Ablaya Anneler Günü Mesajı

Ablaya Anneler Günü Mesajı Her ne kadar teyzelere anne yarısı dense de ablası olan kişilerin asıl anne yarısı ablalarıdır. Çocukluğundan beri hem arkadaşı hem de hayat koçu olan ablalar, hatalarımızda bizleri savunurken aynı zamanda hayatı öğretmeye de yardımcı olur. Küçükken başaramadığımız pek çok işi yapmamıza yardımcı olan ablalar, anneler günü gibi özel bir günde de es geçilmemelidir.

Yazımızda ve Abla Anneler Günü Mesaj Ablaya Mesaj Anneler Günü Kutlaması Ablaya Anneler Günü Kutlaması konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Çünkü ablalar yaptıkları sevecen davranışlarıyla anneler gibi değer görürler. Kardeşlerine sahip çıkan ablalar bu özel günde güzel sözleri hak etmektedirler. Bu nedenle ablaların da anneler gününü güzel sözler ile kutlamak ve yüzünde hak ettiği o güzel tebessümü oluşturmak gerekir.

Bu durumda merak edilen durum ise Ablaya anneler günü mesajı nelerdir olmaktadır? Özel günler için hazırlanmış sayısız sözden bir günü de ablaya anneler günü mesajlarıdır ve bu nedenle bu mesajları ablaya dillendirerek onu mutlu etmek gerekmektedir. Peki özel günlerde okunması için hazırlanan ablaya anneler günü mesajları nelerdir ve çocukluğumuzda da şimdi de koruyucumuz olan ablaya hangi sözler söylenmelidir?

Ablaya Anneler Günü Mesajı
Ablaya Anneler Günü Mesajı

İşte Editörün Seçimi ile Ablaya Anneler Günü Mesajları

 1. “Sen benim için sadece bir abla değilsin, aynı zamanda bir anne gibi sevgi dolu ve koruyucu birisin. Anneler Günü’n kutlu olsun, ablacığım!”
 2. “Büyük bir kalp ve sevgi dolu bir ruhla her zaman yanımda olan ablacığım, Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.”
 3. “Sen, bana her zaman annem gibi davrandın ve beni sevginle büyüttün. Anneler Günü’n kutlu olsun, canım ablam!”
 4. “Anneler Günü’nde sana olan minnettarlığımı ve sevgimi dile getirmek istiyorum. Sen benim en değerli ablasın ve aynı zamanda anne gibisin.”
 5. “Senin gibi sevgi dolu ve fedakar bir ablaya sahip olmak benim için büyük bir şans. Anneler Günü’nü kutlarım, ablacığım!”
 6. “Anneler Günü’nde, annemden sonra en değerli ve sevgi dolu ablamı kutlamak istiyorum. Sen benim için çok özelsin.”
 7. “Sen, bana her zaman annem gibi şefkatle davrandın ve beni koruyup kolladın. Anneler Günü’nü senin gibi özel bir abla ile kutlamak harika.”
 8. “Senin sevgin ve desteğinle büyüdüm ve bugünlere geldim. Anneler Günü’nde sana olan minnettarlığımı ifade etmek istiyorum, ablacığım.”
 9. “Anneler Günü’nü, bana her zaman annem gibi şefkatle davranan, sevgisiyle kalbimi ısıtan ablamı kutlamak için bir fırsat olarak görüyorum.”
 10. “Senin gibi güçlü, sevgi dolu ve anlayışlı bir ablaya sahip olmak benim için büyük bir şans. Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.”

Bu güzel mesajlarla ablanıza olan sevginizi ve minnettarlığınızı ifade edebilir, ona Anneler Günü’nü kutlayarak onunla aranızdaki özel bağı pekiştirebilirsiniz. Ona güzellikler ve mutluluklar dileyerek onu ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Anneler Günü’nü en güzel dileklerimle kutlarım!

Ablaya Anneler Günü Mesajı

 • Koruyucu ve kollayıcı meleğim benim. Anneler günün kutlu olsun.
 • Anneden geriye kalan en güzel şey abladır. Anneler günün kutlu olsun.
 • Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam. Anneler günün kutlu olsun.
 • Benim güzel ablacım her şey gönlünce olsun. Anneler günün kutlu olsun.
 • Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım. Anneler günün kutlu olsun.
 • Benim güzel ablacım her şey gönlünce olsun. Anneler günün kutlu olsun.
 • Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
 • Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam. Anneler günün kutluolsun.
 • Koruyucu ve kollayıcı meleğim benim. Anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum canım ablam.
 • Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok. Anneler günün kutlu olsun.

Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun ablam.

Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım. Anneler günün kutlu olsun.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez. Anneler günün kutlu olsun.

Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor. Anneler günün kutlu olsun.

Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam. Anneler günün kutlu olsun.

Ben yolumu hiç kaybetmedim çünkü benim ışığım ablam hep benimle beraberdi. Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır. Anneler günün kutlu olsun.

Biz; küçücüktük, büyüdük. Sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Anneler Günün kutlu olsun ablacığım.

Ablacım seni canımdan çok seviyorum çok özledim geri dön ne olursun. Anneler günün kutlu olsun. Anneler günün kutlu olsun.

Annemden sonra dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametli annesi, Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile insan her zaman mutlu olurdu. Anneler günün kutlu olsun.

Annemden sonra dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametli annesi, Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için yaradana şükreder oldum. Anneler günün kutlu olsun biricik ablam.

Senin için dünyadaki en güzel edebi eserlerden en güzel seçkileri yapmak isterdim ama şimdilik sana sadece Seni Seviyorum demek geldi. Anneler günün kutlu olsun canım ablam.

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var. Anneler günün kutlu olsun.

Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Anneler günün kutlu olsun.

Ablaya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur. Anneler günün kutlu olsun.

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Anneler günün kutlu olsun.

Senin için dünyadaki en güzel edebi eserlerden en güzel seçkileri yapmak isterdim ama şimdilik sana sadece Seni Seviyorum demek geldi. Anneler günün kutlu olsun canım ablam.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler günün kutlu olsun. Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam. Anneler günün kutlu olsun.

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam. Anneler günün kutlu olsun.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim. Anneler günün kutlu olsun.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için Yaradan’a şükreder oldum. Hayatımın en önemli insanı ablama büyük kalbinden dolayı en büyük ve sonsuz öpücüklerimi gönderiyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Aile olmak ne güzel şey kardeş olmak canın sıkkınken başını ablanın omzuna dayamak. Ondan güç almak. Yalnızlık kötü bir şey herkesin bir ablası olmalı şu hayatta.  Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

Çocukluğumdan beri yanımda duran benimle birlikte yaşayan bir melek vardı. Ona herkes o senin ablan derdi ama ben onu hep bir melek olarak gördüm. Benim melek ablam seni seviyorum iyi ki hep yanımdaydın iyi ki hep vardın. Anneler günün kutlu olsun.

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Dünya üzerinde ki en zorlu ama  en keyifli sanat nedir diye sorulacak olursa buna cevabım kardeşlik olurdu. Ablacım sen bu dünyada ki benim için en büyük sanatçı oluyorsun bu sebeple. Ne olursa olsun seni hep sevecek ve unutmayacağım. Anneler günün kutlu olsun. Minik kardeşin.

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, Anneler günün kutlu olsun.

Senin gibi bir ablam olduğu için duymuş olduğum mutluluk ve gururu sözler ile nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Beni yürekten sevdiğini her zaman bana hissettirdiğin ve dünyada yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum ablacım. Anneler günün kutlu olsun.