Vakıfbank Pos Komisyon Bedeli Kaçtır?

Vakıfbank Pos Komisyon Bedeli Kaçtır? Yeni pos alacak kişiler ya da pos cihazını yenilemek isteyen kişiler için Vakıfbank pos komisyon oranları 2022 yazımızı merakla beklenilmektedir. Geçen yıllarda da Vakıfbank pos komisyon oranları ile yazılarımız devam ederken bu makalemizde siz değerli okuyucularımız için güncelleyip yeni oranları sizler için vereceğiz. 

Bu saye de yenilenen Vakıfbank pos komisyon oranları 2022 cetveli ile birlikte yeniden bilgi sahibinde olacaksınız. Sadece Vakıfbank pos oranları ile anlatım da kalmayacağız bunlarla birlikte pos cihazları ile alakalı durumlara değineceğiz.  

Yenilenen Vakıfbank Pos Komisyon Bedeli Oranları 2022

Vakıfbank pos oranları 2022 yılı olması ile birlikte yenilenmiştir. Her banka senenin ilk başlarında yeni pos oranlarını yenilemektedir. Geçen seneler de pos oranları uygun durumda iken bu sene giderek artışını devam ettirmiştir.  Aşağıdaki cetvelde  yer alan Vakıfbank pos oranları 2022 göz atarak bankanın en son belirlediği pos komisyon oranlarını bilgi sahibi olabilirsiniz.  Yenilenen Vakıfbank pos oranları 2022 tablosu şu şekilde;

Pos Çalışma Şekli 

Pos Çalışma Şekli 

Vakıfbank Pos Komisyon Oranı 2022 

Ertesi Gün Çalışma Şekli %1,70

Blokeli Çalışma Şekli 40 Gün

Ertesi gün çalışma şeklinde Vakıfbank pos komisyon oranı %1,70 olarak uygulanmakta.

Her banka aktif müşteriler için farklı oranlar kullanım yapmaktadır. Yeni müşterilerle birlite eski müşterilerin oranları bir olmamaktadır. Ama yeni başvuru yaptıysanız Vakıfbank pos cihazına %1,70 oranı ile başlangıç yapacaksınız. 

Banka üzerinden yaptığınız işlemler ve bu işlemlerin sürekli olması doğrultusunda banka ile görüşüp oranlar üzerinden avantaj sağlayabilirsiniz. Bankada hesabınız da para tutma gibi yöntemlerle banka size destek de bulunabilir. 

Bunları yaparak hesabınızı verimli şekilde kullandığınızı düşünüyorsanız şubeye giderek müşteri temsilcisi ile görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Vakıfbank pos oran düşürülmesi için talepte bulunabilirsiniz. Belki buna gerek kalmadan siz bankayı verimli kullandığınız takdir de banka müşteri kaybetmemek adına sizden randevu talep edip ardından banka tarafından Vakıfbank pos oranlarında düşük seviye ile kullanım sağlayabilirsiniz. 

Vakıfbank blokeli yani kısıtlanırılmış pos komisyon oranı ise 40 gün şeklinde uygulanmaktadır. Şayet pos aldığınızda ertesi gün hemen hesabınıza geçmesini istiyorsanız blokeli pos çalışma stili tam sizi yansıtmaktadır. Bu zamanlarda pos cihazınızla almak istediğiniz ödemeler 40 gün şeklinde olup hesabınıza geçiş yaparken kesinti olmadan devam etmektedir. Pos cihazınızla bundan dolayı tekrardan bir masrafa girmiş olmayacaksınız. Nakit çalışmayı seven ama sıcak parayı kısa süre de elinde olmasını isteyen şirket sahipleri için blokeli pos çalışma şartları sizin için idealdir.  

Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası Nedir

Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası Nedir

Her bankanın pos cihazlarına özel destek numaraları oluşturmaktadır. Vakıfbank pos destek numarası 0216 724 34 34’ dür. Pos cihazlarınızda arıza ile karşı karşıya kalırsanız da bu numara ile irtibat kurabilirsiniz. Vakıfbank pos arıza bildirimde bulunabilirsiniz. Vakıfbank pos destek numarası sadece yurt içi için geçerlidir. Cep telefonunuzla ya da sabit telefonla konuşma sağlayabilirsiniz. Yukarıda belirtilen numarayı arayarak pos arıza bildiriminde bulunabilirsiniz, pos cihazı çalışmasının yöntemlerini sorabilirsiniz ya da değişiklik talep ediyorsanız ya da Vakıfbank pos iptali gibi durumlar da da bu numara üzerinden iletişim haline geçebilisiniz.  

Vakıfbank pos destek hattı üzerinden aşağıdaki işlemleri 7/24 gerçekleştirmeniz mümkündür;

  • Pos başvurusu yapmak,
  • Pos çalışma koşullarınızı öğrenmek,
  • Mevcut çalışma koşullarınızı güncellemek,
  • Pos rulo talebinde bulunmak,
  • Vakıfbank taksitli pos cihazı talep etmek,
  • Vakıfbank pos arıza bildiriminde bulunmak,
  • Vakıfbank pos iptali yapmak,
  • Pos cihazıyla alakalı hata kodlarının çözümünü öğrenmek,
  • Vakıfbank pos değişikliği talebinde bulunmak,
  • Pos cihazı ile alakalı diğer istek, öneri ve yardım taleplerinizi iletmek.
Vakıfbank Taksitli Pos Komisyon Bedeli Oranları 2022

Vakıfbank Taksitli Pos Komisyon Bedeli Oranları 2022

Şimdi de Vakıfbank taksitli pos komisyon oranları 2022 cetveline bir göz atalım. Taksitli pos kullanabilmek için standart pos cihazı yerine World pos cihazı almanız zorundasınız. World yeni kayıtlı olan işyeri olmanız halinde World kartlardan alacağınız ödemeleri taksit şekilde devam edebilirsiniz. Vakıfbank taksitli pos oranları, taksit sayısına göre artarak devam etmektedir göstermektedir. Akla gelen her sektörün yapabileceği taksit sayısı kısıtlı olup zaman zaman banka tarafından düzenlenen Vakıfbank pos kampanyaları ile ekstra taksit imkanı da sunulmaktadır. Vakıfbank pos taksit oranları 2022 tablosunu aşağıdaki cetvel de kısımda görebilirsiniz.

 

Taksit Sayısı Vakıfbank Pos Taksit Oranı                    

Taksit Sayısı Vakıfbank Pos Taksit Oranı                    

%2,59

2 %3,48

3 %4,37

4 %5,26

5 %6,14

6 %7,02

7 %7,90

8 %8,78

9 %9,66

10 %10,54

11 %11,42

12 %12,30

Vakıfbank pos taksit oranları, her müşterinin banka nasıl kullanıyorsa ona özel şekilde değişebilmektedir. Vakıfbank pos komisyon oranları 2022 başlığı altında yazdığımız makaleler de aynı konulardan bahsettik. Banka için aktif kullanan müşteri portfoyunde iseniz ve bunun süreklilik halinde kullanım sağlıyorsanız Vakıfbank pos taksit oranlarında da sizin açınızdan avantajlı indirimler yapabilirsiniz. Bundan dolayı bankanızda ne kadar fazla para akışı olursa ve bu para akışları bankanızda bulunursa, bunla birlikte kredi kartı ek hesapların olması kredi kullanmak ve bireysel emeklilik gibi banka için farklı seçenekleri kullanım yaparsanız banka verimli müşterileri arasında olursunuz. Böylece daha uygun Vakıfbank pos oranlarından faydalanmanız mümkün hale gelecektir.

Şu an aktif olarak başka bankanın pos cihazını kullanıyorsanız ve Vakıfbank pos cihazı almak istiyorsanız karşınıza birden fazla seçenekler çıkacaktır. Dilerseniz mevcut posunuzu kullanmaya devamlılık sağlayabilirsiniz ek olarak da Vakıfbank’ın pos cihazına başvuruda da bulunabilirsiniz. 

Birden fazla pos cihazınızın olması sizin açıdan masrafı olmayacaksa şayet farklı kart tipleri ile müşterilerinize alternatiflerde bulunabilirsiniz. Müşterilerinize farklı kartlardan dolayı taksitlendirme imkânlarında bulunabilirsiniz. Masraflar ama sizi zorlarsa şayet mevcut pos cihazını iptal ettirip yenisine Vakıfbank pos cihaz başvurusunda bulunabilirsiniz.  Siz değerli okuyucularımız için tavsiyelerimiz bunlardır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap