Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneye Doğum Günü Mesajları Anne denilince akan sular durur. Öyle bir sevgidir ki o, dünyada eşi benzeri yoktur. Bazı yörelerde “ana” olarak ifade edilir. Siz nasıl ifade ediyorsanız edin sonuna -cığım -ciğim ekini de ekleyin…Neden mi? Sadece anne demenizden ziyade ona anacığım anneciğim diyor olmanız onun çok hoşuna gidecektir. Bu bir nezaketten ziyade onların ruhuna okşayan bir hitap şeklidir. Annesinin kendisi için çok önemli olduğunu bilen kişiler, onun doğum gününde bazı sürprizler yapmaktan da hoşlanmaktadır. Kendi aranızda ya da bir parti edasıyla gerçekleşecek olan doğum günü partisini farklılaştırmak için ona uygun olan Güzel sözler de bulmalısınız.

Anneniz bu güzel gününde kendini özel hissetmeli ve değerli olduğunu fark etmelidir. Onun doğum gününde birçok paylaşımlarda bulunacağınızı biliyoruz. Birlikte çekilmiş resimleriniz, gülümseyen sevgi dolu yüzler ve altında yazılmış olan mesajlar… bütün bunlar annenizle yaptığınız paylaşımların görselleridir. Anneye doğum günü mesajları da onun kadar özel ve güzel olmalıdır. İtina ile seçilmeli ve hislerinizi anlatmalıdır. Birçok platformda yayınlayacağınız mesajları için derledik. Bakalım hangisi size ve annenize uygun?

Anneye Doğum Günü Mesajları
Anneye Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi Anneye En Özel Doğum Günü Mesajları

 1. Sevgili Anneciğim, doğum günün kutlu olsun! Sen benim için sadece bir anne değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım ve en büyük destekçimsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 2. Bugün senin doğum günün ve bu özel günü seninle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Senin sevgin, sabrın ve özverin benim için her zaman ilham kaynağı olmuştur. İyi ki doğdun, anneciğim!
 3. Sevgili Annem, bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Sen benim için değerli bir anne ve bir kahramansın. Senin sevgin, şefkatin ve fedakarlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 4. Anneciğim, senin doğum gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için dünyadaki en değerli varlıksın. Senin sevgin, desteğin ve öğütlerin beni her zaman güçlendirmiştir. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 5. Sevgili Annem, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek ve sevgi dolu dileklerimi iletmek istiyorum. Senin varlığın, sevgin ve özverin benim için paha biçilemezdir. İyi ki doğdun, anneciğim!
 6. Annecim, senin doğum gününü kutlamak benim için büyük bir mutluluk. Senin sevgin, anlayışın ve sabrın beni her zaman etkilemiştir. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 7. Sevgili Annem, doğum günün kutlu olsun! Sana olan minnettarlığımı anlatmam imkansız. Senin sevgin, fedakarlığın ve desteklerin hayatımdaki en büyük hazine. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
 8. Anneciğim, senin doğum günün vesilesiyle sana teşekkür etmek ve sevgi dolu dileklerimi iletmek istiyorum. Senin sevgin, anlayışın ve sabrın benim için her şeydir. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Bu anneye doğum günü mesajları, ona olan sevginizi ve değerinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Kendi duygularınıza ve annenizin kişiliğine göre sözleri özelleştirebilir ve ona unutulmaz bir doğum günü hediye edebilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları

 • Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 • Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.
 • Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…
 • Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.
 • Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.
 • Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.
 • Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.
 • Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor annem. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım annem!

Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara Canım Annem!

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir Yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara canım Annem.

84207