İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nedir? Başvuru Şartları

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nedir? Başvuru Şartları İş Bankası Türkiye’nin önde gelen en prestijli bankaları arasında yer almaktadır. İş Bankası düşük faiz oranları ve çeşitli taksit imkanlarıyla en çok kredi talebinde bulunan bankalar arasında yer alır. İş Bankası müşterilerine aynı zamanda mobil uygulamasıyla da hizmet vermektedir.

İş Bankası’nın mobil bankacılık şubesini indirerek mobil bankacılığın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz en iyi avantajlardan biri ise İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor olmanızdır. 50.000 TL ihtiyaç kredisi talebinde bulunarak dakikalar içerinde belirlenen tutar hesabınıza aktarılarak parayı kullanma imkanı tanınır.

Anında Kredi Almak İçin İş Bankasına Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu imkanıyla müşterilerine ayrıcalık tanımaya devam ediyor. Bankanın hizmetinize sunduğu bu yöntem ile kısa sürede banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa maksimum 15 dakika içerisinde hesabınıza para yatırılır. Bu parayı ister kartınızda bulundurarak alışverişte isterseniz ATM’den çekerek nakit olarak kullanabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi başvurusu yapmak oldukça basittir. Fakat başvuru yapmadan önce kredi çekip çekemediğinizi araştırmanız gereklidir. Şartları yerine getirmeniz dahilinde bankaya başvurunuz onaylanacaktır. Eğer şartlar uygun değilse İş Bankası talebinizi büyük ihtimalle olumsuz sonuçlandıracaktır. Fakat şartlar uygunsa krediniz anında onaylanacaktır.

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu için İşCep ve internet bankacılığını indirmelisiniz. Sizden bir şifre oluşturulması istenir. Bu şifreyi oluşturarak ve gerekli güvenlik önlemlerinden geçerek artık İşCep ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu yöntem anında kredi çekebileceğiniz en pratik yoldur.

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu için İşCep ve internet bankacılığını indirdikten sonra giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra menü kısmından anında kredi başvurusunu adım adım takip edin. Çıkan sayfada ne kadar miktarda kredi istediğinizi, çekilen kredinin kaç takside bölünmek istediğini ve kredinin ödeme günlerinin ne zaman olmasını istediğinizi belirtin. Bunların ardından sizden gelir durumunuz gibi bilgilerin istendiği bir sayfa açılır bu sayfa doğru ve tam olarak doldurulmalıdır.

Başvuru formları doldurulduktan sonra son bir kez yaptığınız seçimlerin ekran görüntüsü gelir değişiklik yapıp yapmadığınız sorulur. Değişiklik yapmak istemiyorsanız aşağıdaki kısımda başvur seçeneği yer alır. Bu seçeneği seçerek İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmış olur. Banka size 10,15 dakika bir süre sonra kredi başvurunuzun onaylandığı bir bildiri gönderir. Kredinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hızlı Kredi İçin İş Bankası Başvurusu

Hızlı Kredi İçin İş Bankası Başvurusu

Yukarıda bahsettiğimiz adımları harfi harfine yerine getirerek İş Bankası hızlı kredi başvurusu yapmış olursunuz aynı zamanda. Bu yöntem şuan kullanılan en hızlı yöntemdir. Eğer mobil bankacılık kullanmıyor veya kullanmak istemiyorsanız İş Bankasına ait ATM’lerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu bankaların şubelerinden de gerçekleştirilmektedir.

Bankanıza ait en yakın şubeye giderek İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Hangi yolla yapıyor olursanız olun İş Bankası size 50.000 TL tutarına kadar kredi imkanı sağlar. Ayrıca bu kredileri 60 ay gibi vadelerde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu banka maksimum 48 ay vadeli ödeme planı sunarken İş Bankası 60 aya kadar size ödeme planı yapmanız için süre verir.

İş Bankası Anında Kredi İçin Gerekli Şartlar

İş Bankası Anında Kredi İçin Gerekli Şartlar

Krediye ihtiyacınız varsa kredi başvurusu yapmadan önce İş Bankası anında kredi için gerekli şartları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol etmelisiniz. İş Bankasından anında kredi çekmek için bankanın sizden istediği şartlar arasında ilk sırada kredi notunuzun en az 1200 olmasıdır. Düzenli ödeme yapıp yapmadığınıza göre şekillenen kredi notu her bankada olduğu gibi İş Bankası’nda da aranan şartlardan biridir. Bunun yanı sıra gelirinizin çektiğiniz krediyi ödeyebilecek düzeyde olması İş Bankası’nın kredi vermesi için istediği şartlardan biridir.

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veriyor mu?

Kredi çekmek isteyenlere İş Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi vermektedir. Birçok banka kefil şartı koyarken İş Bankası kredi verirken kefil şartı koymaz. Bu anlamda İş Bankası kefilsiz kredi verdiği için Türkiye’nin en çok kredi talebinde bulunan bankaları arasında yer alır. Bununla birlikte İş Bankası kredi talepleriniz sırasında sizden gelir belgesi de istemez. Genellikle kredi notunuzu baz alarak size kredi imkanı sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap