Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Başvurusu Akbank axess platinum kredi kartı, avantajlı alışverişler yapmak isteyenler adına hizmet verir. Aylık belirli bir geliri olan, kredi notu yüksek kişiler, kart başvurusu yapma fırsatına sahiplerdir.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Başvurusu Akbank axess platinum kredi kartı, avantajlı alışverişler yapmak isteyenler adına hizmet verir. Aylık belirli bir geliri olan, kredi notu yüksek kişiler, kart başvurusu yapma fırsatına sahiplerdir.

Bu içerikte ve Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Başvuru Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Kredi Kartı Başvurusu Ak hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Akbank axess platinum kredi kartı başvur sürecinde müşteri hizmetleri ya da online sayfa üzerinden işlem yapmak mümkündür.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Aidatı


Akbank axess platinum kredi kartı aidatı ne kadar? Sorusunu yöneltenlere 444 25 25 numaralarındaki müşteri hizmetleri destek verir.

Platinum kart sahiplerinin yıllık ödemeleri gereken tutar 136 TL olarak belirlenmiştir. Platinum ek kart kullanıcıları ise 68 TL ödemek zorundadırlar. Akbank axess platinum kredi kartı yıllık ücreti değişiklik gösterebildiği gibi tek seferlik alınır.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama


Vatandaşlar, Akbank axess platinum kredi kartı borcunu öğrenme aşamasında banka ile uğraşmak istemediklerinde mobil şubeden destek alabilirler.

Müşteri numarası ve şifre ile birlikte mobil uygulamaya giriş yapmak son derece kolaydır. Aynı zamanda kart sahiplerinin telefon numaralarına da aylık borçları gönderilir.

Akbank axess platinum kredi kartı ekstresini sorgulama işlemleri sırasında müşteri hizmetleri de kesintisiz olarak yardımcıdır.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama


Akbank axess platinum kredi kartı Android uygulaması mobilden işlem yapmak ya da para akışı sağlamak isteyenler açısından avantajlıdır.

Akbank axess platinum kredi kartı İOS uygulaması da yine aynı şekilde kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet verir. Bankada şube beklemek yerine mobil uygulama üzerinden para transferi sağlamak oldukça kolay ve pratiktir.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri


Akbank axess platinum kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 olarak ifade edilir. Günün her saatinde 7/24 bilgilendirme sağlayan müşteri temsilcileri, başvuru, para transferi, EFT, borç ödeme gibi birbirinden farklı konularda yardımcıdır.

Akbank axess platinum kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma imkanı sayesinde bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek daha kolaydır.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Kampanyaları


Akbank axess platinum kredi kartı avantajları fazla olmak ile birlikte sürekli kullananlar için birbirinden farklı bonuslar oluşturulur.

Akbank’a üye iş yeri sayısı fazla olduğundan dolayı alışveriş yapmak ya da kampanyaları değerlendirmek son derece kolaydır.

Akbank axess platinum kredi kartı kampanyaları 2019 yılı ile birlikte daha da çeşitlenmiştir. Fırsatları takip edenler bu sayede avantajlı alışveriş yapma imkanı elde ederler.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme


Akbank axess platinum kredi kartı borç taksitlendirme işlemleri en fazla 24 saat içerisinde tamamlanır.

Kart sahiplerini tüm borçlarını 72 aya kadar taksitlendirme fırsatına sahiplerdir. Faiz oranı ise %1.7 olarak belirlenmiştir. Akbank axess platinum kredi kartı borç yapılandırma sürecinde kullanıma kapatılır. Borç ödenene kadar kart kullanıma açılmaz.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme


Alışveriş sonrasında Akbank axess platinum kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Diye merak edilmektedir. Borç erteleme işlemi en fazla 3 aya kadar gerçekleştirilir.

Vade sayısına göre uygulanan faiz oranları da farklıdır. Akbank axess platinum kredi kartı borç atlatma, özellikle yüklü miktarda alışveriş yapanlar açısından avantajlıdır. Bu sayede yeni alınan bir ürünün taksitlini 3 ay sonrasında ödemek mümkündür.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma


Düzenli ödeme yapanlar, Akbank axess platinum kredi kartı limitini yükseltme işlemleri ile ilgili müşteri hizmetleriyle görüşme fırsatına sahiplerdir. Limit artırım talebinde bulunacakların, kart borçlarını düzenli bir şekilde ödemeleri ve aylık gelirlerinin yüksek olması önemlidir.

Akbank axess platinum kredi kartı limitin sms ile arttırma sürecinde ise LIMIT, kartın son 4 hanesi, aylık gelir ve yeni limit ile birlikte 4566’ya göndermek yeterlidir.

İşlem sonucu en fazla 24 saat içerisinde tarafınıza mesaj olarak bildirilir. Akbank axess platinum kredi kartı limit aşımı, kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi


Akbank axess platinum kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Diye merak edenler için %2.02 olduğunu belirtmekte yarar vardır.

Sms, Akbank direkt ya da şubeler üzerinden nakit çekim işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Akbank axess platinum kredi kartı nakit çekim miktarı doğrultusunda faizlerde değişiklik gösterir. Yıl içerisinde ekonomik duruma bağlı olarak faiz oranları da farklılaşmaktadır.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans


Akkbank axess platinum kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da diğeri ile aynıdır. %2.02 olarak belirtilen oranlar, anlık paraya ihtiyacı olan kart sahipleri açısından avantajlıdır.

Taksitli nakit avans en az 6 en fazla ise 12 aya kadar almak mümkündür. Kart limitine göre alınabilecek tutarlarda farklılık gösterir.

Akbank axess platinum kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri fazla olduğu için müşteriler açısından avantajlıdır.

Akbank Axess Platinum Kredi Kartı Kapatma


Akbank axess platinum kredi kartı nasıl kapatılır? Noktasında bilgi edinmek isteyenlerin öncelikle borçlarını ödemeleri gerekir.

Borç ödemeden yalnızca taksitlendirme işlemi yapılır. Tüm borçlarını kapatanlar müşteri hizmetleri ile görüşerek en fazla 3 iş günü içerisinde sonuç alabilirler.

Akbank axess platinum kredi kartının iptali işlemleri en hızlı şekilde 444 25 25 numaraları üzerinden gerçekleştirilir. Müşteri temsilcileri tüm kullanıcılara detaylı bilgilendirme sağlar.

13099