Gölcük Donanma Komutanlığı Tersanesi Personel-İşçi Alımı 2019-2020

Gölcük Donanma Komutanlığı işçi alımı için 2019 yılı kapsamında 390 personel istihdam edecek. Farklı branşlarda çalıştırılmak üzere alınacak olan 390 işçi için ilanlar İŞKUR üzerinden yapılıyor.

Gölcük Donanma Komutanlığı işçi alımı için 2019 yılı kapsamında 390 personel istihdam edecek. Farklı branşlarda çalıştırılmak üzere alınacak olan 390 işçi için ilanlar İŞKUR üzerinden yapılıyor.

İçeriğimizde ve Gölcük Donanma Komutanlığı Tersane Personel Alımı İşçi Alımı 2019-2020 Donan detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Türk Harb- İş Sendikası iş alımı haberine göre Kocaeli Gölcük Tersanesi’ne çeşitli pozisyonlar için işçi alımları yapılacak.

2019-2020 yılı iş ilanlarında Gölcük Donanması’na 16 personel alımı ilanı, İŞKUR işçi ilanları ile yapılmıştır. Belirli dönemlerde yapılan işçi alımları duyurular, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı web sayfasından yapılmaktadır.


Gölcük Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı Başvurusu


İşkur gölcük tersanesi işçi alımı 2019-2020 başvuruları için, başvuru formunun eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir.

Aranan niteliklere uygun adayların başvuruları online olarak yapılabiliyor. Elektrikçi, Elektronik, Kaptan, endazeci, armador, aşçı, bobinajcı gibi çeşitli branşlarda alınacak yüzlerde işçi, Gölcük Donanma Komutanlığı tarafından istihdam edilecek.

Gölcük tersanesi işçi alımı 2019 başvurusu için, hangi kategoride başvuru yapılacak ise niteliklere göre branş belirtilerek başvuru yapılmalıdır. Yelkenci, taşlamacı, tekneci branşları için de işçi alınacaktır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 2019’dea yayınlanan işçi alımı ilanlarında 16 personel Gölcük Tersanesi’nde çalıştırılmak üzere işe alınmıştı.

Belirli aralıklar ve belirli dönemlerde yapılan işçi alımları ile Gölcük Donanması’na yeni personeller alınmaktadır. İşkur tersane komutanlığı işçi alımı 2019-2020 ilanlarında meydancı, aşçı, sıhhi tesisatçı, elektronik teknisyenleri gibi farklı branşlar açılmaktadır.

İşkur Gölcük Tersanesi İşçi Alımı 2019-2020


Gölcük tersanesi işçi alımı 2019-2020 ne zaman, nasıl yapılacak gibi sorular için Deniz Kuvvetleri Komutanlığı resmi web sitesi üzerinden, işçi alımları ilanları takip edilebilir.

Deniz Kuvvetleri memur alımları, işçi alımları ve Gölcük Donanma Komutanlığı işçi alımları ilanları, Komutanlığın resmi web sitesinde duyurular bölümünde yayınlanmaktadır.

Bünyesinde çalışmak isteyen adaylar online başvuru yapabilir ya da İŞKUR kayıtları ile doğrudan başvuru yapabilirler.

Gölcük tersanesi komutanlığı işçi alımı başvurusu 2019 yılı için de İşkur ilanları ile yapılacaktır. Yeni senede istihdam edilecek personellerin başvuru yapabilecekleri branşlar ve aranan nitelikler, ilan detaylarında sunulmaktadır.

Gölcük Tersane Komutanlığı İşçi Alımı 2019-2020 Başvuru


Gölcük tersanesi işçi alımı başvurusu, D.K.K Gölcük Tersane Komutanlığı personel alımı ilanı ile yapılmaktadır.

Lise veya dengi okul mezunları, EKPSS’ye girmiş adaylar başvuru yapabilirler. Kuruma doğrudan başvuru ya da online platformdan yapılabilir.

Gölcük donanma işçi alımı 2019 yılı istihdamı ve belirli tarihlerde kadrolarda açılan boşluklara göre yapılmaktadır. 18 yaşını dolduran ve 19 yaşından gün alan kişiler, ölçüm aletleri teknisyeni, elektronik teknisyeni pozisyonları için başvuru yapabilirler.

Tersane işçi alımı 2019 yılı ilanlarında yeni açılacak branş kadroları Gölcük Donanma Komutanlığı resmi web sayfası üzerinden takip edilerek başvuru yapılabilir.

Gölcük Tersane İşçi Alımı 2019-2020


Gölcük tersane komutanlığı işçi alımı ve Deniz Kuvvetleri personel alımları için 2019 yılın istihdamları için ilanlar, kurum web sayfasından ve İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

İstanbul tersane komutanlığı işçi alımı 2019-2020 ve Gölcük Tersanesi iş ilanlarının tamam D.K.K vasıtası ile yapılmaktadır.

Branşlara göre başvuru, sınav puanı ve mülakat neticesinde personel alımı yapılmaktadır. Daha önce başvuru yapan ve işçi alımı sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyen adaylar www.msb.gov.tr web adresinden kontrol sağlayabilirler.

İstanbul Pendik tersanesi işçi alımı 2019 branşlarında; elektrikçi, elektronik teknisyeni, freze tezgah işçisi, kaynakçı, kızakçı, metal sac işleme, tekne onarım işçisi, tesviyeci, tornacı, raspacı, ısı yalıtımcısı kategorilerinde işçi alımları yapılacaktır.

Armador işçisi ve diğer sıhhi tesisat işleri ve boru tesisatçıları için de açılan kadrolarda görevlendirilmek üzere alınacak personeller ve personel sayıları Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımları ile yapılabilmektedir.

17089