Aşk Dolu Mesajlar

Aşk Dolu Mesajlar Yaşamın en ayrılmaz parçası olan sevgi, her şeye ve her zamanda tutunacak bir şey bulmuştur. Sevgisiz bir yaşamın mümkün olmayacağı gibi, sevginin başka birine yönelmesi de bir anlamda zorunludur. İnsan ilişkilerinde sevgi farklı açılarda yer almakla birlikte, her daim en güçlü duygudur. Hal böyle olunca, bu duyguların yansıtılması için üretilen güzel mesajlar da, en az insanlık tarih kadar eskiye gider.

Aşk sevginin yoğunlaşmış hali olarak, genellikle başka bir kişiye yönlenir. Bu ikili ilişkilerde, tek taraflı ya da çift taraflı yaşanan yoğun sevgi, aşk olarak tanımlanır. Aşık kişi artık dünyayı farklı bir şekilde görmeye başlar. Zira aslında belirli bir olgunluğa erişmiş ve doğal olanı daha net görmeye başlamıştır. Bu sebeple aşk dolu mesajlar üretir ve üretimi her zamankinden çok daha fazladır.

Aşk, sanatın her dalın ve insanlığın, tarih boyunca en çok işlediği konu olmuştur. Bununla birlikte, tüm kodları halen çözülememiş ve her defasında yeniliklerle karşımıza çıkan bir olgudur. Aşk ile ilgili çok çeşitli sözler, deneyimler ve aktarımlarla ilgili geniş bir arşivi beğeninize sunuyoruz.

Aşk Dolu Mesajlar
Aşk Dolu Mesajlar

Editörün Seçimi ile En İçten Aşk Dolu Mesajlar

 1. “Seni sevmek, kalbimin en güzel yolculuğudur.”
 2. “Gözlerine baktığımda, sonsuz bir aşkın içine dalıyorum.”
 3. “Kalbimdeki yerin daima özel ve eşsiz olacak.”
 4. “Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli zamanları.”
 5. “Seninle var olmak, kalbimin en güzel serüveni.”
 6. “Seninle her şey daha güzel, seninle her anım mükemmel.”
 7. “Kalbimde attığın her nefes, benim için bir hazine.”
 8. “Seni düşündüğümde, kalbim dans ediyor.”
 9. “Gözlerinin içinde kaybolmak, dünyanın en güzel hissi.”
 10. “Sana olan aşkım, zamanla değil, her an daha da büyüyor.”
 11. “Seninle var olmak, hayatın en büyük nimetidir.”
 12. “Gözlerine baktığımda, dünyanın en güzel manzarasıyla karşılaşıyorum.”
 13. “Seninle olmak, hayatın anlamını bulmaktır.”
 14. “Seninle her şey daha anlamlı, her adımımız aşkla dolu.”
 15. “Seninle geçen her gün, sevgimizin gücüyle dolup taşıyor.”

Unutmayın, sevgilinize olan duygularınızı samimi ve içten bir şekilde ifade etmek, ilişkinizi daha da güçlendirecek ve romantizmi canlı tutacaktır. Sevgilinize göndereceğiniz aşk dolu mesajlar, ona olan sevginizi hissettirecek ve kalbini ısıtacaktır.

Aşk Dolu Mesajlar

 • Hiçbir şey istemiyorum senden. Yeter ki çık gel bir gece vakti. Ansızın gelsin. Göz göze dudak dudağa ağlayalım biraz. İhtiyacım var kokuna sevmene sarılmana. Sonra yine git istersen.
 • Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.
 • Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.
 • Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.
 • Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
 • “Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.
 • Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bil ki seni benden daha çok seviyor.
 • Kum tanesi bir özlemse, seni kumsallar kadar özledim.

Ey sevdiğim! Bende, yerin baki. Ömrüm, varlığına denk! Kalbe giren, kabre girene dek.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin.

Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al.

Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum.

Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Ne bileyim be sevgili! Öyle güzel baktın ki gözlerime. Sevmek değil, ölmek geldi içimden.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Bir muammadır aşk. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, aşk.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin.

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Aşık olup da onun acısını çekene sorun aşk nedir? Diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?

Hadi gel tut ellerimi, benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir Eylül sen bir Haziran.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Hangi baharlara aldanırsın ey aşk! Ne bu alıp başını gitmeler şimdi? Hani sen benim can damarımdan daha yakındın bana, koparıp da gittin o canı şimdi.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.

Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı.

Aşkın cicim ayı olmaz, aşk her zaman aşktır. Bunu başkalaştıranlara inat ben bugün aşkımı en taze haliyle yaşamayı teklif ediyorum. Benimle misin?

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim.

Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelse de beni yine seni bulur seni severim.

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Her gün senin için ağlıyorum. Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum. Aşk dolu sözlerimi. Seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.

Aşk öyle bir kördüğüm ki. Olmaz dediklerin olur, olur sandıkların başka yollara koyulur. Ne yediğinden tat alırsın, ne yemediğinde tamahın olur. Geceleri yalnız başına kalınca düşünür durursun. Kanın kırmızısıyla şarabın kırmızısını unutur kendinde başka koyular bulursun.

Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak

En güzel aşk tanımıdır belki de bu yaşadığım. Çift kişilik yatak, çift kişilik bir masa, çift çift bezenmiş bardaklar, fincanlar. Demet demet biriken çiçekler. Çürümeye yüz tutmuş iki kalbin bir anda tazeleşivermesidir bahar. Çiçeği burnunda filizler yeşerir, toprak kökleri yeni kabul etmiştir.

Kırık bir hayatın sakat kalmış bir oyuncusuyum. Kalbim kırıldı sakat kaldım. Aşk acısını çektim ağladım, seni bulmuşum hayatta susar mıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse, seviyorum seni ölümüne.

Hiçbir adama tutuklu kaldınız mı? Ben kaldım. Bu öyle bir kalmak ki, gitmek fikri değil aklınızdan fiil halinde bile uğramaz size. En olmadık sabahları doğururken birden bire doğuramadıklarınızda bulursunuz kendinizi. Aşkın tek kalma halidir bu oysa bütün aşk hikâyeleri çift kişiliktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap