Rüyada tahta görmek ne anlama gelir

TAHTA


Tahta faydalı iş, bereket ve mülk olarak tabir edilir. Bir erkek rüyasında tahta görüyorsa bu kadına, eşe veya metrese işaret olunur. Doğrudan kazık ve ona benzeyen şeyler görmek ise güvenilir hizmetçilere sahip olunacağı şeklinde yorumlanır. Bir kişi eğer rüyasında tahta veya benzeri bir ağaçtan yapılmış bir şey taşıdığını görürse bu o kişinin kötü yürekli bir kişinin hizmetinde çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek, tahta kapı görmek ya da kırık tahta gibi farklı rüyalar görmek birbirinden farklı anlamlara sahiptir.

Rüyada tahta görmek ne anlama gelir
Rüyada tahta görmek ne anlama gelir

Rüyada tahta görmek, rüya sahibinin ilim ile uğraşacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı bir iş, bolluk ve bereket olarak da yorumlanabilir. Rüyada görülen tahta, menfaate, rızka ve geçime delalet eder. Rüyasında tahta gören insanlar, kazançlarına haram karıştırmayan kişilerdir. Kısacası rüya da tahta görmek, saflığa ve temizliğe yorumlanır. 

Rüyada Çivili Tahta Görmek

Rüyada çivili tahta görmek, rüya sahibinin ailesinin gözünde değerli ve iyi bir insan olacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin sevdikleri ile birlikte başarıya imza atacağına işaret etmektedir. Farklı rüya alimlerine göre rüya sahibinin alacağı yardımlar ile zorlu günleri aşacağına delalet eder. Rüyasında çivili tahta gören kişiler için Allah her zaman bir kapı açar. 

Rüyada Kırık Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek ve tahtanın kırık olduğunu görmek kişinin hem maddi hem de manevi zorluklar çekeceğine işaret eder. Özellikle yakın tarihte başarılar elde edeceğine de yorumlanır. 

Rüyada Beyaz Tahta Görmek

Rüyada beyaz tahta görmek olumlu yorumlamaktadır. Geçmiş yıllarda yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. 

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada tahta kapı görmek, rüya sahibinin hem eşine hem de çocuklarına saçını süpürge ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uzun Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek ve bu tahtayı uzun şekilde görmek kişinin evliliğe adım atacağına yorumlanır. Aynı zamana atılacak bu adımın olumlu bir şekilde sonuçlanacağına ve mutlu bir evlilik süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada taht köprü görmek olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin girdiği işten ciddi anlamda hem maddi hem de manevi zarar göreceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin kuşku ve şüphelerine de işaret etmektedir. 

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, kişini hayırlı işlerden yüksek kazançlar elde etmesine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada tahta görmek, kişinin devlet ve memur insanı olduğunu anlatır. Rüya sahibinin çalışması üzerine hakkını en doğru ve en iyi şekilde almasına yorumlanır. 

61342