Vakıfbank Taşıt Destek Kredisi 2022 Hesaplama

Vakıfbank taşıt destek kredisi 2022 Hesaplama yılı itibariyle her müşterinin bir elden ya da ikinci el olarak satın almak istediği araçları 300.000 liraya kadar karşılayan desteklerden biridir. Banka ile yapılan anlaşma gereği taşıt destek kredisi başvuru işlemleri bankaya direkt giderek ya da internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir. 

Aynı zamanda Vakıfbank müşteri hizmetleri ile ya da SMS yoluyla da Vakıfbank taşıt destek kredisi seçeneklerine başvurmak mümkündür. Başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra 24 saat içerisinde kredi onaylanır. 

Onaylanmayan durumlarda banka ek belge ya da kefil isteme hakkına sahiptir. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için Vakıfbank’ın belirlemiş olduğu orandaki faiz tutarları geçerlidir.  Faiz tutarları içerisinde kişiye özel belirlenen ve Vakıfbank taşıt destek kredisi adı altında yapılmış olan uygulamalar kullanılır.

Vakıfbank Taşıt Destek Kredisi Başvurusu 

Vakıfbank taşıt destek kredisi başvurusu yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekir.  Aynı zamanda 18 yaşını doldurmuş olmak,  akli dengesinin yerinde olmuş olması aranan şartlar arasında yer alır. Kişi bizzat başvuru işlemlerini kendi halleder. Birinci dereceden akrabaları bu işlemleri gerçekleştiremez. Vekâlet ile bu süreç yürütülemez. Tüm haklar, borç ve ödemeler kişinin kendisini ilgilendirir ve devredilemez. Vefat durumlarında borç aktarma işlemleri mahkeme kararı ile yapılır. Aksı durumlarda itiraz etme hakkı yoktur.

Vakıfbank Taşıt Destek Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank taşıt destek kredisi hesaplama işlemleri için bankaya bizzat başvuru yapılabilir. Aynı zamanda hesaplama araçları ile birlikte de yine bu işlemlerin tamamlanması söz konusu olabilir. Bu işlemlerinin tamamlanabilmesi için vade süresi,  çekilecek tutarın meblağsı ve taşıt kredisinin faiz oranı gerekir. Tüm bu bilgiler girildikten sonra taşıt destek kredisi hesaplama işlemleri gerçekleştirilir. 

Bu işlemler banka personeli tarafından yapılması durumunda daha sağlıklıdır. Aynı zamanda Vakıfbank % 0.49 taşıt kredisi hesaplama işlemleri diğer faiz oranlarına göre daha uyguna gelir. Fakat bu faiz üzerinden değerlendirmeye alınmak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartları bankadan öğrenmek mümkündür.

Vakıfbank 0.49 Taşıt Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank 0.49 Taşıt Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank 0.49 taşıt kredisi seçenekleri sıfır araba alacak kişiler için geçerlidir.  Aynı zamanda bu oran kilometre yapmamış araçlar için de kullanılabilir.  Kişi alacağı bu  araca uygun olacak şekilde 150.000 liraya kadar kredi çekebilir. Aynı zamanda bankanın çeşitli firmalarla yapmış olduğu anlaşmalar gereğince yine bu oran kullanılabilir.  Vakıfbank % 0.49  oranındaki taşıt kredileri için garanti verir.  Aynı zamanda diğer faiz oranlarında geçerli olan tüm kurallar bu uygulama içinde kullanılır.

Vakıfbank 0.49 taşıt kredisi hesaplama işlemleri

Vakıfbank 0.69 Taşıt Kredisi hesaplama işlemleri için ayrıca yapılacak bir prosedür yoktur. Standart yayınlanan şartlar ve kurallar üzerinden işlem yapılır. Faiz oranları değişkenlik gösterebilir.

Vakıfbank yapmış olduğu çalışmalar ve araç firmalarıyla yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda % 0.69  oranında faiz  ile kredi verir.  Vakıfbank 0.69 taşıt kredisi alabilmek için kişilerin ikinci el ya da sıfır araç alıyor olması gerekir.  İkinci el araçlarda 10 yaşına kadar sınır belirlenmiştir. 

8 yaş üstündeki araçlar için Vakıfbank üzerinden bu oranla taşıt kredisi almak mümkün değildir.  Bunun için daha yüksek meblağlarda belirtilmiş olan krediler düşünülebilir.  Aynı zamanda 8 yaşını geçmiş olan araçlara ekstra ödemeler çıkabilir.  Banka  hem müşteriyi hem de kendisini mağdur etmemek adına ek belgeler isteyebilir.  Bu oranda taşıt alacak kişiler önceden belirtilmiş olan tüm şartları yerine getirmek zorundadır. 

Vakıfbank 0.82 Taşıt Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank 0.82 Taşıt Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank birçok araç firması ile yapmış olduğu anlaşmalar ile özellikle sıfır araçlarda % 0.82 oranında faiz uygulama yetkisine sahiptir. Vatandaşlar satın alacak oldukları aracın kilometresini ve yaşına bakılmaksızın bu faiz tutarı üzerinden kredi çekimi yapabilirler. 

120 bin TL’ye kadar olan krediler de yüzde yetmiş ödenir.  Bu durum 100.000 liraya kadar olan araçlar için % 50 anlamına gelir. 50 bin liradan az çekilecek faizlerde kişiye özel belirlenmiş olan faiz uygulamaları geçerlidir. Her tutar için banka özel bir oran belirlemiştir. Bu oranların belirlenmesi aynı zamanda verilecek peşinata da bağlı olarak değişir. Bu nedenle her kişiye aynı oranda indirim sağlamak ya da faiz uygulamak mümkün olmayabilir.

Çekilen tüm Vakıfbank taşıt kredisi 2022 seçeneklerinde banka faizleri değiştirme ve masraf alma hakkına sahiptir. Alınacak tüm masraflar öncesinden belirlenerek ödeme planına eklenir.  Sözleşmeler yapıldıktan sonra bankalar ekstra bir ödeme talep edemezler.

Vakıfbank Taşıt Destek Kredisi Şartları 

Vakıfbank Taşıt Destek Kredisi Şartları 

Vakıfbank taşıt destek kredisi için belirlenmiş olan bazı şartlar vardır. Sahip olunacak araca bağlı olarak 300 bin TL’ye kadar kredi çekme işlemleri gerçekleştirilebilir.  Sıfır ve ikinci el araçlarda Vakıfbank araç destek kredisi kullanılabilir. 

2 ile 36 ay arasında yapılan vadelerde 8 yaşına kadar 36 ay ile 48 ay arasında yapılan vadelerde ise 5 yaşına kadar olan araçlar için kredi çekim işlemi yapılabilir. 8 yaşını geçmiş araçlar için belirtilen tutarda ki faiz oranları geçerli değildir. 

Kişi bireysel faiz oranları üzerinden yararlanır. Her birey taşıt kredisine 1 kere başvuru yapabilir. Aynı anda 1 den fazla kredi çekme işlemi yapılamaz. Kredisi biten kişiler tekrardan farklı kampanyalara katılabilir. Destek kredisi için özel şartlar aranır.

Vakıfbank taşıt destek kredisi başvuru işlemleri için bankadan destek almak ve detaylar hakkında bilgi edinmek için müşteri temsilcileri ile görüşmek bu konuda çok önemli bir detaydır. Aynı zamanda Vakıfbank’ın yapmış olduğu kampanyalar ve indirimler sayesinde bu faiz oranlarının değişmesi de mümkündür.  Vakıfbank taşıt destek kredisi faiz oranları 2022 yılı için bu şekilde belirlenmiştir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap