En iyi soygun filmleri Önerileri

En iyi soygun filmleri Soygun üzerine çekilmiş yapımlar aksiyonu da birbirine bağladığı için beğenilen filmler arasına giriyor. Dünya'da en popüler olanların fragmanları karşınızda.

En iyi soygun filmleri En iyi şekilde planlanmış soygun filmleri izlemek. Sizi bir soygunun içerisindeymiş gibi hissettirecek adeta planın bir parçası gibi olacaksınız. Her soygun planı sonu iyi biter diye bir kuralı maalesef yok.

Yazımızda ve Soygun Filmleri En İyi Soygun Filmleri Film Önerileri Soygun Temalı Filmler En İyi Film Önerileri 6 hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Genelde sinemaseverlerin aradığı en büyük özellik filmdeki heyecan unsurudur ve bu heyecanı en çok karşılayabilecek film kategorisi soygun filmleri kategorisidir ve sizlere bu heyecanı gidermek için çok güzel bir liste hazırladık en iyi soygun filmleri listemizi hazırlamak için detaylıca Araştırdık ve sizler için sitemizde yer verdik o zaman heyecanlı vakit geçirmek için hazır olun ve Seçtiğiniz filmi izlemeye başlayın.

Killing Zoe Filmi (1993) – IMDb: 6.5

1993 yılının en iyi soygun filmleri kategorisindeki filmi olmuştur. Bu film o yıllarda heyecanı yeterince duyurmuştur çocukluk arkadaşıyla bütün planları yapan bankayı soymak için bankaya giden ama bütün işlerin ters gitmesine sebep olacak Bir kadının içerde olduğunu bilmeyen iki kişinin soygun hikayesi anlatılıyor. En iyi soygun temalı filmler 1993 yapımı Killing zoe filmine göre yön almıştır diyebiliriz.

Kusursuz Soygun Filmi – Foolproof (2003) – IMDb: 6.5

Üç yakın arkadaş olan Kevin (Ray Reynolds), Sam (Kristin Booth) ve Rob (Joris Jarsky) hırsızlık üzerine profesyonelleşmiş ve sürekli yeni planlar tasarlayan hırsızlardır.

Leo (David Suchet) ise ünlü bir gangster olup bu üç arkadaşa 20 milyon dolarlık bir soygun teklif eder. Profesyonel bu üç arkadaş işi kabul edecek mi? Ya da işi ret mi edecekler. Kusursuz bir plan hiçte fena olmazdı.

Banka İşi Filmi – The Bank Job (2008) – IMDb: 7.2

Gerçek hayat hikayelerinin uyarlandığı filmler her zaman için bir adım daha önde olmuştur bunun önüne geçmek mümkün değil. 1971 yılında yaşanan büyük bir banka soygununu beyaz perdede izlemek efsanevi bişey olsa gerek.

O yılda bankadan çalınan tek şey para değildi para ile birlikte özel sırlarda açığa çıkmıştı. Bu sırlar devlet büyüklerine dayandığı için konuyu hemen kapatmışlar ve o yıllarda çok konuşulması gereken bu olay sadece 3 gün konuşulmuştur. En iyi soygun filmi işte buna denir. Konusu ve oyuncuları ile mükemmel bir yapım. Hatta gelmiş geçmiş en iyi soygun konulu film kategorisinde bulunur diyebiliriz.

Hızlı ve Öfkeli 5 Filmi : Rio Soygunu (2011) – IMDb: 7.3

Seriyi bilmene çok az insan vardır. Tabiiki seriyi izlemenizi öneririz ama konumuz soygun filmleri olduğu için serinin beşinci filmine listemizde yer verdik. Bir bankayı soymayı hedefleyen ekip kasayı bankadan çok farklı bir şekilde çıkarırlar ve sizler de tam yakalandıklarını düşündüğünüz anda çok farklı bir şekilde de kaçarlar. Aksiyon dolu bir hırsızlık.

Sihirbazlar Çetesi Filmi – Now You See Me (2013) – IMDb:7.3

Biraz sihire ne dersiniz soygun filmleri aksiyon kategorisi için biçilmiş kaftan bir film. Sihirbazlık gösterisi yapan ekip aynı zamanda zenginlerden çalar fakirlere dağıtırlar.

Aslında sizlere robin hood anımsatılırken sihir ile bu nasıl gerçekleşir bunu gösteriyorlar. Kaçmak onların işi herkesten ve her şeyden ortaya çıkıp olayların içine girmekte tam olarak onların işi.

Baby Driver Filmi (2017) – IMDb: 7.6

Herkesin izlemekten sıkılmadığı soygun temalı film bir film varsa oda bu filmdir. Kesinlikle listelerde yüksek sıralarda görmek gerekli çete soygun filmleri için hazırlanmış bir çete gibi istediğiniz filmi çekin bu çete size yol da arkadaşlık eder ve filminize heyecan katar.

Sürekli müzik dinleyen ve asla konuşmayan bir arkadaşımızın çete içerisine nasıl düştüğünü konu edinen filmde yer yer duygulanabilirsiniz.

Büyük Hesaplaşma Filmi – Heat (1995) – IMDb: 8.2

Ünlü bir hırsız olan McCauley üstün zekâsı ve aklıyla planladığı her soygundan ekibiyle beraber ardında bir iz bile bırakmadan çıkmayı başarır. Şimdiye kadar kimse tarafından anlaşılmayan ve görülmeyen ekibin peşine bir McCauley kadar zeki dedektif düşer.

Dedektifin özverili çalışması ve soyguncuların kaçışı anlatılıyor. Hesaplaşma filminin oyuncu kadrosunda ise Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi usta isimler bulunmaktadır.

Ocean Eleven Filmi (2001) – IMDb: 7.8

Steven Soderberg’in yönetmenliğini yaptığı bu muhteşem filmin oyuncu kadrosunda George Clooney, Brad Pitt, Casey Affleck ve Matt Damon gibi ünlü isimler rol almıştır. Soygun filmleri konusunun ata babası olarak görülen bir yapım. 11 kişilik ekip ile kumarhane soygunu ve efsaneleşmiş sahneler bu filmde sizlerle.

İçerideki Adam Filmi – Inside Man (2006) – IMDb: 7.6

Normal bir banka soygunu gibi başlayan konusu sonunun merak edilmesi ile farklı bir hal alıyor. Kahramanlarımızın zekalarını kullandıkları İçerideki adam en iyi soygun filmi izle diye bir başka arkadaşınıza önerebileceğiniz bir yapım. Genel olarak durgun ilerleyen yapım bolca aksiyon ve heyecanlı sahneden oluşmakta.

İtalyan İşi Filmi – The Italian Job (2003) – IMDb: 7.0

Kadrosu 2000‘li yılın en iyi kadrosundan olduğu için mi bilinmez fakat efsane bir yapım daha sizlerle bu yapım gerçekten de tam bir İtalyan işi. Los Angeles’in en büyük hırsızlık planı devreye girmeye hazırlanıyor ama ihanetler çok canımızı sıkıyor ihanetlere takılmadan izlerseniz efsane bir yapımdır bolca aksiyon ve macera bulabilirsiniz.

Sizlere sıkılmadan izleyebileceğiniz Soygun filmleri listesini sunuyoruz. Listede kendinize özgü soygun filmlerini bulabilir daha sonrada keyifle izleyebilirsiniz gelmiş geçmiş en iyi konulu soygun filmi olsun başka kategorilerde olsun filmleri sizlerle baş başa bıraktık şimdiden iyi seyirler.      

66179