Zeytinyağlı İncir Kürü Nasıl Hazırlanır? Kür ile Hamile Kalanların Yorumları ve Tavsiyeleri

Zeytinyağı ve incirin mucizeleri Kur-an’ı Kerim’de bile geçmektedir. Böyle mucizevi meyveyi ve yağı kür olarak hazırlayarak hamile kalmak da mümkündür. Tabii, gebe kalamamanın nedenine göre durum değişebilir, herkeste olumlu sonuçlanacak diye kesin bir kural yoktur. Öncelikle doktorunuza danışmalısınız.

Zeytinyağı ve incir kolay bulunan besinlerdir. Ayrıca kür hem lezzetli hem de çok basit şekilde hazırlanır. Yapımı için sizlere özel tarifi hazırladık. Ayrıca bu kürü uygulayarak hamile kalanların yorumlarını ve diğer anne olmak isteyenlere olan tavsiyelerini sizler için hazırladık.

Zeytinyağı ve İncir ile Kür Yapılışı

Kür için küçük bir kavanoz yeterli olacaktır. Üç çorba kaşığı kadar zeytinyağını kavanoza dönük ve içerisinde iki adet kuru inciri de atın. 24 saat beklettikten sonra kahvaltı yapmadan evvel yiyin. 30 gün boyunca yapılacağı için 60 tane kuru incir ve 1 litreye yakın zeytinyağı gerekir. Erkekler için uygulama süresi 70 gün olarak belirlenmiştir. 140 incir ve 2-2,5 litre zeytinyağı gerekebilir.

Zeytinyağı ve İncir ile Yapılan Kür ile Hamile Kalanların Yorumları

Zeytinyağı ve incir kürü mucizesi ile tanışanlardan ve memnun kalanlardan birisi benim. Benim okuduğum kür tarifinde doğal zeytinyağı ve iki incirle yapılıyordu. Bunlardan birisini anne adayı diğerini ise baba adayı tüketiyordu. Bizim için 1 ay erkeklerde 70 gün diye biliyorum. Ben Mart ayının son haftasında denemeye başladım ve Nisan başlarında gebelik haberi ile mutluluktan uçtum. Benim önerim 2 tane yer biraz daha fazla atmanız. Bize dokunmadığı için eşimle üçer üçer tükettik ama size dokunuyorsa az yiyebilirsiniz.

Ben de kürle ilgili yorumları okuyarak denemeye başladım. Aradan üç hafta geçti ve adet olduğu için yarıda kestim. Gebe kalmama üzüldüm ama sonraki ay tekrar deneyeceğim.

Kızlar, ben bunu 20 gün civarı uyguladı ve gebe olduğumu öğrendim. Umarım sizde de işe yarar.

Ben de uzun süredir hamile kalamayan ama çocuk isteyen anne adaylarından birisiyim. Ben tariflerdeki gibi günde 2 tane olacak şekilde hazırladım. Kocamla beraber tek incir tükettim ama 6 ayı geçkin süre yemeye devam ettik. Sonunda hamile olduğumu öğrendim.

Zeytinyağında bekletilen incir kürü tarifini duyar duymaz heyecanla yapmaya başladım. Ben bunlara ek olarak farklı bir tarif daha denedim size de tavsiye ederim. Balın içerisinde bir miktar tarçın ve çörekotunu ekleyin. Sabah bir akşam bir kaşık tükettim. Kocama da sabah akşam keçiboynuzu suyu hazırladım. 30 gün sonra gebe kalmayı başardım.

Uzun yıllardır kocamla birlikte bebeğimiz olsun diye dua ediyoruz. Ama şimdiye kadar nasip olmamıştı. Aşılama işlemleri başlamıştı ki kürü gördüm ve hemen hazırlamaya başladım. Ayrıca başka bir arkadaşımdan havuç kürü de öğrenmiştim. İkisi bir arada mükemmel sonuç verdi ve hayallerimize kavuştuk. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Zeytinyağlı incir kürünü her yerde duymaya başladım ama kimin diye merak ettim ve Maranki ismi karşımı çıktı. Güvenilir olduğunu düşündüğümüz için denemeye karar verdim ama ben iki yerine bir incir denedim. Zeytinyağını da göz kararı ekledim. Normalde taze olarak her gün yapılması gerekiyor ama ben unuturum, her günde onla uğraşamam diyerek toplu halde hazırladım. Zeytinyağı içerisinde bozulmadan kalacağını düşündüm. Ben inciri pek sevmediğim ve sorunum olmadığı için eşim 1 tane tüketti. Sperm kalitesi gebelik için çok önemli, 3 – 4 hafta uyguladıktan sonra erken gebelik testi pozitif çıktı ve hastanede de doğru olduğunu öğrendim.

19544