Şekerbank Bayram Kredisi Şartları 2022

Şekerbank Bayram Kredisi Şartları 2022 Ekonomik açıdan zorlanan vatandaşlar için başlatılan Şekerbank bayram kredisi kampanyası sayesinde bankanın bireysel müşterilerinin nakit ihtiyaçları fazlasıyla karşılanıyor. Düşük faiz oranları ve öteleme fırsatıyla sunulan kampanyaya katılmak da çok kolay. Ön şart ve koşul talep etmeden herkes krediden faydalanabiliyor. Her kredide olduğu gibi Şekerbank bayram kredisi için de kredi notunun düşük olmaması gerekiyor. aynı zamanda yalnızca banka müşterileri bu kampanyadan yararlanma fırsatını elde edebiliyor. Krediye başvuru yapan kişiler, kendi ödeme planlarını yapabiliyor ve bu  yüzden de kampanyaya her sene katılım çok fazla oluyor. istenildiğinde 3 ay ötelemeli olarak çekilebilen bayram kredisinde faiz oranları da oldukça düşük şekilde belirlenmiştir.

Şekerbank bayram kredisi her yıl olduğu gibi bu yıl da veriliyor. Kredinin nasıl alınacağı, hesaplamanın nasıl yapılacağı gibi tüm detaylar da Şekerbank’ın sitesinde yayınlanmış durumda. 60 aya kadar vade seçeneği bulunan bayram kredisi 3 ay ötemeli olarak veriliyor. Bayram kredisi kampanyaları 2022 yılı için web sitesinden başvuru yapılabiliyor.

Şekerbank Bayram Kredisi 2022 Yılı Başvurusu

Birçok banka tarafından verilen bayram kredileri, 2022 yılında düşük faiz ve 3 aya kadar ötemeli olarak banka müşterilerine sunuluyor. Şekerbank da banka müşterilerine verdiği Şekerbank bayram kredisi başvurularını almaya başladı.

Şekerbank bayram kredisi başvurusu internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor. Başvuru yapmadan önce belirli siteler üzerinden tüm bankaların faiz oranları ve şartları karşılaştırılabilir. Şekerbank da 2022 yılında düşük faizle bayram kredisi veren bankalar arasında yer alıyor.

Şekerbank bayram kredisi başvurularında, kredi notu yeterli olan kişiler banka şubesine giderek kolayca başvuruda bulunabilirler. Şubeden yapılan başvurularda faiz oranları hakkında bilgi almak ve hesaplama yapmak da oldukça kolay oluyor. bu yüzden çoğu müşteri internet veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak yerine şubeye gitmeyi tercih ediyorlar. 3 ay sonra ödemeye başlama fırsatıyla da bankanın bireysel müşterileri bayramda rahat bir nefes alıyor.

Şekerbank Bayram Kredisi Şartları Neler?

Şekerbank Bayram Kredisi Şartları Neler?

Şekerbank, kurban bayramında nakit ihtiyacı artan bireysel müşterileri için Şekerbank bayram kredisi kampanyasını başlattı. 60 aya varan vadeler ve %0,75’ ten başlayan faiz oranlarıyla bayram kredisi sağlıyor. 30 Temmuz’a kadar Şekerbank şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden başvurular kabul ediliyor.

Bayram kredisi çekmek için Şekerbank müşterisi olmak gerekiyor. Ayrıca ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde olduğu gibi gelir belgesi isteniyor. Hem Ramazan bayramında hem de Kurban bayramında sağlanan krediye başvurmak isteyen Şekerbank Bonus Kart sahipleri de bayram boyunca üye işyerleri ve online marketlerde yaptıkları 100 TL üzeri alışverişlerde 20 TL hediye Bonus kazanıyorlar. Bu kampanyaya katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise “katıl” yazarak 7353’e mesaj göndermek.

Şekerbank bayram kredisi için başvuru yapan kişiler için kefil ve ek teminat talep eden banka, hayat sigortasının yaptırılmasını da zorunlu kılıyor. Hayat sigortasının primi ise çekilen kredinin vadesine, krediyi çeken kişinin yaşına ve cinsiyetine, çekilen tutara göre farklılık gösteriyor.

Şekerbank Bayram Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Şekerbank Bayram Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Şekerbank bayram kredisi hesaplama için vade ve faiz oranlarının bilinmesi gerekir. bu yıl güncellenen oranlara bakıldığında 2022 yılı için bayram kredisi oranları 0,79’dan başlıyor ve vadeye bağlı olarak %1,09’a kadar çıkabiliyor.

Şekerbank bayram kredisi 25 bin TL olarak çekilidiğinde 12 ay vadede ödenecek aylık taksit tutarı 2.212,94 TL’dir. toplam ödenecek tutar ise 26.567,16 olarak hesaplanmıştır. 25 bin TL’lik bayram kredisinin 48 ay vade ile çekilmesi durumunda ise toplam ödenecek tutar 33.821,76 TL olurken aylık taksit tutarı 704,62 TL’dir.

Bayram kredisi kullanılırken binde beş oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor ve bu kesinti yapılan hesaplamaların dışında yer alıyor.  Düşük ödeme oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan Şekerbank, avantajlı kredi kampanyasını her yıl web sitesi üzerinden duyuruyor.

Diğer bankalara göre daha düşük faiz oranlarıyla bayram kredisi sağlayan banka, Bonus Kart’a sahip olan müşterilerine da bazı ayrıcalıklar tanıyor. Krediye başvurmak isteyen veya Bonus Kart sahibi olmak isteyen kişiler, şubeye giderek bilgi alabiliyor. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden çekilecek bayram kredisinin faiz oranı ve vade farkı hesaplaması yapılabiliyor. Toplam ödenecek tutarın belirlenmesiyle, 3 ay ötelemeli bayram kredisi çekilebiliyor.

Şekerbank Bayram Kredisi Güncel Faiz Oranları

Şekerbank Bayram Kredisi Güncel Faiz Oranları

Şekerbank bayram kredisi faiz oranları incelendiğinde; 3-12 ay arası vadelerde %0,79, 12-24 ay arası vadelerde %0,89, 25-36 ay arası vadelerde %0,99, 37-60 ay arası vadelerde ise Şekerbank bayram kredisi faiz oranı %1,09 olarak uygulanıyor. Faiz oranlarıyla birlikte hesaplanan toplam tutar, borcun erken kapatılması durumunda değişebiliyor. Aylık taksit tutarının üzerinde yapılan ödemelerde faiz düşüyor.

Özel olarak başlatılan Şekerbank bayram kredisi kampanyası kapsamında, banka müşterilerinin bayramdaki nakit ihtiyaçları karşılanıyor. Çekilen tutara ve vadeye göre değişen faiz oranları en düşük %0,75 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda çekilen bayram kredisinin ödemesi 3 aya kadar ertelenebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap