Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları Hayattaki en önemli varlığımız, dayanağımız, gücün kudretin göstergesi babalarımızdır. Anne ve baba kavramı sizlerde oldukça önemli olmalı. Babanızın doğum günü yaklaştığında onun için bazı sürprizler düşünüyor olabilirsiniz. Öncelikle yılda bir defa kutladığınız babanızın doğum günü için bazı Güzel sözler bulmalı ve bunları birçok platformda paylaşmalısınız. Sadece sözlerden oluşanların yanı sıra resimli olanlarını da bulabilirsiniz. Ya da ikinizin resminin altına bu sözlerden yazarak onu şaşırtabilirsiniz. O zaman hayal dünyanızı biraz daha geliştirmeli ve farklı paylaşımlara imzanızı atmak için harekete geçmelisiniz.

Babanız kız ya da erkek çocuklar için farklı bakış açılarıyla değerlendirilmeye neden olabilir. Örnek vermemiz gerekirse kızlar için babası; olması gereken erkek profilidir. İleride evleneceği erkeğin de aynı karakterde olmasını isteyebilir. Erkekler için babası; örnek alınması gereken kişidir. Ergenlik çağında bazı agresif hareketler sergilese de ilerleyen yaşlarda babasının davranışlarına anlam vereceklerdir. İşte babaya doğum günü mesajları kız ya da erkek çocuklara göre farklı anlamlar taşıyor olabilir. Mesajlarımızı okuyunca hangisinin sizi ve babanızı anlattığını daha iyi göreceksiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları
Babaya Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi ile Babaya En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

 1. Sevgili Babacığım, doğum günün kutlu olsun! Sana olan sevgim her geçen gün daha da büyüyor. Sen benim için sadece bir baba değil, aynı zamanda en yakın dostum ve örnek aldığım bir insansın. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 2. Babacığım, bugün senin doğum günün ve bu özel günü seninle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sana minnettarım çünkü bana her zaman sevgiyle yaklaştın, destek oldun ve bana rehberlik ettin. İyi ki doğdun, babacığım!
 3. Sevgili Babam, bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Sen benim için değerli bir baba ve rol modelimsin. Senin sabrın, bilgeliğin ve sevgin hayatıma anlam katıyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 4. Babacığım, senin doğum gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim güç kaynağım, koruyucum ve her zaman yanımda olan bir babasın. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 5. Sevgili Babam, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek istiyorum. Senin sevgin, fedakarlığın ve özverin beni her zaman etkilemiştir. Sen benim için dünyadaki en değerli varlıksın. İyi ki doğdun, babacığım!
 6. Babacığım, senin doğum gününü kutlamak benim için büyük bir mutluluk. Senin öğütlerin, güler yüzün ve sevgin benim için her zaman önemli olmuştur. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 7. Sevgili Babam, doğum günün kutlu olsun! Sana olan minnettarlığımı anlatmam imkansız. Senin sayesinde büyüdüm, öğrendim ve güçlendim. İyi ki varsın, sevgin benim için her şeyden değerlidir.
 8. Babacığım, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek ve sevgi dolu dileklerimi iletmek istiyorum. Senin varlığın, sevgin ve öğütlerin hayatıma anlam katıyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Bu babaya doğum günü mesajları, ona olan sevginizi ve değerinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Kendi duygularınıza ve babanızın kişiliğine göre sözleri özelleştirebilir ve ona unutulmaz bir doğum günü hediye edebilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları

 • Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!
 • Babaların babası canım babam iyi ki doğdun.
 • Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.
 • Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.
 • Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!
 • Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.
 • Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.
 • Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.
 • Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Biliyorum seçemediğimizi biliyorum ancak şunu bilmeni isterim ki; yapabilseydim yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım sabah yağan çığ kadar saf akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bugün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

79955