günleri hatırlarım Aşkım.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.

Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana.

Başkalarına olduğundan fazla değer verme. Ya onu kaybedersin ya kendini mahvedersin.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamaklarını; onar onar, söve söve iniyorum şimdi.

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

Senin aşkını dağlara yazacaktım ama aşkımdan daha büyük bir dağ bulamadım.

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

Yanlış düşünebilirsin, yanlış anlayabilirsin, yanlış yapabilirsin ama yanlış hissedemezsin.

Sen aklıma gelince, ben kendime gelemiyorum.

Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.

Elinden geleni yap, gerisini zamana ve Allah’a bırak. Kalbi güzel insan her zaman kazanır, unutma!

Sev seni seveni dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni Bağdat’ta sultan olsa.

Ey sevgili! Sen benim içten içe kanayan en derin yaramsın. Ne kadar özlendiğini bir bilsen, yokluğundan utanırsın. Mevlana

“Evet” dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. Şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

Akşamın son bulan ufuklarında güneş damla damla erirken hayatta kalan tüm duygularımla sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Ölmek sorun değil de hani bir gün mezarıma gelirsin de kalkıp sarılamamak koyar bana.

Sen gönlümün yüküsün. Omzumun değil. Sen canıma yarasın, tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir? Mevlana

Sana iki kelimelik sonunu bilmediğim bir hikaye anlatayım mı? Evet. Seni seviyorum.

Mutlu olduğunu görmek çok güzel sevgilim sen daima mutlu ol ben işte o zaman acı hayatımda ufakta olsa mutluluklar yaşarım sevgilim.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey, değmeyenlere yüreğimin değmiş olmasıdır.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.

Aşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında. Her sabah uyandığında; yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı. Ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin. Şems-i Tebrizi

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluğa giden yollara yüreğimi yazdım ve sen hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.

Sesin değdiğinde yüreğime yüreğim titriyorsa avuçlarında ve her kapayışta gözlerimi üşüyen bakışlarım ısınıyorsa bakışlarında tek çarem fısıldamaksa eğer avazım çıktığı kadar fısıldayacağım. Seni seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap