SinopluKoca

Tiktok İzlenme Hilesi 2023 Ücretsiz Şifresiz Programsız (Ücretsiz 20.000 İzlenme)

TikTok, dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan bir toplumsal medya platformudur. İnsanlar alaka çekerek daha fazla izlenme sayısına ulaşabilmek, ‘keşfet’ kısmında yer alabilmek için birbirinden farklı videoları programa yükleyerek deyim yerindeyse mesai harcamaktadır. Ancak TikTok’a yeni katılan kullananların videoları izlenme olarak oldukça düşük sayılarda kalmaktadır. Uygulama kullananların devamlılığına, arkadaş sayısına ehemmiyet veren bir algoritmaya sahiptir. Yani ne kadar fazla izlenilir ve beğeni, yorum alırsanız algoritma sizi öne çıkartarak ‘keşfet’ bölümüne doğru taşımaktadır. Bu nedenle kullananların en merak ettikleri konulardan biri izlenme sayısını basit yoldan iyi mi arttırabilecekleri ya da izlenme hilesini iyi mi yapabilecekleridir.

Bu yazıda ve Tiktok İzlenme Hilesi 2023 Ücretsiz Şifresiz Programsız 000 İzlenme ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

TikTok’ta İzlenme Sayısı Neden Önemli?

TikTok’ta muayyen bir takipçi ve izlenme sayınız var ise para kazanmanız mümkündür. Pek oldukça insan bu nedenden dolayı saatlerini enteresan TikTok videoları hazırlayarak izlenme sayısını arttırmaya ayırmaktadır.

TikTok İzlenme Sayınız Arttıkça Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Hazırladığınız bir TikTok videosu ile yaklaşık 1.000 izlenme için 0.90-1.10 Cent içinde elde edebileceğinizi söyleyebilmek mümkün. Aşağıda bulunan tabloda Tiktok izlenme sayısına göre hasılat miktarlarını görebilirsiniz.

İzlenme Sayısı 1 Günde Paylaşılan Video Sayısı Aylık Ortalama Kazanç
5.000 1 1.000 TL
10.000 2 4.500 TL
50.000 2 20.000
TikTok İzlenme Sayınız Arttıkça Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

TikTok İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

TikTok’ta izlenme satın almak, izlenme sayınızı arttırmanız en basit yoludur. Bu şekilde izlenme sayısını arttıran birçok web sitesi mevcuttur. Çoğu bu hizmeti paralı olarak vermektedir. Bu sitelere girerek satın aldığınız paketin ödemesini yaptığınızda, izlenme rakamları TikTok hesabınıza tanımlanacaktır.

TikTok İzlenme Fiyatları Ne Kadar? 2023

Sizin için bir araştırma yaptık ve izlenme satın almak için hangi sitelere ne kadar ödemeniz icap ettiğini bulduk. Fiyatlar averajdır ve değişim gösterebilir. TikTok İzlenme Fiyatla aşağıdaki gibidir:

İnternet Sitesinin Adı 1.000 İzlenme 5.000 İzlenme 10.000 İzlenme 50.000 İzlenme 500.000 İzlenme
İnstatakipci 6.90 TL 24.50 TL 44 TL 195 TL 1.800 TL
İyismm 4.90 TL 19.90 TL 139.90 TL 849.90 TL
Trmedya 10 TL 20 TL 60 TL
Medyamagaza 5 TL 15 TL 20 TL 75 TL
Takipavm 5 TL 15 TL 25 TL 75 TL 500 TL
İnstagramtakipcileri 5 TL 25 TL 100 TL
Garantilihizmet 6 TL 20 TL 30 TL
eftenimedya 4 TL 20 TL 75 TL 400 TL
TikTok İzlenme Fiyatları

TikTok İzlenme Hilesi Gerçekten İşe Yarar mı?

Bazı web sayfalarında izlenme hilesinin satılmakta olup, birtakım siteler bunun vaadini vermektedir. Ancak birtakım sayfalar bunu sağlarken, bazıları yalnızca dolandırıcılık amaçlı oluşturulmuş sitelerdir. Maalesef bu hususta mağduriyet yaşayan birçok kullanıcı olmuştur. Kredi kartı bilgilerinin çalınması, hesap bilgilerinin çalınması vb. problemlerle karşılaşılmaması için dikkatli olmak gereklidir.

TikTok’ta İzlenme Sayısını Arttırmanın Başka Yolları Var Mı?

TikTok’ta izlenme oranınızın artması için en mühim şart videonuzun uygulamanın ‘keşfet’ bölümüne düşmesidir. Bunun için kullanmanız ihtiyaç duyulan yöntemlerden ilki, videonuzu paylaşırken kullandığınız etiketlerin daha fazla etkileşim alabileceğiniz TikTok keşfet etiketlerinin arasından seçilmiş olmasıdır.

Keşfet’e düşmenizi kolaylaştıracak etiketlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • #fyp
 • #foryourpage
 • #kesfet
 • #kesfetedusurunbeni
 • #trend
 • #foryou
 • #greenscreen
 • #kesfetedus  

Bu etiketlerden en oldukça 6 tanesini seçip video açıklamanıza eklerseniz ‘keşfet’ kısmında yer almanız basitleşecek ve tabi izlenme sayınız da mühim bir miktarda artacaktır. Daha fazla sayıda etiket kullanmanız faydadan oldukça zarar getirecektir.

Bir öteki TikTok ‘keşfet’e düşme yolu ise aktüel etiketleri izleyerek yapılmaktadır. Güncel etiketleri inceleyerek en oldukça kullanım sayısına haiz olan 3 etiketi bulun. Videonuzun izahat bölümüne bu 3 etiketi, artı olarak üst bölümde bahsetmiş olduğumuz etiketlerden de 3 tanesini ilave ederek paylaşıma sunun. Yine bu teknik de videonuzun TikTok keşfet bölümüne düşmesini ve izlenmelerinizin ciddi anlamda artmasını sağlayacaktır.

Son teknik ise VPN yöntemidir. İlk olarak rastgele bir VPN uygulaması ile Amerika’ya bağlanmalısınız. Daha sonrasında videonuzu izahat bölümüne #fyp #venom #kesfetteyiz @Tiktok yazarak yüklüyoruz. Bu yöntemle izlenme sayınız artacaktır.

TikTok İzlenme Sayısını Arttırmak İçin Püf Noktalar Nelerdir?

 • Çektiğiniz TikTok videolarının yaygın olan akımlardan bulunmasına dikkat etmelisiniz.
 • TikTok paylaştığınızda içeriğinizin daha fazla beğeni ve yorum alabilmesi için DM yolu ile arkadaşlarınızdan, tanıdıklarınızdan ve ailenizden yardım almayı unutmamalısınız.
 • Çok da abartmadan geri takip yapabilirsiniz.
 • TikTok videolarınızı 17:00-20:00 saatleri içinde paylaşarak etkileşim oranını arttırabilirsiniz.
 • Videolarınıza tanınmış seslerden eklemeyi unutmayın.
 • Video kalitesi de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir öteki nokta. Yüksek kaliteli videolar daha fazla alaka çekecek ve izlenme sayınızın artmasında etkili olacaktır.

Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, doğabilecek birçok zarardan okuyucunun kendisi sorumludur. İzlenme hilesi için güvenilmeyen siteleri kullanmak yerine yazımızın başlangıcında bahsetmiş olduğumuz ‘Keşfet’ bölümüne düşmenizi elde eden etiketler yönteminden faydalanmanız tarafımızca öneri edilir.

Exit mobile version