2022 Sevgililer Günü Sözleri

2022 Sevgililer Günü Sözleri Sevgi, dünyanın en güzel duygularından bir tanesidir ve bu sevgi eğer tutkulu bir aşka dönüşmüşse kalpler birleşir. Bu durumda ise sevgili olan bireyler devamlı mutluluk içinde ömür sürmeyi hedeflerler. Dünyanın en güzel duygularından birisi sevgililiğe dönüştüğü için bu durum için özel kutlama yapılan bir gün de bulunmaktadır.

Özel günler arasında en değerlilerinden olan sevgililer günü, her sene 14 Şubat, sevgililerin birbirlerine daha fazla sürpriz yaptığı ve daha mutlu olduğu günlerin yalnızca tek olanıdır. Çünkü sevgililere adanan başka bir evrensel gün yoktur ve bugün gelip çattığında tüm aşklar sokaklarda mutlu anlar yaşar, sevgililer birleşip güzel görüntülere imza atarlar.

Bu nedenle sevgilisi olanların sevgililer gününü ya da sevgiliniz varsa sevgilinizin gününü en iyi şekilde kutlamanız gerekmektedir. Çünkü sevgililer gününde her sevgili normale göre daha büyük beklentilere girer ve bu beklentilerden birisi de güzel sözlerdir. Elbette bu gibi durumlarda akıllara güzel sözler gelemeyebilir ancak 2022 Sevgililer Günü sözleri bir hayli fazladır ve bu sözlerden herhangi bir tanesi seçip sevdiğinizin yüzünde güller açtırmak sizin elinizdedir.

2022 Sevgililer Günü Sözleri
2022 Sevgililer Günü Sözleri

İşte Editörün Seçimi 2022 Sevgililer Günü Sözleri

 1. “Seninle geçirdiğim her an, kalbimde özel bir yer ediniyor. Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak en büyük dileğim.”
 2. “Aşkınla kalbimi dolduruyorsun, Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak her zaman en özel anımdır.”
 3. “Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, hayatımda sahip olabileceğim en güzel hediye.”
 4. “Seninle her gün Sevgililer Günü gibi özel ve anlamlı geçiyor. Seninle olmak benim en büyük mutluluğum.”
 5. “Seninle her günü Sevgililer Günü’ne çeviriyorum. Seni seviyorum!”
 6. “Seninle aşkı paylaşmak, Sevgililer Günü’nü her gün yaşamak gibidir.”
 7. “Kalbimdeki en güzel aşk seninle, Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum.”
 8. “Sevgililer Günü’nde seninle birlikte olmak, hayatımdaki en değerli anlardan biridir.”
 9. “Seninle aşkın en güzelini yaşıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle dolu dolu kutluyorum.”
 10. “Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, kalbimde sonsuz mutluluk demektir.”

Sevgililer Günü, sevgilinizle birlikte romantik ve özel anlar yaşamak için harika bir fırsattır. Duygularınızı açıkça ifade ederek, ona olan sevginizi göstermek için bu özel günde güzel sözler ve jestlerle yaklaşabilirsiniz. Herkese mutlu ve aşk dolu bir Sevgililer Günü dilerim!

2022 Sevgililer Günü Sözleri

 • Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.
 • Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
 • Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
 • Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dalgaları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun Bi tanem.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günün kulu olsun sevgilim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın! Sevgilim günümüz kutlu olsun.

Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yaralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Yine bir Sevgililer Günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum… Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum… Soru sorma cevabını bilmiyorum… Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Ben çiçek armağan etmiyorum sana canım, göreceksin; gözlerimde, yüreğimde, elimi tutarsan eğer, kalan son yudumumla suladığım orkideyle geldim sana, sana ölümüne; aşk adına verdiğim yüreğime, kabul edersen eğer.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım senin de beni ne kadar sevdiğini zalim.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın, bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın, bir kâbus gibi uykularını böleceğim gece yarısı, nasıl ben seni unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecek miyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacakmışsın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını. Muuckk!!!

20 yorum

Sevgilimle olan bağımızı daha da güçlendirecek sözler.

Her bir söz aşkı farklı bir şekilde anlatıyor, çok etkileyici.

Tam da aradığım şeyler, sevgilim bunları okuduğunda çok mutlu olacak.

Sevgilime olan duygularımı ifade edecek sözler, çok yardımcı oldu.

İşte tam da aradığım, sevgilime yazacağım sözler burada.

Ömer Faruk  -  Mart 31, 2022 / 3:32 am

Eşime ne söyleyeceğimi buldum, minnettarım.

Harika bir derleme, tebrikler! Sevgilim çok sevecek.

2022 Sevgililer Günü için en güzel sözler burada, tebrikler!

Bu yıl sevgilim için özel bir şeyler arıyordum, teşekkürler!

Sözler tam da hissettiklerimi yansıtıyor, çok beğendim.

Bunu paylaşmanız harika, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacağım.

Böyle güzel sözlerle sevgilimle aramızdaki bağı anlatacağım.

Bu yıl sevgilime yazacak en güzel sözü buldum, sağ olun.

Aşkı anlatan bu güzel sözlerle Sevgililer Günü daha özel olacak.

Sevgilime hissettiklerimi anlatan tam da aradığım şeyler.

Bu yıl sevgilim için en anlamlı sözü burada buldum.

Her bir söz kalbime dokundu, teşekkür ederim.

Bu kelimelerle sevgilimi çok mutlu edeceğim, eminim.

Sözler çok dokunaklı, birkaç tanesini seçeceğim.

Sevgilime ne yazacağımı bilemiyordum, burada buldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap