Anneye Bayram Mesajları

Anneye Bayram Mesajları Belki covid-19 nedeniyle bu bayram çok sevdiğimiz annemize uzak kaldık. Belki de yanı başımızdaydı ancak bu bayramlarda da onu mutlaka mutlu etmemiz gerekiyordu. Bu durumda ise özel günler için hazırlanan anneye bayram mesajları dillendirmemiz gerekirdi. Onlara her şeyden değerli olduğunu ve her şeyden özel olduğu bu özel günlerde belirtilmelidir. Böylece bizlerin ağlarken de mutluyken de yanında olan annelerimizi şimdi bizim mutlu etmemiz gerekir.

İçeriğimizde ve Anneye Bayram Mesajları Anneye Özel Bayram Mesajları En Güzel Anneye Bayram Mesajları Kısa Anneye Bayram Mesaj hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bizlerin her an yanında olan biricik annelerimize sevgimizi belirtmek ve onlara tekrar tekrar teşekkür etmemiz lazımdır. Özellikle bizler hastayken sabahlara kadar bizle ilgilenen, güzel yemekleriyle damağımıza şenlikler verdiren ve güzel tavsiyeleriyle bizleri hayatta doğru yola sokan annelerimizi bayram gününde ekstra mutlu etmek, onu mutluluktan havalara uçurmak gerekir.

Bu durumlarda akıllara güzel sözler gelmeyebilir. Ancak özel günler için hazırlanmış anneye bayram mesajları bu günler için bulunmaktadır. Peki anneler günü için hazırlanan ve biricik annelerimizi mutlu etmemiz için okunması gereken bu sözler nelerdir ve annelerimizin bayramını hangi sözler ile kutlamamız gerekmektedir?

Anneye Bayram Mesajları
Anneye Bayram Mesajları

Editörün Seçimi ile Anneye Neşeli Bayram Mesajları

 1. “Anneciğim, senin gibi güçlü, fedakar ve sevgi dolu bir anneye sahip olduğum için çok şanslıyım. Bayramın kutlu olsun!”
 2. “Annem, senin sevgin ve şefkatin hayatımın en değerli hediyesi. Bayramın kutlu olsun, her zaman yanındayım!”
 3. “Sevgi dolu yüreğinle her zaman yanımızda olduğun için sana minnettarız. Bayramın kutlu olsun, anneciğim!”
 4. “Annelik kavramını sana olan sevgimle yeniden tanımlıyorum. Sen benim en kıymetli varlığımsın. Bayramın kutlu olsun!”
 5. “Anneciğim, senin gibi bir anneyle büyümek en büyük şansım. Bayramın coşkusunu birlikte yaşıyoruz, sevgi dolu günler diliyorum!”
 6. “Annem, senin sevgin sayesinde hayatın her anında güvende hissediyorum. Bayramın kutlu olsun, sana olan sevgim hiç bitmeyecek.”
 7. “Canım annem, sana olan sevgim hiç azalmıyor, her gün daha da artıyor. Bayramın kutlu olsun, en güzel günler seninle olsun!”
 8. “Anneciğim, senin sevgin ve desteğin olmadan hayatın ne kadar zor olacağını düşünemiyorum. Bayramın kutlu olsun, her zaman senin yanındayım.”
 9. “Annem, seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Bayramın coşkusunu birlikte yaşıyoruz, sevgi dolu günler diliyorum!”
 10. “Dünyanın en iyi annesi olduğuna hiç şüphem yok. Seni seviyorum ve bayramın kutlu olsun, anneciğim!”

Anneler, sevgi dolu yürekleri ve fedakarlıklarıyla hayatımızın en özel varlıklarıdır. Onların sevgisini, şefkatini ve desteğini hiçbir şey ile değişemeyiz. Bayramlar, annelerimizle birlikte kutlamanın en güzel zamanlarıdır. Onlara olan sevgimizi ve minnettarlığımızı bir bayram mesajı ile ifade ederek, onların yüreklerini ısıtmak güzel bir jest olacaktır.

Anneye Bayram Mesajları

 • Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem bağlanamam. Bayramın kutlu olsun canım annem.
 • Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem bayramın kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.
 • Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice bayramlar nasip etsin beraberce.
 • Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem bayramın kutlu olsun.
 • Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle bayramın kutlu olsun.
 • Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Bayramın kutlu olsun biricik meleğim.
 • Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık Kurban Bayramın kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Annem ne desem sana az gelir sen anlatılmazsın. Bayramın kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı güzel bayramlara…

Nur yüzlü kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Bayramını kutlarım biricik annem.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın ne kadar çok sevdiğimi anlardın canım anneciğim bayramın kutlu olsun. İyi ki varsın.

Sen varken ben yoktum sen açken ben toktum şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem bayramın kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Bayramın Kutlu olsun sevgili annem.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem. Bayramın kutlu olsun.

Güzel anneciğim bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Bayramın kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Bayramın kutlu olsun canım annem.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Ah o tatlı gülüşüne sevecen gözlerine şefkatli yüreğine hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Kurban bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Formun Üstü

Formun Altı