Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı Doğum gününüzü mesajla ya da sizi arayarak kutlayan kişiler varsa oldukça sevilen birisiniz demektir. İnsanlar doğum günlerinde yalnız kalmak istemezler. Sevdiği kişiler yanında olsun isterler. Ama bazı durumlarda bu mümkün olmayabilir. Başka şehirlerde olan yakınlarınız sizlere ulaşarak farklı paylaşımlarda bulundularsa, sizleri onore etmiş olurlar. İçinizde oluşan sevilmek ve özlenmek duygusu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Size gelen kutlama mesajları ve güzel sözler resimli ya da resimsiz olabilir. Hatta farklı emojilerle doğum gününüzü kutlayan kişilerin ne demek istediklerini de anlayabilirsiniz.

Doğum gününüzün peşi sıra sizi kutlayan ve güzel dileklerini sunan yakınlarınıza teşekkür mesajı göndermeniz güzel bir jest olacaktır. Doğum Günü kutlayanlara teşekkür mesajı ile ne kadar ince ve hassas olduğunuzu onlara bildirebilirsiniz. Bu mesajlar sosyal medya hesaplarında genel olarak paylaşıldığı gibi kişiye özel mesaj olarak da gönderilmektedir. Tercih sizlere bağlı olsa da doğum gününüze gelen ya da gelemeyen kişilere iyi temennilerinizi göndermek oldukça hoş bir davranıştır. Empati kurarak tam tersini düşünün. Sizlere de aynısı yapılsa çok hoşunuza gitmez miydi?

Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı
Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

Editörün Seçimi Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

 1. Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim. Sizlerin güzel dilekleri ve sevgi dolu mesajları benim için çok değerli. İyi ki varsınız!
 2. Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür etmek istiyorum. Sizinle geçirdiğim bu özel günümde yanımda olduğunuz için minnettarım. Dostluğumuzun her zaman devam etmesini diliyorum.
 3. [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim. Sizlerin samimi dilekleri ve güzel sürprizleriniz beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız, sevginizi hissetmek çok güzel!
 4. Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim. Sizin samimi dilekleriniz ve güzel hediyeniz benim için çok anlamlı oldu. İyi ki varsınız, sevginizi kalbimde hissediyorum.
 5. [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür etmek istiyorum. Sizin içten dilekleriniz ve sürpriz partiniz beni çok mutlu etti. Bu özel günümde yanımda olduğunuz için minnettarım.
 6. Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim. Sizlerin güzel dilekleri ve sevgi dolu mesajları kalbimi ısıttı. Her biriniz benim için çok özelsiniz.
 7. [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür etmek istiyorum. Sizin samimi dilekleriniz ve güzel sürprizlerinizle dolu bir gün geçirdim. İyi ki varsınız, sevginizi hissetmek harika bir duygu!
 8. Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim. Sizin içten dilekleriniz ve güzel hediyeiniz beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız, dostluğumuzun her zaman devam etmesini diliyorum.

Bu teşekkür mesajları, doğum gününüzü kutlayan sevdiklerinize gönderebileceğiniz cümlelerdir. Onlara duygularınızı ifade etmek ve onlara teşekkür etmek için kullanabilirsiniz. Kendi duygularınıza ve ilişkinizin niteliğine göre sözleri özelleştirebilirsiniz.

Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

 • Bu değerli günümde doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.
 • En özel ve en güzel bu günümde yanımda olmanızı bilmek harika bir duygu. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!
 • Bir yaşıma daha girmenin mutluluğu ve sizlerle birlikte olmanın sevinci için teşekkürler.
 • Ne kadar şanslı bir insan olduğumu bugün bir kez daha anlamama sebep olan güzel insanlar, hepinize çok teşekkür ediyorum. Seviyorum hepinizi.
 • Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım.
 • Doğum günümde işlerinden dolayı yanımda olamayan değerleri dostlarım sosyal medyada beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim.
 • Arkadaşlarıma bu özel günümde benimle oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum.
 • Doğum günümde o çok güzel kelimeleri benim için ince ince eleye dokuya mesajları yazan bütün dostlarıma teşekkür ederim.

Aklıma teşekkür mesajı gelmiyor ama doğum günümü kutlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.

Doğum günümü face olsun, mesaj olsun, telefon olsun, güvercin olsun bir şekilde kutlayan herkese çok teşekkürler, çok sevindim hepinizi seviyorum.

Çok teşekkür ederim bu doğum günümde de beni yalnız bırakmadığınız için.

Doğum günü mesajlarınız için hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Desteğiniz en büyük motivasyonum.

Güzel yaş günü dilekleriniz için hepinize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız, canısınız!

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu günümde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun ve doğum günümü kutladığın için sana teşekkür ederim.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız.

Bugün sensiz olsam da sanki sen varmışsın gibi mutluydum odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

48112