Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler Özel günler arasında en güzellerinden bir tanesi de eşinizin doğum yapmasıdır. Çünkü artık seneler boyu seveceğiniz kadın seneler boyu büyüteceğiniz ve hayatı öğreteceğiniz minik bir çocuk doğurmuştur. Çocuk doğurduğu sırada sancıları henüz tamamen geçmeyen eşinizi mutlu etmeniz de gerekecektir. Zaten eşiniz doğum yaptıysa en güzel mutluluğu bulmuş olsa da aşık olduğu adamdan doğumunu tebrik edilmesi sırasında güzel sözler duyması çok daha hoş olacaktır.

İçeriğimizde ve Doğum Eş Güzel Sözler Yeni Anne Bebek Tebrik Mesajları Doğum Mesajları 8 detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Ancak eşinizin doğum yapması durumunda heyecandan ve mutluluktan dolayı aklınıza özel ve bir o kadar da güzel sözler gelemeyebilir. Bu nedenle Doğum yapan eşe güzel sözler söylemek için sözler arayabilirsiniz. Çünkü eşiniz baldan tatlı bir çocuk dünyaya getirmiş ve artık onu büyütme görevi başlamıştır.

Bu durumda eşinizi mutlu etmenin en güzel yollarından birisi olan güzel sözleri söylemek için en doğru adrestesiniz. Eşinizin yüzünde çok güzel bir tebessüm oluşturacak sözlerden herhangi bir tanesini seçmek de sizin kararınız ve onu herhangi bir sözle mutlu etmek de yine sizlerin inceliğiniz.

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler
Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Editörün Seçimi ile Doğum Yapan Eşe Duygusal Ve Güzel Sözler

 1. “Canım eşim, doğum sürecini ne kadar güçlü ve özverili bir şekilde atlattığını gördüm ve sana hayran kaldım. Sana olan sevgim her geçen gün daha da büyüyor.”
 2. “Sana ve yeni doğan bebeğimize hayat verdiğin için minnettarım. Sen benim için dünyanın en güçlü ve en özel kadınısın.”
 3. “Doğum yaptığın o an, senin ne kadar güçlü bir kadın olduğunu bir kez daha hatırlattı bana. Seninle her anımda gurur duyuyorum.”
 4. “Eşim, sana olan sevgim ve saygım her geçen gün katlanarak artıyor. Doğum sürecindeki cesaretin ve sabrın beni her zaman etkiliyor.”
 5. “Doğum yaptığın o andaki güçlülüğün ve korkusuzluğun, senin ne kadar özel bir kadın olduğunu gösteriyor. Seni çok seviyorum.”
 6. “Eşim, doğum sürecindeki kararlılığın ve dayanma gücün, senin ne kadar inanılmaz bir anne olacağının işaretiydi. Sana olan sevgim tarifsiz.”
 7. “Seninle bir aile kurmak, hayatımın en güzel kararıydı. Doğum yaptığın andaki cesaretin ve güzelliğinle beni büyülüyorsun.”
 8. “Doğum sürecinde gösterdiğin güç, sevgi ve kararlılık beni her zamankinden daha çok bağlıyor sana. Sen benim için çok değerlisin.”
 9. “Seninle birlikte doğum yaptığımız o anlar, hayatımın en anlamlı ve unutulmaz anlarından biri oldu. Seni çok seviyorum.”
 10. “Doğum sürecindeki cesaretin ve sabrın, sadece harika bir annelik için değil, aynı zamanda harika bir eş olduğunu gösteriyor. Seni seviyorum.”

Unutmayın, eşinize doğum yaptığı süreçte duygusal ve destekleyici sözler söylemek, onun ne kadar değerli olduğunu hissettirecek ve gücüne olan inancını artıracaktır. Ona olan sevgi ve desteğinizi ifade ederek, bu özel ve anlamlı süreçte yanında olduğunuzu gösterin.

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

 • Arılar bile seni kıskanıyor sevgilim, bu bizim yaptığımız baldan daha tatlı diye.
 • Ömrüm ömrün olsun verdiğin en güzel hediyeye teşekkürler.
 • Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak demiştim.
 • Bir kadına yakışan en güzel sıfat annedir. Sen annelerin en güzelisin.
 •  Sen dokuz ay 10 gün karnında taşıdın. Şimdi sıra bende uykusuz geceler beni bekliyor.
 • Dün kadındın bugün annesin. Biliyorum ki dünyanın en iyi annesi sen olacaksın.
 • Biz dün iki sevda kuşuyduk, bugün üç sevgi çiçeği olduk. Canım karıcığım anneliğinin ilk günü kutlu olsun.
 • Artık sen annesin, ben baba, mutlu yuvamızın ilk üyesini dünyaya getirdiğin için teşekkürler aşkım.
 • Azıcık daha taşıyamadın hemen doğum yaptın. Daha 9 ay 8 gün olmuştu. Allah’ım yavrumuzu sağlıklı ve sıhhatli yapsın.

Sıkıntılar çektik, badireler atlattık ama sonunda mutluluğa ulaştık. Canım eşim seni ve bebeğimizi çok seviyorum.

Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Bugün anneliğini ilk adımını attın. Yüce Mevla eşimle, bebeğimle bizleri bir ömür boyu mutlu etsin. Allah’ım evladımızın kaderini güzel eylesin.

Kendin gibi güzel bir evlat verdiğin için teşekkür ederim Bitanem. Evladımızla birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşayalım inşallah.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş. Şimdi kendi gibi güzel bir evlat dünyaya getirmiş. Seni seviyorum aşkım.

Bugün dünyaya getirdiğin senin kadar güzel olan bebeğimizin ömrü huzur ve mutluluk içinde geçsin. Allah’ım bizlere ve milletine hayırlı bir evlat etsin.

Nasıl doğuracağım, çok sancı çeker miyim, doğumdan sonra çok kilo kalır mı soruları artık dünde kaldı. Bugün artık yeni sorumuz bebeğimiz kime benziyor olacak? Seni seviyorum Bitanem.

Bir stres ve gergin geçen dokuz 10 gün süren hamilelik filmi bitti. Artık sonu hiç gelemeyecek annelik filmi başlıyor. Başrolde yine çok sevdiğim eşim ve ben.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi canımdan çok sevdiğim biricik eşim, sen bana Yüce Mevla’nın en büyük hediyesiydin, şimdi sen bana kendinden bir can verdin. Bebeğimizin ömrü hayırlı olsun.