Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Sevgiliniz hayatınızdaki en önemli kişidir. Birlikte aşk denilen o güzel duyguyu yaşadığınız, geleceğe gülen gözlerle baktığınız kişinin doğum gününde en anlamlı ve en etkileyici Güzel sözler bularak paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu sözleri sadece kendisi görsün istiyorsanız ona özel mesaj atabilirsiniz. Aşkınızı herkes ilan etmek ve onun değerli olduğunu göstermek istiyorsanız sosyal medya hesaplarınızda da paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Doğum günlerinin aranızdaki duyguları daha da harekete geçireceğini unutmamalısınız. O yüzden bugünü değerlendirip sevgilinizin gönlünü bir daha fethetmeye hazır mısınız?

O zaman hemen harekete geçmeli ve ona özel sevgiliye doğum günü mesajları bulmalısınız. Bunlar öyle mesajlar olmalı ki hem okuyunca sevinmeli hem de sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlamalıdır. Bazen tek bir satır bile birçok duyguyu içinde barındırabilir. İçinizden geçenleri kelimelere dökemiyorsanız sizin için hazırladığımız mesajlara göz gezdirebilirsiniz. Sevgilinizin doğum gününü daha da özel bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka bu sözlerden bir buket hazırlamalı ve ona göndermelisiniz. Yüzündeki gülümsemeyi şimdiden hayal edebilirsiniz. İyi okumalar dileriz…

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi Sevgiliye En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

 1. “Canım sevgilim, bugün senin doğum günün ve seni sevgiyle, minnetle ve özel bir mesajla kutluyorum. Seninle her anım, hayatımın en değerli anlarından biri. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!”
 2. “Senin gibi özel bir insanın hayatımda olması benim için büyük bir şans. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim! Seni her geçen gün daha çok seviyorum ve sana olan aşkım her zaman yanıyor.”
 3. “Bugün senin doğum günün ve sana sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyorum. Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın neşesi ve anlamı. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim!”
 4. “Sevgilim, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir insanın hayatımda olması beni her gün mutlu ediyor. Birlikte nice mutlu yıllarımız olsun, her zaman senin yanında olacağım.”
 5. “Seninle her doğum gününde birlikte büyüdüğümüzü ve birbirimize olan sevgimizi daha da derinleştirdiğimizi hissediyorum. Seni çok seviyorum ve seninle beraber her anı dolu dolu yaşamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim!”
 6. “Sevgilim, sen hayatıma anlam katan, yüzümde gülümseme oluşturan ve kalbimi coşturan birisin. Bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi sunuyorum. İyi ki varsın, nice mutlu yıllara!”
 7. “Sevgilim, sen benim için değerli bir hazine ve doğum gününü kutlamak için buradayım. Umarım bu yeni yaşın, senin için sevgi, mutluluk ve başarılarla dolu olur. Doğum günün kutlu olsun!”
 8. “Seninle geçirdiğim her an, kalbimdeki sevgiyi ve şükranı daha da arttırıyor. Bugün senin doğum günün ve seni her zaman olduğundan daha çok seviyorum. Nice mutlu yıllara, sevgilim!”
 9. “Doğum günün kutlu olsun, sevgilim! Seninle geçirdiğim her an, birlikte paylaştığımız anılar, kalbimde özel bir yer ediniyor. Seni seviyorum ve her zaman seninle olmak istiyorum.”
 10. “Sevgilim, bugün senin doğum günün ve seni sevgi dolu bir kalple kutluyorum. Sen benim her şeyimsin ve her yeni yaşın, senin için hayallerin gerçekleştiği bir dönem olsun. İyi ki doğdun!”

Bu mesajlar, sevgilinize doğum gününü kutlamak ve ona olan sevgi ve değerinizi ifade etmek için kullanılabilir. Kendi duygularınıza ve ilişkinize özgü olarak sözleri özelleştirebilir ve onun kalbini dokunacak bir mesaj ile mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 • Manşet: Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.
 • Gözümün feri mutlu yıllara…
 • Ay parçam doğum gününü kutlarım.
 • Ay yüzlüm nice nice yaşlara.
 • Cennetimin kapısı nice güzel yaşlara…
 • Yaşama sebebim iyi ki doğdun.
 • Her anıma neşe veren biriciğim mutlu yıllar.
 • Biriciğim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.
 • Kalbimin sahibi iyi ki varsın. Nice mutlu yaşlar dilerim.

Hayatıma anlam veren biriciğim nice nice yıllara…

Hayat ortağım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeşil eriğim seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara…

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Sen benim gökyüzümsün. İyi ki varsın nice sağlıklı yaşlar dilerim.

Nice sağlıklı, mutlu, güzel ve benli yıllara aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

His dünyamın ekvatoru Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sağlıklı yıllar dilerim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice nice yıllara güzel melek…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana  birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

15835