Yapı Kredi Bayram Kredisi Şartları 2022

Yapı Kredi Bayram Kredisi Şartları 2022 Her yıl olduğu gibi bu yıl da pek çok banka bayram kredisi hazırlıklarına başladı. Avantajlı kredilerden faydalanmak isteyenler için Yapı Kredi Bayram Kredisi 2022 yılında da bayram hazırlığında bulunan vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın gelmesi ile birlikte YapıKredi de bayram kredisi veren bankalar arasında yerini aldı. Bayram kredisi ile ilgili merak edilen tüm detayların yanıtını yazımızda sizler için derledik.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Şartları Nelerdir?

Yapı Kredi bugüne kadar sunduğu avantajlı paketlerine bir yenisini ekliyor. Bugünün koşulları göz önünde bulundurulduğunda pandemi sebebiyle iş ve maddi konularda sıkıntı yaşayan insanlar için bir çıkış noktası olan erteleme imkanı sunan krediler sayesinde artık maddi zorluklar daha kolay aşılabiliyor. Bu kredilerden bir tanesi de 3 ay ertelemeli Yapı Kredi bayram kredisi olarak bildiriliyor.

3 ay ertelemeli YapıKredi bayram kredisi de tüm kredilerde olduğu gibi bazı şartlara sahiptir. 57 aya kadar taksitlendirme imkanı sunan bayram kredisi, tercih eden kullanıcılarına 3 ay erteleme şansı da tanıyor. Dolayısıyla maksimum 60 ay vadeye sahip olan 3 ay ertelemeli YapıKredi bayram kredisi, Yapı Kredi’nin avantajlı paketlerinden biri arasında yer alıyor.

3 ay ertelemeli bayram kredisi öncesinde kredi ödemeleri kredi çekildikten hemen 1 ay sonra başlamaktaydı. Ancak Yapı Kredi, bu ödemelerin 120 gün süre ile ertelenebileceğini duyurdu. Bu da demek oluyor ki, 3 ay ertelemeli YapıKredi bayram kredisi sayesinde bayramınızı kredi borcu ödeme stresine girmeden özgür ve neşeli bir şekilde geçirebilirsiniz. Covid-19 sürecinde müşterilerinin yüzünü güldüren Yapı Kredi, 2022 Kurban Bayramı’nda yapacağınız tüm hazırlıklar için müşterilerine destek oluyor.

YapıKredi Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

3 ay ertelemeli Yapı Kredi bayram kredisi için nasıl başvurulacağını merak eden vatandaşlar için farklı seçenekler söz konusu olduğunu söylemek mümkün. Bu yollar geleneksel bir şekilde Yapı Kredi banka şubesine başvurmak ya da Covid-19 pandemisi koşullarında daha güvenli olan internet bankacılığıdır.

Artık her işlemin internet üzerinden kolayca yapılabildiğini hesaba katarsak, şubeye gitmenin pek bir anlamı kalmamıştır. Ancak yine de başvuruyu gözüyle görmek, eliyle tutmak isteyen vatandaşlar için elbette hala Yapı Kredi şubeleri de hizmet vermektedir. Buna karşın pek çok kişi de mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek istemektedir. Yapı Kredi bayram kredi başvurusu nasıl yapılır diye soran vatandaşlar için bu sorunun yanıtını araştırdık. Birkaç basit adımda Yapı Kredi’den bayram kredisi talep etmek mümkün.

Mobil bankacılık veya internet bankacılığına sahip olduğunuz müşteri şifresi ile giriş yapınız. Eğer internet bankacılığı için şifre alanına ne yazacağınızı bilmiyorsanız ya da son şifrenizi hatırlayamıyorsanız hemen altında bulunan ‘’Şifremi Unuttum’’ butonunu tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Ardından bu yeni şifre ile internet bankacılığına giriş yapınız. Sonrasında 3 ay ertelemeli YapıKredi bayram kredisi fırsatından yararlanmak için kampanyalarım alanına gidiniz. Buradan bayram kredisi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra, yine aynı yerden 3 ay erteleme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Başvurunun son aşamasında karşınıza YapıKredi bayram kredisi hesaplama sonucu gelir. Geri ödeme ve taksitlendirme seçeneklerini bu aşamada değerlendirip eğer size uygun değilse hala geri dönebilirsiniz. Son adım olarak krediye onay verdiğinizde kredi tutarında para maksimum 5 dakika sürede hesabınıza aktarılır. Kredinizin geri ödemeleri ise, Yapı Kredi ATM ve şubeleri, mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile tamamlanabilir.

Yapı Kredi bayram kredisi hesaplama

Yapı Kredi bayram kredisi hesaplama

3 ay ertelemeli Yapı Kredi bayram kredisi, en fazla 200000 TL ve en az 1000 TL olarak verilmektedir. Bazı durumlarda banka zaten sizin için bir kredi limiti tanımlanmıştır. Eğer talebiniz bu limitin içerisinde yer alıyorsa, başvurmanız halinde derhal onaylanmaktadır. YapıKredi bayram kredisi faiz oranı ise Yapı Kredi bankası tarafından %2.04 olarak belirtilmiştir.

Yapı Kredi 3 Ay Erteleme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi 3 ay ertelemeli kredisi için başvurunuz onaylandığında normal şartlarda ilk taksit için ödeme tarihi 3 ay sonrasına verilir. Eğer bunu değiştirmek isterseniz, internet bankacılığında bulunan kampanyalarım menüsünden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap