Kara Listede Olana Kredi Veren Bankalar

Yasal takipte olan bireylerin kredi çekmek için çok fazla prosedüre uygun hareket etmesi gerekiyor.

Yasal takipte olan bireylerin kredi çekmek için çok fazla prosedüre uygun hareket etmesi gerekiyor. Bunun temel nedeni, bankaların riskli olarak gördüğü hesap sahiplerinin ödeme yapmama gibi bir durum yaşatmasının önüne geçmektir. Kara listede bulunanların 5 yıl süreyle tekrar normal bir şekilde kredi çekmesi mümkün olmuyor. Yapılacak olan yeni başvurular için çok daha fazla maddeye sahip olan kredi çekim şartlarıyla karşılaşılıyor. Türkiye’de kara listede olanlar için dahi istedikleri krediyi veren bankalar bulunuyor.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar 2017 yılında olduğu gibi, 2019 yılında da güncellenen kara listeye uygun krediler belirliyor Türkiye’de bir hesap sahibinin kredilerini ödemeyi aksatmayı ve kara listeye alınacak kadar ödeme yapmaması durumunda bankalar mağdur oluyor. Bankaların mağduriyetini önlemek için, yasal takipte olanlara kredi veren bankalar 2019 yılında yasal takipte bulunmasına rağmen kredi alabileceğiniz kurumlar özel şartlar belirledi. Denizbank, TEB, Aktif Bank, Burgan Bank, Şekerbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, QNB Finansbank sorunsuz kredi veren bankalar olarak görülüyor. Hesap sahiplerinin kara listeye girdiği durumlarda kredi çekmeleri son derece zor olurken, icralık olanlara kredi veren bankalar 2019 yılı için hizmet vermeye devam ediyor.

Kara Listeye Kredi

Kara listede bulunanlar için uygun politikalar, kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar sayesinde teminatlı kredi türüyle belirlenir. Bankaların sizinle tekrar iş yapabilmeleri için bir şartı bulunacaktır. “Kredi çıkartılır iletişim bilgilerimiz şu şekildedir” gibi bilgi veren kişiler yerine bankalara başvurduğunuzda farklı oranlardan yararlanmanız mümkün olacaktır. Normalde 1,50 faiz oranına sahip olan bir kredi türüne yapacağınız başvuru ile Finansbank kara listedekilere kredi veriyoruz kampanyasındaki oranlarla belirlenecektir. Ornalar, normal faiz oranlarının üzerinde ve müşterilerin de bu durumu kabul etmeleri halinde yararlanabilecekleri seviyelerde tutulur. Tekrar ödeme yapmama, geciktirme veya giçbir vadeyi zamanında ödememe durumlarının önüne geçilmesi için ipotekle veya komisyon karşılığı kredi çıkartılır. Kredi Sorunu Olanlar Geçmişte ödemelerini aksatması nedeniyle kredi sorunu bulunanlara kredi başvurusu yapabilmeleri için yeni imkanlar tanınıyor. Türkiye’de özellikle düşük faiz oranlarından tekrar kredi alabilecek olan kara liste mağdurları için yasal hizmet süreci belirlendi. Kredi çıkartılır iletişim bilgilerinin Aktif Bank, Burgan Bank, TEB, QNB Finansbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası için farklı hizmet süreçleri bulunuyor. Yapacağınız başvurularda özellikle hangi kredi türünün ne kadar faiz oranının bulunduğunun yanı sıra, size verilip verilemeyeceğini bilmeniz gerekir. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar ise tüm kredi türleri için yapılan başvurularda doğrudan düşük faiz oranlarını ve yüksek miktarda yapılacak olan kredi başvurularını kabul ediyor. Müşterilerin kendi bilgileriyle krediler için yapacakları başvurularda yasal süreçte olduğu gibi işlem yapması sağlanıyor. Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar faiz oranlarını, normalde olduğundan biraz daha yüksek olacak şekilde belirler ve kara listedekilere sunar. İhtiyaç duydukları kredi tutarını elde edebilmeleri için ise direkt olarak teminat, ipotek veya kefil göstermelerini talep edecektir.

Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı Başvurusu

Bankalardaki sicili nedeniyle sorun yaşayanlar için Aktif Bank sicili bozuk olana kredi imkanını şubeleri üzerinden sağlayabiliyor. Aktif Bank şubelerine gitmeniz halinde, sicilinizin durumu incelendikten sonra bir rapor oluşturulacaktır. Başvuruda bulunacak olan bireylerin özellikle de sicilim bozuk kredi almak istiyorum şeklindeki talepleri, yeni şartlara göre başvurularının kabul edilmesini sağlar. Türkiye’de müşteriler için verilen hizmetlere bağlı olarak kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar tarafından düşük faiz oranları değerlendirilebilir. Yasal takip durumu, kara listede bulunup bulunmadığınıza da bağlı olarak başvurularınız için tüm kredi türlerine uygun faiz oranları ve vadeler belirlenir. Türkiye’de ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, KOBİ kredisi için bireylerin de yararlanabileceği şekilde sicili bozuk olana kredi çıkartılır.

Finansbank Kara Listedekilere Kredi Veriyoruz

QNB Finansbank, Türkiye’de düşük faiz oranlarıyla kara listeye kredi çıkartılır şeklinde kampanyası bulunan bankalar arasında yer alıyor. Değişik faizlere ek olarak, normalde sicilinin bozukluğu nedeniyle kredi alamayacak bireylerin de yeni imkanlardan kara listedekilere af gerekmeksizin yararlanmaları sağlanır. Her zaman için güncel faiz oranlarına ve vade seçeneklerine bağlı olarak, sicilim bozuk kredi almak istiyorum başvurularına uygun işlemler gerçekleştiriliyor. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi için başvuruda bulunan herkes için sicilleri fark etmeksizin hizmet veriliyor. Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar sadece Türkiye’de bulunmuyor. Her ülkede kredileri ödemekle ilgili sorun yaşayan kişiler için normal faiz oranlarının biraz daha üzerinde olan kredi kampanyaları oluşturuluyor. QNB Finansbank da aynı işlemi sürdürüyor.

Aktif Bank Sicili Bozuk Olana Kredi

Aktif Bank kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu için müşterilerinin şubelerden ve web sitesinden yararlanmasını sağlıyor. Türkiye’de Aktif Bank kredi başvurusu yapılırken 1 ay ila 48 ay arasında değişen tüm vade seçeneklerine göre kredi yapısı belirlenebilir. Hesap sahiplerinin daha önce hangi bankadan kredi çektiği ve ödemelerini yapmadığı herhangi bir kredi için kullanım problemi oluşturmayacaktır. Aktif Bank kredi kartı başvurusu SMS ile yapılabiliyor. Aktif Bank’ın müşteri temsilcisine direkt olarak bankanın numarası aracılığıyla bağlanabilir, hem kredi türleri hem de kullanım süreci hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Aktif Bank’tan kredi kullananlar kara listeye girse dahi, aynı bankaya tekrar kredi için başvurabilecekler.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

Daha önce krediler nedeniyle bankalarla sorunları bulunan bireylerin Aktif Bank sicili bozuk olana kredi verilen işlem sürecinden yararlanması mümkündür. Hem faiz oranları hem de vade seçenekleri itibariyle, yasal takipte olan veya sicili nedeniyle kredi almakta zorlanan bireylerin kredi çekmeleri sağlanıyor. Takiptekilerin herhangi bir sorunla karşılaşmadan, yasal takipte olanlara kredi veren bankalar olan Aktif Bank, Burgan Bank gibi kuruluşlardan yararlanmaları mümkün olur. Sicilin bozuk olması halinde kredi alamayacak durumda olanlar, farklı prosedürlere tabii tutularak sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır. Türkiye’de bir kişinin siciliyle ilgili sorun yaşaması halinde sadece o bankada değil, diğer bankalarda da kayıtlardan görülebilir. Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapmaları için aylık güncel gelirleri ve teminat gösterebileceği finansal kaynaklar sorulacaktır. Buna bağlı olarak kartla ilgili limitler belirlenebilir.

Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum

Kredinin geri ödeme işlemleri ve kredi kartı kullanımıyla ilgili sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır. Düşük faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri sadece ihtiyaç kredisi için değildir. Taşıt ve konut kredileri için dahi başvuruda bulunabileceğiniz Aktif Bank sicili bozuk olana kredi imkanı tanıyor. Gerekli şartlara uyulmadığı durumlarda kredinin yaptırımları sadece daha fazla ödeme yapılması gerekecek şekilde belirlenmiyor. Özellikle kredi alırken sicili bozuk olanlara kredi kartı başvurusu işlemlerinde olduğu gibi güncel finansal bilgilerinin öğrenilmesi için form sunulur. Aylık gelirinize, adınıza kayıtlı gayrimenkullere veya banka hesaplarındaki mevduatınıza göre kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar değerlendirilebiliyor.  Krediyle ilgili sicilinde kara liste veya yasal takip süreci bulunan bireylerin, sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara başvurması gerekir. 6237

1 Yorum

120000tl ye ihtiyacım var. Acil bir şekilde ulaşırsanız sevinirim.

Yorumlar kapalı.