14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar aşk ve tutku, kimisine göre dünyanın en güzel hisleriyken kimisi için ise boş bir hevestir. Ancak 14 Şubat Sevgililer Günü, aşkı iliklerine kadar yaşayan ve en güzel hisler olarak tabir edenler için kutlanılan bir gündür. Tüm dünyada aşk ve tutkuyu yaşayan aşıklar dünyanın en güzel duygularını bu özel günde tekrar yaşamaktadır. Çünkü özel günler arasında aşk için olan tek gün 14 Şubat Sevgililer Günü’dür ve bugün de sevgililer en özel anlarını paylaşırlar.

Yazımızda ve 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlar Sevgililer Günü Mesajları Aşk Mesajları Romant hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En özel anlardan birisi olması nedeniyle bu özel gün en güzel şekilde kutlanmalıdır. Sevgilisi olan bireyler sevdiği kişiyi normalde olduğu gibi yine mutlu etmeli ancak daha fazla çaba sarf etmelidir. Kimisi bu çabayı gereksiz görse de 14 Şubat günü için diğer günlere oranla daha fazla özen gösterilmesi çoğunluğa göre güzel bir inceliktir.

Elbette uzak mesafe ilişkilerinde ya da kavuşulamayan ilişkilerde özel hazırlıklar beklenemeyebilir. Bu durumda ise yapılacak en güzel şey sevgiliye 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili mesajlar göndererek onu mutlu etmektir. Arada kilometreler olsa bile gönderilen mesajlar ile sevgililer birbirlerini daha çok seveceklerdir.

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar
14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar

Editörün Seçimi 14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar

 1. “Seninle her an Sevgililer Günü gibi dolu dolu geçsin. Seni seviyorum!”
 2. “Kalbim seninle atıyor, her gün Sevgililer Günü gibi dolu dolu. İyi ki varsın!”
 3. “Seninle geçirdiğim her an Sevgililer Günü gibi özel ve anlamlı. Seni seviyorum!”
 4. “Sevgililer Günü’nde de her gününde de yanımda olmanı diliyorum. Seni seviyorum!”
 5. “14 Şubat Sevgililer Günü, seninle her günümü özel kılıyor. Birlikte nice mutlu yıllara!”
 6. “Bu Sevgililer Günü’nde sana olan sevgimi bir kez daha haykırıyorum: Seni çok seviyorum!”
 7. “Gözlerim seni arıyor, kalbim seni istiyor. Sevgililer Günü’nü birlikte geçirelim.”
 8. “Sevgililer Günü’nde sana olan sevgim bir kez daha kabarıyor. Seni çok özlüyorum!”
 9. “14 Şubat Sevgililer Günü, seninle daha da anlamlı ve güzel. Birlikte nice mutlu yıllara!”
 10. “Sevgililer Günü’nü sana olan sevgimle kutluyorum. Seni seviyorum ve yanında olmak istiyorum.”

Sevgililer Günü, sevgililerin birbirlerine olan sevgi ve özel bağlarını kutladıkları anlamlı bir gündür. Bu güzel günde, sevgilinize içten ve samimi duygularınızı paylaşarak, onu ne kadar değerli olduğunu hissettirebilir ve ilişkinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü ile İlgili Mesajlar

 • Bir parça aklımda, bir parça içimdesin tüm yaşamın vazgeçilmezimsin meleğim. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Bağırmak haykırmak istiyorum çok değil iki kelime seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Senin de başında o çılgın rüzgâr esiverirse seni sevdiğimi unutma bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Senin için sen hariç her şeyimi veririm ömrüm, seni çok seviyorum sevgililer gününü kutluyorum.
 • Kalbime sığmayan sevgimle, anlatamadığım duygularım paylaşamadığım özelimsin cananım. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutlu olsun.
 • Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim. Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutluyorum.

Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer günün kutlu olsun.

Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin meleğim. Seni seviyorum bugün bizim olsun sevgilim.

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun can tanem. Sevgililer günümüz kutulu olsun.

Sevgi çabadır, sevgi hayattır, sevgi dünyanın anlamı gönlün muradıdır bir tanem. Seni seviyorum. Sevgililer gününü kutluyor ve bugünün her yıl böyle sürmesini dilerim.

Baktığım her adreste sen varsın, çaldığım her kapıda sen varsın, uyuduğum uykuda sen varsın, iyi ki bu güzel ve özel günde de sen varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ben senden önce kuruyan bir daldım kuş gibi kendimi rüzgâra saldım. Sonunda yere çaldım farkına vardım seninle doğdum bir tanem seninle olmuyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni kendime hep kendime sakladım bir tek kendime, kalbimin güzel ve en özel yerine, sevdiğin seni sever, sen de ver sevgini sevdiğine. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

Sevgilim deyip ellerinden tutmazsam da inan canım aşığım sana inşallah en güzel günlerde birleşen ellerle olmak dileği ile seni seviyor ve bu özel gününü kutluyorum hasret kelebeğim.

Bu güzel günde birbirimizden uzakta olsak bile yüreklerimiz aynı çarpar, aynı gökyüzüne bakar, aynı nefesi solar ve aynı duyguları hissederiz. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bana sana sevme deseler karşılık olarak dünyayı verseler darağacı kurup idam etseler senden başkasını sevmeyeceğim gibi senden de asla vazgeçmeyeceğim ömrüm. Sevgililer günün kutlu olsun.