İNG Bank Pos Komisyon Oranları Ne Kadar 2022

İNG Bank Pos Komisyon Oranları Ne Kadar 2022 İNG Bank pos komisyon oranları her sene olduğu gibi pos sahipleri için 2022 listesi KOBİ’ ler ve esnaflar adına listeyi yayınlamıştır. Günümüzde pos kullanıcıları için tüm bankaların pos komisyon oranları vardır. Buna istinaden  İNG pos oranları 2022 listesi vardır. Bu oranlar ve listeler ile birlikte pos sahipleri ödemelerini ücretlere bağlı olarak daha kolay tahsil ederler.

İNG Bank Pos Oranları 2022 Nelerdir?

İNG pos komisyon oranları 2022 pos cihazı sahipleri için tutarlara bağlı olarak çeşitli seçeneklerle sunulur.  İNG sabit ücretli poslar da genellikle ertesi gün ödemeli pos, blokeli pos ve taksitli pos gibi çeşitler ve ödeme yöntemleri vardır. İNG indirimli pos komisyon oranlarında firmalar küçük bir işletmeyse ve aylık pos çekim tutarınız 3.000 TL’yi aşmayan çekimler oluyorsa kullanılır.

Ayrıca küçük işletmeler olan bakkal, manav, kuruyemiş, büfe, kafe, küçük çaplı yiyecek ve içecek satan işyerleri  İNG Bank pos kesintileri için bu pos cihazlarını kullanabilir. İNG Bank pos cihazı komisyon oranları 2022 ile büyük ve küçük işletmeler oranların düşük olmasından dolayı bu ürünü daha çok tercih eder.

Bununla birlikte pos kullanımlarında İNG Bank pos oranları 2022 için büyük işletmeler de aylık pos tutarı 50.000 TL şeklinde olabilir. Bu işletmeler de İNG başlangıç pos ürününü kullanmalıdır. İNG pos hesaplamalarında öncelikle aylık çekim tutarı, Aylık pos cihazı tutarı ve diğer ek ücretler baz alınır. Buna istinaden alt limit olan 0 – 3.000 TL Arası Çekimlerde aylık pos ücreti 40 TL şeklindedir.

İNG Bank pos cihazı komisyon oranları 2022 için diğer ek ücretler de Mobil Pos için 75 TL, Yazarkasa Pos için 65 TL aylık ek ücret şeklide olacaktır. Üst limit olarak da 0 – 50.000 TL Arası Çekim tutarlarında Mobil Pos için 75 TL ücret oluşur. Bununla birlikte Yazarkasa Pos için 65 TL aylık ek ücret oluşur. Bloke gün sayısı 40 gün şeklinde gerçekleşir.

İNG Bank pos komisyon oranları 2022 yılına ait seçenekleri için KOBİ’ lere özel sunulan İNG KOBİ Dijital uygulaması indirilmeli ve üyelik oluşturulmalıdır. Bununla birlikte kişiler ve firmalar avantajlardan yararlanabilir. Aynı zamanda pos cihazı üyeliklerinde İNG Business kart başvurusu yapılarak 5.000 TL harcamalar da İNG Bank pos komisyon oranı %1,09 olarak avantajlı hale gelecektir.

İNG Bank Pos Başvurusu Nasıl Gerçekleşir?
İNG Bank Pos Başvurusu Nasıl Gerçekleşir?

İNG Bank Pos Başvurusu Nasıl Gerçekleşir?

Pos cihazı sahibi olmak isteyen firmalar İNG Bank pos başvurusu yapmak için ilk olarak en yakın İNG şubesine başvuru yapmalıdır. Buna istinaden bankada ticari hesap açtırılmalıdır. Sonrasında   POS başvurusu yapabilmek için şirkete ait vergi levhanızın olması zorunludur.   Kişiler yazarkasa pos talep ederlerse yazarkasaların İNG banka uyumlu olması zorunludur.    

İNG Bank POS Başvuru Yapmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?
İNG Bank POS Başvuru Yapmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İNG Bank POS Başvuru Yapmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kişilerin, firmaların ve esnafların İNG Bank pos başvurusu yapması için bazı gerekli evrakları temin etmesi gereklidir. Özellikle bu evraklar şahıs firmalarına ve tüzel şirketlere göre değişen evraklardır. Şahıs  firmalarının pos başvurularında istenen evraklar firmaya ait

Öncelikle T.C Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı ibraz edilmelidir. Ayrıca firmaya ait resmi bilgiler olan vergi levhası, noter tasdikli imza beyannamesi bankaya verilmelidir.

Başvuru başka biri tarafından vekâleten yapılacaksa noterden alınmış vekâletname ibraz edilmelidir. Sonrasında şirkete ait oda kayıt veya faaliyet belgesi bankaya ibraz edilmelidir. Tüzel kişilikler ise pos başvurusunda şirket adına başvuru yapacak kişinin T.C Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı ilk belgelerdendir. Sonrasında şirketin resmi evraklarından olan vergi levhası, Ticaret Sicil Gazetesi ile şirket resmen bildirilmelidir. Ayrıca Noter Tasdikli İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Yetki Belgesi gibi evrakları temin etmelidir. Bununla birlikte ilave olarak Vekâleten başvurularda şirket tarafından noter kanalınca verilmiş vekâletname bankaya ibraz edilmelidir.

İNG Bank POS Destek Hattı İle Pos Yardımları Nelerdir?

İNG Bank pos destek hattı numarası ile kişiler birçok pos işlemi yapabilir. Buna istinaden destek hattı 0850 222 0 767 numarası ve servisleri şeklindedir. İNG pos destek hattı üzerinden kişiler güvenli bir şekilde pos kurulum ve kullanımı, pos arıza bildirimi, pos kampanyaları hakkında bilgi alabilirler. Ayrıca pos çalışma koşullarına ulaşabilir. Bu işlemler için öncelikle pos cihazı sahiplerinin İNG Bank üye işyeri olarak kayıtlı olması zorunludur. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap