Rüyada tayin olmak ne anlama gelir

TAYİN OLMAK


Azil olmakla aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Tayin Olduğunu Görmek

Rüyada tayin olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak değişikliklere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi memur değilse, bulunduğu durumdan sıkıldığını belirtmektedir. Yaşanılacak olan değişiklik ile rüyayı gören kişinin hayatının renkleneceğini, başarılı olacağını, ticaret ile uğraşıyor ise işlerinin artacağını belirtir. Artan refah ile beraber kendisine ve ailesine daha çok vakit ayıracağını ifade eder. Ayrıca tayin görmek, Gidilecek olan yerin uzaklığına göre elde edilecek şana ve şöhrete işaret eder.

Rüyada Tayin İstemek Görmek

Rüyayı gören kişinin arayış içerisinde olduğunu ve yeni kazanç yollarına ulaşmak için para harcayacağını belirtir. Aynı zamanda rüya sahibinin hırsı ile kendini ispat edecek bir yol bulacağını belirtir. Bazı yorumculara göre rüyada tayin istemek görmek, olumsuz olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin duyduğu endişelerinin artacağını, rahatının kaçacağını ve çok zor günlerle karşılaşacağını anlatır. Dini olarak belirtmek gerekir ise görülen bu rüya; bereketli bir döneme girileceğine, bolluk ve bereket içerisinde bir hayat sürüleceğine delalet eder.

ruyada-tayin-olmak-ne-anlama-gelir-94398
rüyada tayin olmak ne anlama gelir

Rüyada İstemediği Yere Tayin Olmak Görmek

İki şekilde yorumlanır. Rüyada istenmeyen tayin görülmesi; Saygı kazanılacağına, sıkıntı ve dertlerin son bulacağına, beklenmeye bir mirasa kavuşulacağına, çok rahat edilecek bir dönemin yaklaştığına, sağlık sorunları yaşanmayacağına işaret eder.

Diğer yorumu ise; onaylamadığı durumlar nedeni ile başına beklenmedik işlerin geleceğine ve gerçeğin ortaya çıkması ile itibarını geri kazanacağına, kısa süre içerisinde de zararlarını telafi edip rahat bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Tayin Haberi Almak Görmek

Rüyayı gören kişinin, istemediği işler ile meşgul olmak zorunda kalacağına ve bu nedenle sıkıntılı bir dönemin içinden geçeceğine işaret etmektedir. Bu sıkıntılı dönem içerisinde düşünmeden bazı kararlar alınacağına ve bundan pişmanlık duyulacağını belirtir. Bu dönem içerisinde rüyayı gören kişinin etrafında düşmanların kol gezeceğini anlatmaktadır.

Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin; çevresinden alacağı destek ile uğradığı zararları telafi edeceğini, eline büyük fırsatlar geçeceğini, annesinin ve babasının dualarını alması sebebi ile engelleri bir bir aşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkasının Tayin Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının tayin olduğunu görmek; İş hayatında uzun süredir üzerinde çalışılan projelerin hayata geçirileceğini, hayırlı fırsatlar yakalanılacağını ve hiçbir zaman büyük yokluklar ve sıkıntılar yaşanmayacağına alamet eder. Aynı zamanda bu rüya, rakiplerine ve düşmanlarına üstün gelineceğine ve hayatında kendisini üzen ve dertlendiren ne varsa onlardan kurtulmaya işaret eder.

Dini olarak da bu rüya; ailesi içerisinde sorunların ve geçim sıkıntısının olmayacağını, karşılaşılan kötü kişilerle, akıl ve cesaret ile onlara galip gelmeyi belirtir.

Rüyada Eşinin Tayininin Çıkması

Rüya sahibinin yapmış olduğu dualarının karşılık bulacağına, yapılmış olan planlar var ise bunların hayata geçirileceğini, yapılan hataların tekrarlanmayacağını ve alınan doğru kararlar neticesinde iyi bir döneme doğru gidileceğini anlatır.

Nablusi’ ye göre; çalışılarak elde edilen kazanca, yaşanılan zorluklar sonunda gelecek olan müjdeye, elde edilecek güç ve itibara şeklinde yorumlanmaktadır.

Bazen de bu rüya; sıkıntılı durumlara düşüleceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşı karşıya kalmayı anlatır.

Rüyada Ankara’ya Tayin Olmak Görmek

Rüyada Ankara’ya tayin olduğunu görmek; büyük bir itibar ve prestije kavuşmaya, sağlam kariyere, zorlu günlerin geride kaldığına, devlet kapılarının, rüya sahibine açılacağına şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin, kendisini huzursuz eden tüm dertlerden ve sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağını ve kafasının rahatlayacağını bu sayede de manevi olarak huzur bulacağını, güzel ve hayırlı işler ile meşgul olunacağını belirtir.

Ünlü rüya yorumcusu Mehmed Efendi, sıkıntılardan sonra kazanılan mevkii ve berekete, yaşanılan tüm sıkıntıların son bulacağına şeklinde yorumlamıştır. Bazı yorumcular ise; rüya sahibinin ağzının tadını kaçıracak gelişmeler ile karşılaşılacağı, gidilen yolda kendisini destekleyen kimsemin olmayacağını,  borç ödemek zorunda kalınacağı şeklinde yorumlar.

Rüyada Yurt dışına Tayin Olmak Görmek

İyi olarak yorumlanan rüyalardan biri olan rüyada yurt dışına tayin olmak görmek; Yaşanılan maddi ve manevi sorunların çözüleceğini, iş hayatında yüksek sorumluluklar gerektiren mevki ve makamlara yükselmeyi, yeni ve güzel fırsatlar ile karşılaşılacağını belirtir. Rüya sahibi işsiz ise, uzun zamandır süren işsizlik durumunun artık değişeceğini ve kısa sürede iş sahibi olunacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya; karşılaşılan olaylara farklı açılardan bakmak gerektiğini ve rüyayı gören kişinin kendisini geliştirmesi gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada Okula Tayin Olmak Görmek

Büyük beklentiler ile girilen işlerden zarar edileceğine, yapılan planların bozulacağına, sıkıntı duyulacak bazı sorunlar ile karşı karşıya kalınacağını, geçim sıkıntısı çekileceğini, uğranılan kayıplara düşmanlarının sevineceğine şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumcuların ise; görülen bu rüyayı büyük bir zenginliğin kapısının aralanacağını, düşmanlarını üzecek güzel işler içerisine girileceğini, rüya sahibinin kazancının yanı sıra toplum içerisindeki itibarının da artacağını, üst sevideki kişiler ile tanışılacağı ve bu yönde çevre edileceğini, dertlerin ve sıkıntıların yakın zamanda sona ereceğini bildirir. Görülen bu rüyayı, zenginlik ve lüks ile ilişkilendiren yorumcular da vardır.

Psikolojik olarak bu rüya, rüyayı gören kişinin evlatlarının hayır bireyler olması münasebeti ile duyulacak mutluluk, yapılan işlerde önceden zarara uğranmış ise de artık kazanma zamanının geldiği şeklinde yorumlanmaktadır.

99927