Güle Güle Mesajları

Güle Güle Mesajları her veda da yazılan mesajlardır. Her insanın hayatında ayrılılar olur. İnsan bu ayrılıklardan kendisine dersler çıkartmalı ve değer verdiği insanlardan uzak kalmanın ona neler kattığını öğrenmelidir. Güzel mesajlar ayrılıkları daha anlamlı hale getirir.

Her insan bir gün değer verdiği birine veda etmek ya da bir süre ayrı kalmak zorunda kalabilmektedir. İnsanın sevdiği insanlara veda edişi de mutlaka anlamlı ve güzel olmalıdır. Aksi halde vedalar insanı yıkan ve ciddi şekilde üzen bir hal almaktadır. Aynı zamanda ayrılıklar insanı her zaman üzmektedir. Oysa güle güle mesajları ile biten ilişkiler belki de yeni bir hayatın ya da yeni bir ilişkinin başlangıcı olacaktır. Bu noktada insan ayrılıklar ile hayata küsmemeli aksine daha da sıkı tutunmalıdır. Çünkü insan ancak yaşadığı ayrılıklardan ders çıkarır ise bir daha ayrılık yaşamanın önüne geçebilmektedir.

İnsan hayatında her zaman ayrılıklar olacaktır. Bu ayrılıklar ya da vedalar her zaman insan tarafından doğru karşılanmalı ve anlamlı mesajlar ile sağlanmalıdır.

Güle Güle Mesajları
Güle güle mesajları

İşte Editörün Seçimi Güle Güle Mesajları

 1. “Hoşça kal, dostum! Seninle geçirdiğim güzel anıları her zaman kalbimde taşıyacağım. Yeni maceralarında başarılar dilerim.”
 2. “Güle güle! Seninle birlikte geçirdiğim her an, özel ve değerliydi. Yolun açık olsun ve hayatında her zaman neşeyle gülümse.”
 3. “Veda etmek zor, ama bazen ayrılıklar yeni başlangıçların habercisidir. Güle güle demek için buradayım ve sana yeni bir sayfa açarken bol şans diliyorum.”
 4. “Hayatına yeni bir yolculuk başlarken, arkandan gülücükler bırakıyorum. Güle güle ve umarım her adımda mutluluk seni bulur.”
 5. “Hoşça kal, sevgili dostum! Seninle geçirdiğim zamanlar dolu dolu ve anlamlıydı. İyi hatıralarla vedalaşırken, gelecekteki güzelliklerin seni beklediğine eminim.”
 6. “Güle güle demek zor, ama unutma ki her ayrılık yeni bir buluşmanın öncüsüdür. İlerleyen yolculuğunda neşe, sevgi ve başarı seninle olsun.”
 7. “Güle güle! Seninle paylaştığım kahkahalar, dostluk ve anlayış benim için değerliydi. Seninle geçirdiğim her anı bir tebessümle hatırlayacağım.”
 8. “Hoşça kal, sevgili arkadaşım! Seninle geçirdiğim her an, yüzüme gülümseme getirdi. Hayatının her alanında mutluluk ve başarılar seni bulsun.”
 9. “Güle güle demenin hüznü içinde, sana bolca gülümsemeler diliyorum. Yeni bir dönemde yeni heyecanlar ve unutulmaz anılar seni bekliyor.”
 10. “Veda etmek zor, ama seni gülümsetmek daha kolay. Güle güle ve hayatın boyunca gülücüklerin hiç eksik olmasın.”

Bu mesajlar, sevdiklerinize vedalaşırken onlara iyi dileklerinizi iletmek ve yolculuklarında başarı, mutluluk ve gülümsemeler dileyerek onlara veda etmek için kullanılabilir.

Güle Güle Mesajları

 • Giden gitmiştir, giderken bitmiştir. Güle Güle.
 • Artık ekim zamanıdır. Güle güle eylül, hoş geldin ekim.
 • Verdiği umudu geri alan, aldığı ahıda güle güle kullansın.
 • Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan hadi sana güle güle.
 • Ben tek başıma acı çekerim. Güle güle, gidiyorum sevgilim.
 • Güle güle dedin ve gittin. Sanki sensiz gülebilecekmişim gibi.
 • Sen de haklısın sevgili, ucuz yüreğine pahalı geldim. Güle güle!
 • Gelişiniz güle güle, gidişiniz güle güle, her işiniz güle güle. Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli

Aldırma gidenlere, sevip terk edenlere. Hayat dediğin iki kelime; hoş geldin, güle güle.

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin olmadığı her hangi bir yere. Güle güle sevdiğim.

Adam güle güle derken kadın nefesini tuttu. Onsuz nasıl nefes alınır hatırlayamıyordu bir türlü.

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Her ayrıldıktan sonra ya güle güle ya da hoşça kal denir sevgiliye. Sahi gülen ya da hoş kalan var mıdır sizce?

Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Güle güle…

Zaman durmaz kalbim atmaz oldu git gideceğine varacağın yere kadar tıpkı ardına sessiz ve usulca git bakmadan.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıldın bana. Dualarım yine de hep yanında olsun, bu son elveda.

Git hadi durma! Hadi git güle güle. Arkana bakıp da beni daha fazla yorma. Yolun açık olsun! Sen istedin gitmeyi.

Ne kadar dert varsa yıktın üzerime vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile. Ne bu kızgınlık bu öfke, istemiyorsan güle güle.

Eskisi gibi olmaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı olmuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin.

Git demek kolay ama gittikten sonra üzüleceksin. Eğer git diyebilecek kadar güçlüysen, hoşça kal deyip susmasını da bileceksin.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Güle güle sana.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama. Güle güle sana.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Gittin de ne oldu hadi söyle. Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Savrulmuş duygularımın arasındaki bir umut ışığı idin. Şimdi o da söndü. Kendime yeni hayat ve umutlar kurmaya başladım sana güle güle.

Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla.

Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla!

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Güle güle sevmedim ki hoşça kalayım. Ben zaten tüm benliğimle acı diye seni işlemişim. Yokluğum koymaz, koyduğum yerde yok oluşun kadar.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin… Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de seveceksin! Güle güle sevdiğim.

Gitmeyi istersen gitme der miyim, terk edip gideni ben ister miyim? Aşkım için gururu terk eder miyim? Yolun açık olsun güle güle git. Git git güle güle git.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda.

Kalmadı gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldıracak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekten başka seçeneğim yok! Şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olacak elveda.

98786