Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı, Beşiktaşlıların kullanabileceği bir kredi kartıdır. Eğer Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartına başvurmak isterseniz 4 farklı yolu kullanabilirsiniz:

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı, Beşiktaşlıların kullanabileceği bir kredi kartıdır. Eğer Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartına başvurmak isterseniz 4 farklı yolu kullanabilirsiniz:

Bu içerikte ve Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Bonus Denizbank Kredi Kartı BJK Bonus Platinum Denizbank B hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Size en yakın Denizbank Şubesi
İnternet bankacılığı
Müşteri hizmetleri
SMS
İnternet bankacılığı için siteye girerek başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Aynı şekilde 444 0 800 numaralı müşteri hizmetleri hattına bağlanarak da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak BJK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 3280’ göndererek de SMS yoluyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı

Kart başvurusu yaparken imzalayacağınız sözleşmede yer alsa da Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı kart aidatı ne kadar diye merak edebilirsiniz.

Denizbank tarafından belirlenen tutarlara göre Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı yıllık ücreti 124 TL’dir. Ek kartlar için kart aidatı ise 62 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı borcunu öğrenmek için internet bankacılığını, mobil uygulamayı ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve mobil uygulama için internet sitesinden hesap açmanız gerekmektedir. Telefon bankacılığında ise kart bilgileriniz yeterli olmaktadır.

İnternete ulaşamıyorsanız Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için banka ATM’lerinden kartınızı kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar son yıllarda popüler hale gelmiştir. Kredi kartı işlemlerinizi siz de Denizbank mobil uygulaması sayesinde telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı Android uygulaması için hem akıllı telefon hem de tabletlerinizi kullanabilirsiniz.

Eğer kullandığınız cihazlar IOS işletim sistemi ile çalışıyorsa da Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı IOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri konusunda hızlı ve profesyonel bir hizmet veren Denizbank, BJK Bonus kartı sahiplerine de aynı şekilde hizmet vermektedir.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ü tuşlayarak pek çok işleminizi telefondan yapabilirsiniz.

Bu numarayı aradıktan sonra kart bilgilerinizi girerek Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma avantajından da yararlanabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı avantajları diğer kartlara göre oldukça fazladır. BJK Bonus kartınız ile Vodafone Park’taki Black Cup Coffee’de %20, Big Chef’te ise %15 indirim kazanabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı kampanyaları 2019 yılında da kazandırmaya devam etmektedir.

Mesela kartınız ile 750 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız, takımınızın attığı her golde ilave bonus kazanabilirsiniz. Bunun için GOL yazıp 3280’e SMS atmanız yeterli olmaktadır.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank BJK Bonus kartınızın borcunu dilerseniz taksitlendirerek çok daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusuna 12 ay boyunca %2,02 faizle taksitlendirebileceğiniz cevabını verebiliriz.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı borç yapılandırma işlemleriniz için bankayı ziyaret edebilir ve yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme

Eğer kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız borç erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz. Peki, Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı borcu nasıl ertelenir?

Bunun için büyük harflerle ERTELE yazıp, kart numaranızın son 6 rakamını ekledikten sonra ertelemek istediğiniz borç miktarını yazarak 3280’e SMS atabilirsiniz.

Eğer uygun görülürse Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı borç atlatma işleminiz hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank BJK bonus kartınızın limiti yeterli gelmiyorsa, limit arttırma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak limit arttırmak için borçlarınızı düzenli bir şekilde ödüyor olmanız gerekmektedir.

Ayrıca Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı limit aşımı da yapmamış olmanız beklenmektedir. Eğer bu duruma da uygunsanız Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartının limitini sms ile arttırma fırsatını kullanabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank bünyesindeki tüm kartlarda nakit çekim yapılabilmektedir. Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar diye sorarsanız, bu oranın %2,02 olduğunu söyleyebiliriz.

Bankada yapacağınız neredeyse tüm işlemlerde faiz oranı bu şekildedir. Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı nakit çekim miktarı için ise banka yetkililerine ulaşmanız gerekmektedir. Ödeme planlarınıza göre nakit çekim miktarı değişebilmektedir.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank’ın sunduğu en büyük avantajlardan biri olan taksitli nakit avansta, Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı diğer işlemlerdeki gibi %2,02 olarak görülmektedir.

Kredi kartı borç durumunuza göre 10.000 TL ye kadar nakit avans çekebilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçeneklerine baktığımızda ise, çektiğiniz avansı 12 ay vade ile ödeyebileceğinizi söyleyebiliriz.

Denizbank BJK Bonus Platinum Kredi Kartı Kapatma

Denizbank BJK Bonus kredi kartınızı kapatmanız da oldukça kolaydır. Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartı nasıl kapatılır derseniz, bunun için bankaya hiçbir borcunuzun olmadığını beyan eden bir dilekçe yazmanız yeterli olacaktır. Ardından Denizbank BJK Bonus Platinum kredi kartının iptali işlemini başlatmış olursunuz.

25364