Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler Çiçek, özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir hediyedir. Çiçek kartı üzerine yazılan sözler de eklendiğinde bu güzel hediye her kadının zaafı denebilir.

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler Çiçek yollamak günümüzde oldukça yaygınlaşmış durumda. Özel günler, doğum günleri, hastalık, işe başlayanlar için tebrik çiçekleri gibi birçok şekilde çiçek yollanılmakta.

Bu yüzden çiçek kartı üzerine yazılacak güzel sözler ise bu konuda oldukça önemli. Sevdiğimiz kişilerin bu önemli günlerinde onlara güzel sözler ile birlikte yolladığımız çiçeklerin özenli olması da önemli bir ayrıntıdır.

Çiçek, özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir hediyedir. Çiçek Kartı üzerine yazılan sözler de eklendiğinde bu güzel hediye her kadının zaafı denebilir.

Yıldönümleri için yazılan aşk sözleri, doğum günleri için varlığına şükredilen sözler, hastalık atlatılmışsa geçmiş olsun cümleleri ya da işe başlayanlar için ise tüm hayatında başarı dilemek oldukça yaygın cümlelerdir.

Tabi özür dileme çiçekleri de unutulmamalıdır. İçlerinde belki de en etkili seçenek budur. Sevgili ya da eş ile yaşanılan tartışma, kavga ya da bir hata sonucu affettirme yollarından biri çiçek almaktır.

Bu tatsız olaylar sonucu çiçek kartlarına yazılan sözler de kimine göre etkileyici kimine göre tiksinç bir durum olarak gözükebilir.

Hayatınızdaki insanlara özel anlarında yollayacağınız anlamlı bir çiçek ve çiçek kartı üzerine yazılan güzel sözler ile onları etkilemek mümkündür. 

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler
Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Sözler

En güzel günler en güzelin olsun…

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni, ya orada bırakacaklar, ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım…

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim, dualarım sana gözbebeğim benim, ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim, sen benimsin ben de senin, sonsuza kadar yemin ederim.

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terk edilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim, kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki göremeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım, kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Yaşadığım her an, seni özlemeye itiyor beni, ağır geliyor yokluğun, beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin…

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme… Yanıma gel, mevzu kalbimde!

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek…

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem.

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; saçlarını okşayan her tanede beni hatırla!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek, yüreğime bahar getiren bir çiçeksin. Sen bedenimdeki yumuşak kudret, gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim. Ve en çokta seni sevdim…

Sahiller dalgayı nasıl beklerse, gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, kuru topraklar suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin…

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi…

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana!

Bir nasihat: kendine dikkat et. Bir rica: sakın değişme! Bir dilek: beni unutma. Bir yalan: seni hiç sevmiyorum. Bir gerçek: seni çok özlüyorum.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sen de hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam… Dönerim dersin ama kadere inanamam, bıraktığın anılarınla, ben sensiz yaşayamam…

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevip de bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan…

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin…

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canini sen güllerden de güzelsin. Sevgi kadar özgür özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

9229