14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Sözler

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Sözler Sevgili olmanın coşkusu, tutkusu ve birlikteliğinin yansıtıldığı en güzel gün aşıklar günü olarak da adlandırılan 14 Şubat Sevgililer Günü olmuştur. Özel Günler arasında en değerlilerinden birisi olan 14 Şubat tarihinde dünyadaki tüm aşıklar normalden daha fazla sevgilerini hissettirirler ve bu durum yazılı olmayan bir kural olarak açıklanır.

Elbette sevgilisi olanlardan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde normale göre daha güzel organizasyon yapılması beklenir. Özellikle erkeklerden incelik bekleyen kadınlar bugün için onlardan güzel sözler de beklerler. Özel ve güzel günler için bugünü özelleştiren kişiye en güzel sözleri söylemek her iki tarafın da yapması gereken bir harekettir.

Çünkü güzel sözler sevgililerin birbirine daha fazla bağlanmasını ve yüzlerinde güllerin açmasını sağlayacaktır. Bu durumda 14 Şubat Sevgililer Günü için güzel sözler aranır. Ancak böyle günlerde akıllara güzel sözler gelmeyebilir. Yine de 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili sözler bir hayli fazladır ve bu sözlerden bir tanesini seçip sevdiğinizin gününü çok güzel bir şekilde kutlamak sizin elinizdedir.

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Sözler
14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Sözler

Editörün Seçimi 14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Aşk Dolu Sözler

 1. “Seninle her gün Sevgililer Günü gibi geçiyor. Seni seviyorum.”
 2. “Sevgililer Günü, senin gibi özel biriyle geçirdiğim her günü daha da anlamlı kılıyor.”
 3. “Seninle her anım özel ve değerli. Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak büyük bir mutluluk.”
 4. “Sevgililer Günü, senin sevginle kalbimde sonsuz bir ateş yakıyor.”
 5. “Seninle her günü Sevgililer Günü gibi yaşamak dileğiyle.”
 6. “Seninle her anımda sevgi ve mutluluk dolu bir dünya yaşıyorum. Sevgililer Günü’n kutlu olsun!”
 7. “Aşkınla kalbimi dolduran, hayatıma anlam katan biricik sevgilim, Sevgililer Günü’nü kutlarım.”
 8. “Seninle aşkın en güzel tonlarını yaşıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak çok özel.”
 9. “Hayatımın anlamı, kalbimin sahibi, sevgilim. Seni her gün Sevgililer Günü gibi kutluyorum.”
 10. “Sevgililer Günü, seninle birlikte geçireceğimiz her anın özel ve anlamlı olduğunu hatırlatıyor.”
 11. “Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, hayatımdaki en güzel hediyedir.”
 12. “Seninle aşk dolu bir hayat yaşıyorum. Sevgililer Günü’nü kutlar, sevgimizi her geçen gün büyütmeyi dilerim.”
 13. “Seninle aşkın en güzel şiirini yazıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak büyük bir mutluluk.”
 14. “Sevgililer Günü, senin gibi birini sevmekle anlam kazanıyor. Seni seviyorum, canımın içi.”

Bu güzel sözlerle sevgilinizin kalbini ısıtarak onunla olan özel bağınızı pekiştirebilir ve Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılabilirsiniz. Sevgi dolu bir gün geçirmenizi dilerim!

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Sözler

 • Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Nice güzel günlere…
 • Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye? 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.
 • Kalbim, ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. 14 Şubat kutlu olsun.
 • Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
 • Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
 • Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.
 • Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Aşkım, bir tanem ben ateş sen ise mumsun benim tek korkum mumun zamanla eriyip yok olması ama doğru ya mum biterse ateş zaten söner. Sevgililer gününü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgilim o kadar senle doluyum ki insanların bana bakarken seni görmelerinden ve bu aşka nazar dolu günler yaşatmalarından korkuyorum çünkü ben seni senden bile çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yüzümde anlamsız bir gülücük, içimde sonsuz sevgi, güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Bir şey var hayatımda anlayamıyorum, düşündüm de bir sen varsın seni arıyormuşum meğer ey aşk! Sevgililer günün kutlu olsun.

Sensiz hayat anlamsız nefes bile alamıyorum, uyuyamıyor, düşünemiyor, bu düşünce beni bu hale getiriyorsa gerçekleşmesi beni bitirir be gülüm. Bırakma bu yalnız kalacak ellerimi bir ömür. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Sonu olmadığını düşündüğün yollardan giderken korktuğun tüm karanlıkları bir güneş gibi aydınlatıp bu yolda her daim yoldaşın olurum bir tanem yeter ki sen aydınlığına aydınlık kat. Sevgililer günün kutlu olsun seni seviyorum.

Yeri geldi ayrılıklara ağladık, yeri geldi hasretlik özlemleri yaşadık ama kalbimize koyduğumuz sevdayı asla unutmadık inadına sevdalı yaşadık meleğim. Seni seviyorum iyi ki hayatım bir parçası ve bugünümün ışığı gibi parlayanımsın.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Bir kuş olup tüm engelleri aşarak yanına gelsem, varsam yanına öpsem seni, doya doya koklasam ve bir daha bırakmamacasına sarılsam. İnan bana sevgilim en büyük hediye o olur bana sevgililer gününde. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim…

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hiçbir şey istemiyorum sadece seni istiyorum, gözlerimi kapattığım da rüyalarımda seni görüp her gözümü açtığımda karşımda seni görmek istiyorum çok değil sadece seni bir tanem. Hayatıma renk kattığın için iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

@–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

Kendinden vazgeçecek kadar sev beni, sonu hüsranla bitse bile ölene kadar bırakma ellerimi, bırak titresin yüreğin, bırak yerden kesilsin ayakların, bırak aşık olduğun insan için harca her şeyini vazgeçilmezim. Sevgililer günün kutlu ve mutlu bir ömür boyu sürsün.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak istiyorum

20 yorum

Sevgililer Günü’nün ruhunu yakalayan güzel sözler buldum.

14 Şubat için aradığım en güzel kelimeler buradaydı.

Sevgilimle paylaşmak için harika şeyler buldum, tebrikler!

Bu sayfada yazılanlar sevgilime olan hislerimi tam anlatıyor.

Sevgilim bunları duyduğunda çok mutlu olacak, eminim.

Harika, bu sözlerle sevgilimle aramızdaki bağ daha da güçlenecek.

Her bir söz aşkın farklı bir yüzünü yansıtıyor. Çok etkileyici!

Sevgililer Günü için en uygun sözler burada. Çok teşekkürler!

Buradaki sözler aşkın en saf hali. Teşekkür ederim!

Bu sayfada yazanlar, aşkın en güzel ifadesi.

Aşkın en güzel hali burada, teşekkürler.

Ömer Faruk  -  Ekim 4, 2022 / 5:00 am

Aşkı anlatmanın en güzel yolu bu sözler olmalı.

Duygusal ve etkileyici, sevgilime göndereceğim.

Bu sayfada aşkın gerçek anlamını buldum, harika!

Aşkı anlatan bu güzel sözlerle dolu sayfa, bayıldım!

14 Şubat’ı unutulmaz kılacak şeyler burada, çok sağolun.

Rümeysa  -  Ocak 22, 2023 / 6:24 pm

Okurken bile kalbim çarpıyor, ne güzel sözler bunlar!

Bu kelimeler sevgilimle olan ilişkimi daha da özel kılacak.

Aşk dolu bu kelimeleri okumak bile beni mutlu etti!

Bu sayfada yazanlar, sevgilime olan duygularımı ifade etmeme yardımcı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap