Balık ve Kova Burcu Erkeklere En İyi Parfüm Önerileri

Burçlara göre erkek parfüm önerileri yazımızda ilk sırada Balık ve Kova burcu erkekleri var. Balık burcu erkeğinin hassas ve duygusal karakterine en fazla yakışan, onların sanatsal ve tutkulu taraflarını besleyen kokuların ne olduğunu biliyor musunuz?

Balık ve Kova Burcu Erkeklere En İyi Parfüm Tavsiyeleri


Burçlara göre erkek parfüm önerileri yazımızda ilk sırada Balık ve Kova burcu erkekleri var.

Bu yazıda ve Balık Burcu Erkek Kova Burcu Erkek Parfüm Önerileri En İyi Parfüm Erkek Parfüm Önerileri 6 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balık burcu erkeğinin hassas ve duygusal karakterine en fazla yakışan, onların sanatsal ve tutkulu taraflarını besleyen kokuların ne olduğunu biliyor musunuz?

Not: Kova burcu erkek parfüm önerilerini yazınının devamında bulabilirsiniz.

İster balık burcu olun, ister balık burcu yakınınıza hediye almak istiyor olun; bu yazımızda bulunan öneriler oldukça işinize yarayacak.

Balık burcunun hassas ve duygusal yanından, sanatsal ve tutkulu tarafına, farklı karakteristik özelliklerine en fazla uyum sağlayan ve onların taşımaktan en fazla zevk alacakları kokuları yakından tanımalısınız.

Hayal kurmaktan zevk alan ve burçlar dünyasının en derin kişilikleri olarak bilinmekte olan Balık burcu erkeği romantik yanları ile öne çıkar. Balık burcu erkeklere parfüm seçerken romantik ve gizemli yanlarına en fazla yakışacak baharatlar ve yasemin gibi çiçek kokularına yönelmelisiniz.

İşte karşınızda balık burcu erkeklere en fazla yakışacak parfümler.

Burberry London


Ahşap, deri ve tütün kokusunun birleşimi ile sıcak bir kokuya dönüşen Burberry London erkek parfümü Balık burcunun sessiz, sakin, romantik ve düşünceli yanını ortaya çıkarıyor!

Tepe notaları; Bergamot, kara biber, lavanta, tarçın

Kalp notaları; Mimoza, porto şarabı, deri

Dip notaları; Tütün, çavşır, yosun, gayak ağacı

Christian Dior Fahrenheit


Klasik erkek parfümlerini tercih eden balık burcu erkeği için en uygun parfüm!

Tepe notaları; Sicilya mandalinası, muskat, bergamot, lavanta, sedir ağacı, papatya, limon

Kalp notaları; Hanımeli, alıç, yasemin, menekşe, karanfil, sandal ağacı, inci çiçeği

Dip notaları; Tonka fasulyesi, paçuli, vetiver, deri, amber, misk

Davidoff Echo


Belki on sene sonra bile modası geçmeyecek erkek parfümleri arasında olan Davidoff Echo, tapteze kokularan hoşlanmak olan balık burcu erkekler için en uygun parfüm!

Tepe notaları; Gerçek ve sıkıştırılmış taze hava akoru

Kalp notaları; Hindistan cevizi, kakule, aldehit akoru, yeni bahar, karabiler

Dip notaları; Sedir ağacı, beyaz süet akoru, bio musk, sandal ağacı

Erkek Kova Burcu Parfüm Önerileri


Özgür ruhlu, oyunu kendi kuralları ile oynamayı seven ve inatçı tarafları ile bilinen Kova burcu erkekleri pek çok konuda idealist ve dostlarına oldukça bağlıdır.

Bu yüzden kova burcu erkekler parfüm seçerken bağımsız tarafına uyum sağlayacak taze içerikler ve kolay kolay herkesin üzerinde olmayacak eşsiz kokular seçmeniz gerekli.

Kova burcu erkekleri kendisini geliştirmeyi ve yenilikleri her zaman severler. Sosyallik, özgür düşünceler ve sıra dışı olmak kova burçları için önemlidir.

Sıra dışı tarza sahip olan kova burcu erkekleri ilginç bir ruhu barındırırlar. Kova burcu erkek parfüm seçimlerinde de doğa kokuları ve çiçeklerin harmanlanmasından ortaya çıkan tazeleyici kokuları tercih etmesi gereklidir.

Kova burcu erkekler için oryantal tahtamsı notalar; misk, sedir, vetiver, sandal ağacı ve lavanta kokularını en uygun kokular olacaktır.

Kova burcu erkeği için parfüm önerileri;


Euphoria Men Intense by Calvin Klein


Birçok kişi tarafından meyvemsi bir koku olarak kabul edilen bu parfümde aslında meyve notası yok. Pek fazla kişinin çilek ve karpuz kokusuna benzettikleri genel kokusu reyhan, amber ve öd’ün karşımı ile rotaya çıkmakta. Kova burcu erkeklerin için en ideal tazeleyici parfüm önerisi.

Tepe notaları; Biber, zencefil

Kalp notaları; Adaçayı, sedir, reyhan, sedir

Dip notaları; Reçine, öd, mürrüsafi, silhat, amber

Bvlgari Man by Bvlgari


Kova burcu erkeklerinin nazik olan yanının ortaya çıkarması sağlayan bir parfüm. Kalp notalarında bir şövalye de nezaketin yanı sıra bulunması gereken, güven veren etkiyi sağlayacak oryantel aromalar var. Kova burcu erkeği eğer mükemmelik ve seksilik arıyorsa bu parfümü denemeli.

Tepe notaları; Lotus, menekşe, beyaz armut, bergamot

Kalp notaları; Sandal ağacı, kaşmir, nagarmotha, cypriol yağı, kehribar, vetiver

Dip notaları; Misk, tonka fasulyesi, beyaz bal, benzoin

63752