Anında Kredi Veren Bankalar Listesi 2022

Anında Kredi Veren Bankalar Listesi 2022 Anında kredi teknolojik gelişmelerle artık 10 dakika gibi kısa bir sürede bankalar tarafından verilebilmektedir. 2022 yılında bankalar anında kredi çekmenin yolunu daha pratik hale getirmiştir. Akbank anında kredi seçenekleri gibi aramalar yaparak Akbank başta olmak üzere çeşitli bankaların mobil ve internet bankacılığı üzerinden kredi çekebilirsiniz.

Bankalar gelir durumunuza ve kredi notunuza göre arka planda sizin için bir kredi limiti oluştururlar. Zaman zaman kampanyalar düzenleyerek olması gerekenin altındaki faiz oranlarıyla size çeşitli kredi teklifleri sunarlar. Bu teklifler telefonla arayarak müşteri temsilcileri tarafından, mesajla veya kullandığınız bankanın mobil bankacılığı aracılığı ile gerçekleşir. Örneğin: Akbank anında kredi vermek istiyorsa mobil bankacılığa giriş yaptığınızda kredi verebileceğini ve verebileceği en yüksek miktarı sunarak teklifte bulunur. Size bu teklif karşılığında çeşitli seçenekler sunar. İlgileniyorum, ilgilenmiyorum veya daha sonra hatırlat seçeneklerinden birini seçmenizi ister.

Kredi çekmek isteyenler Akbank anında kredi teklifiyle ilgileniyorum demeniz yeterli olacaktır. Banka tarafından gönderilen bir teklifiniz yoksa internet bankacılığı üzerinden siz de hızlı kredi başvurusu yaparak kredi çekebilirsiniz. Anında kredi veren bankalar 2022 yılında şöyledir: TEB, Yapı ve kredi Bankası, ING, Akbank, Kuveyt Türk, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Enpara.com, Halkbank, NKolay kredi ve Türkiye Finans Katılım Bankası’dır. Bu saydığımız bankalar hızlı kredi veren bankaların başında yer alır. Genelde bütün bankalar müşterilerine anında kredi vermektedir.

Hangi Bankalar Anında Kredi Veriyor?

Anında kredi veren bankalar hangileri sorusunun cevabını bu yazımızda detaylı olarak vereceğiz. Bankaların en büyük gelir kaynaklarından biri kredilerdir. Kredilerin üzerine ekledikleri faiz oranlarıyla yüksek miktarda gelir sağlarlar. Her banka eğer şartları yerine getiriyorsanız kendisinden kredi çekmenizi ister. Bu yüzden bütün bankaların mobil bankacılık uygulaması üzerinden anında kredi çekebilirsiniz.

Anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanızın internet bankacılığı uygulamasını indirmiş olmanız gerekir. İnternet bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra Krediler daha sonra başvurular seçeneğini kullanarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Banka başvurunuza dakikalar içerisinde dönüş yapacaktır. Kredi çekmek istiyorsanız sürekli para trafiğinin yaşandığı bankanızı tercih edebilirsiniz. Örneğin maaşınız Akbank’a yatıyorsa Akbank anında kredi seçeneğini kullanmalısınız.

En Hızlı Hani Bankalar Kredi Veriyor?

En Hızlı Hani Bankalar Kredi Veriyor?

Anında kredi veren bankalar yukarıdaki belirttiğimiz bankaların hepsidir. Bu bankalara başvuru yaparak özellikle bankaya gitmeden oturduğunuz yerden en hızlı kredi veren bankalar aracılığı ile mobil bankacılıktan kredi çekebilirsiniz. Dakikalar içerisinde krediniz banka tarafından onaylanacak ve hesabınıza yatacaktır. Bu parayı EFT ile başka bir hesaba yatırabilir aynı zamanda banka ATM’sinden çekebilirsiniz.

Anında Kredi veren Akbank

Anında Kredi Akbank

Akbank anında kredi ile farklı bir yöntem deneyerek kredi talebinizi daha eğlenceli bir hale getiriyor. Akbank Direkt uygulamasını indirerek eğlenceli bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda size 40.000 TL gibi yüksek miktarlara kadar kredi talebinde bulunmanızı da sağlar. Akbank anında kredi direkt uygulamasını indirdikten sonra telefonu sallayarak bankanın sizin için oluşturduğu kredi limitini görebilirsiniz.

Anında Kredi veren İş Bankası

Anında Kredi İş Bankası 

Akbank anında kredi verdiği gibi İş Bankası da anında kredi veren bankalar arasında yer alır. İşCep uygulamasını indirerek 50.000 TL tutarına kadar İş Bankası anında kredi talebinde bulunabilirsiniz. İş bankası diğer bankalardan farklı olarak belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankadır. Sizden belge ve kefil istemeden şartları yerine getirmeniz dahilinde anında kredi verir.

Anında Kredi Vakıfbank

Anında Kredi Vakıfbank

30.000 TL’ye kadar kredi tutarları ile Vakıfbank anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bankanın belirlediği bu limite kadar internet bankacılığı üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Vakıfbank da aynı şekilde İş Bankası gibi kefil ve belge istemeden size kredi imkanı sağlar. Mobil bankacılığı üzerinden Vakıfbank anında kredi talebinde bulunarak dakikalar içerisinde hesabınıza yatan kredi tutarını kullanabilirsiniz.

Anında Kredi Enpara.com

Enpara.com üzerinden bireysel internet bankacılığına giriş yaparak diğer bankalarda olduğu gibi anında kredi çekebilirsiniz. Oldukça basit olan bu işlem ile hesabınızda dakikalar içerisinde belirli bir tutarda para olmasını sağlar. Burada önemli olan bankanın kredi vermesi için gerekli şartları oluşturup oluşturmanızdır. Eğer şartlara uygunluk gösteriyorsanız anında krediye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Kredi Başvurusu CEPTETEB

Hızlı Kredi Başvurusu CEPTETEB

CEPTETEB en çok başvuru yapılan mobil bankacılıklarından biridir. CEPTETEB genellikle birçok kişiye kredi imkanı sunar. Bu yüzden birçok kişi CEPTETEB uygulamasından rahatlıkla anında kredi çekebildiği için bağlı olduğu bankayı tercih etmektedir. Siz de CEPTETEB mobil uygulaması ile anında kredi çekebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap