QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı adından da anlaşılacağı gibi sadece emeklilere özel olarak farklı işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı adından da anlaşılacağı gibi sadece emeklilere özel olarak farklı işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Bu makalede ve QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Kredi Kartı Emekli Finansbank Kredi Kartı Card konusunda detaylar bulabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartına Başvur için gereken şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Emekli olan kişiler, sürekli aktif bir biçimde hizmet veren müşteri departmanını arayabilirler. Ayrıca banka şubeleri de bu kartı vermektedir. Online internet bankası opsiyonu çok rahatlıkla tercih edilebilir.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar anlamında banka emeklilere çok büyük bir avantaj sağlamıştır. Buna göre QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı yıllık ücreti en fazla 33 TL’dir.

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı borcunu öğrenme işlemleri hesap kesim tarihi ile paralel olarak yapılır.

Ayrıca güncel borcunuzu da hemen görebilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans Kartının ekstresini sorgulama için internet bankacılığı tercih edilebilir. Bir diğer alternatif ise ATM olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı android uygulaması son dönemde gelişme gösteren mobil alanında hizmet vermek için tasarlanmıştır.

Buna göre cep telefonu ile bankacılık hizmetlerinizi, bu yazılım üzerinden yapabilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı IOS uygulaması bir başka opsiyondur.

Android ile aynı özelliklere sahiptir. Hem tablet hem de cep telefonunda kusursuz bir biçimde çalışmaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 900’dür.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma, mevcut numara ile çok basit olmaktadır. Böylelikle almak istediğiniz hizmetler konusunda başarı sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı avantajları dikkat çekicidir.

Emekliler için özel olarak tasarlanmış olan QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının kampanyaları 2018 yılı için çok farklı özellikler ve promosyonlar ile gündem gelmiştir. Şu promosyonlardan faydalanmak mümkündür;

Emekli maaşını banka üzerinden alan ve alışveriş yapan kişiler, 50 TL’yi geçtikleri vakit, yüzde 5 oranında indirim kazanabiliyorlar.


Bunun yanı sıra eczana harcamalarında da 15 TL limiti koyulmuş. Yüzde 5 tutarlı bir indirim söz konusu.


Ayrıca eğitim ve sağlık konusunda da bir takım kampanyalar mevcut.

Buna göre tek bir sefer içinde 100 TL ya da daha fazla harcama yapan kişilere 3 taksit imkanı sunulmaktadır.


QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir hem online hem de normal ve online olmayan işlemler ile mümkündür.

Kısa mesaj ile böyle bir hizmet alınabilir. Bunun yanı sıra ATM kullanımı mümkündür. İnternet şubesi ve mobil bank kullanımı gibi alternatifler, banka tarafından müşterilere sunulmuştur.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı borç yapılandırma avantajlıdır. 12 ay gibi bir süre verilmektedir.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir diye merak edenler için ATM hizmetini örnek verebilir. ATM aracılığı ile erteleme yapılabilir.

Telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil programlar da kullanılabilir. QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı borç atlatma müşterilere 2 aylık bir süre tanımaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı limitini yükseltme opsiyonunu, müşterisi olan herkese tanımıştır.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının limitini sms ile arttırma çok basittir. Bankanın SMS adresi 2273 şeklindedir ve LIMIT yazarak bu numaraya mesaj gönderebilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı limit aşımı yaşandığı zaman banka, bir faiz uygular. Bu faiz ise yüzde 2 şeklindedir.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu çok sık gündeme gelmektedir. Bu oran yüzde 2.02 olarak banka aracılığı ile belirlenmiştir.

Buna göre QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı nakit çekim miktarı ise kartın limitine göre işlem yapmayı gerektirmektedir. Nakit çekimlerde kart limiti her zaman baz alınmaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı nakit ile aynı olarak belirlenmiştir ve bu oran ise yüzde 2.02’dir.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı  taksitli nakit çekim vade seçenekleri içinde minimum taksit tutarı 6 aydır.

Bunun yanı sıra 9 ay taksit imkanı da söz konusu olabilmektedir. Maksimum tutar ise 12 aydır. Taksitli bir şekilde yapılacak olan çekimlerde maksimum 4000 TL üst limiti koyulmuştur.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartı nasıl kapatılır sorusu çok sık gündeme gelmektedir.

Mobil bankacılık hizmetini, aynı zamanda kredi kartınızı kapatmak için tercih edebilirsiniz. Bu şekilde işlem sonra erecektir. İnternet bankacılığı şifresine sahip olan kişiler, bu yöntemle de kredi kartlarını başarılı bir şekilde kapatabilirler.

QNB Finansbank CardFinans Emekli Kredi Kartının iptali işlemi ayrıca müşteri hizmetleri bölümü üzerinden sorunsuz olarak yapılabilir.

39518