Kız Bebek Sahibi Olmak için Neler Yapılmalı?

Kız Bebek Sahibi Olmak için

Çocuk sahibi olmak, kişiden kişiye farklı duygular hissettiren bir his olsa da herkesi ortak bir noktada buluşturur. Çocuk sahibi olan kişiler bu hissin daha önce hiçbir şeye benzemediğini ve bir tarifi olmadığını ifade etmiştir. Saf sevgi ve merhametten başka hiçbir şey barındırmayarak dünyaya gelen bebekler, hem geldikleri yere hem de ebeveynlerine muhtaç olarak hayata gözlerini açar. Doğdukları andan itibaren anne ve babalar bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederler, hayatlarını ona göre şekillendirmeye başlarlar. Bebek sahibi olmak, her güzel şeyde olduğu gibi zorlukları da içerisinde barındıran bir meseledir. Ebeveynlerin bebek doğmadan önce daha sabırsız ve kontrolsüz olduğu, bebekli ailelerin ise bu kişilere göre sabırlı olduğu öngörülmektedir.

İçeriğimizde ve Kız Bebek Sahibi Olmak Neler Yapılmalı Bebek Cinsiyeti Cinsiyet Belirleme Kız Bebek hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Kız
Kız Bebek Sahibi Olmak için Neler Yapılmalı?

Bebekler, hayata geldikleri andan itibaren herhangi bir cinsiyetçi yaklaşım ile karşı karşıya kalmamalıdır. Ancak anne ya da baba olmak isteyen kişilerin içlerinde cinsiyetine dair bir his bebek doğmadan önce oluşabilir. Anne doğum öncesinde kız ya da erkek bebeği olacağını sezebilir. Bu durumun yanı sıra istek doğrultusunda hem anneler hem de babalar tarafından kız veya erkek bebek beklentisine girilebilir. Bu ayrımcılığın dışında gelişen bir iç sestir. Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilmesinin yanı sıra bazı kişilerde kendini hiç göstermeyebilir.

Kız Bebek Sahibi Olmak İsteyen Kişilerin Yapması Uygun Olan Durumlar Nelerdir?

Bebek sahibi olmak çoğu insanın istediği ve hayal ettiği bir durumdur. Bebek sahibi olmanın, kız ya da erkek çocuk istemenin herhangi bir sakıncası yoktur. Din açısından da bu konuyla ilgili olan dualar bulunur. Her şeyden önce bilimsel olarak çocuğun cinsiyetini erkekten gelen sperm hücresi yani baba belirlemektedir. Y sperm hücresi daha erken ulaştığı ve hızlı hareket ettiği için çabuk ölür. Ancak X sperm hücresi daha yavaş hareket eder ve kız bebeğe hamile olma oranını da bu ölçüde yüksek tutar. Bunların yanı sıra kız çocuk olmasını isteyenler için uygulanan bazı teoriler bulunmaktadır. Anne ve babaların kız bebekleri olması için yapması gereken durumları aşağıdaki maddeler gibi sıralayabiliriz:

1. Kız bebek olması için yapılabilecek ilk işlem kadının yumurtlama döneminden 2 ila 4 gün önce arasında ilişkiye girmesidir. Bunun nedeni X hücresi bulunan spermlerin yaşam süresinin daha uzun olmasıdır. Bu süre zarfında ilişkiye girildiği zaman kız bebek olma olasılığı yüksek tutulmuş olur. 

2. Çin takvimine dayalı olan cinsiyet belirlenmesi, astroloji ile alakalı olan bir çözüm yoludur. Bebeğin hangi cinsiyette olduğuna, gebe kalma ayı gibi durumları yorumlayan bir tablo olarak bilinir.

3. Kız bebek isteyenlerin yapması gereken bir diğer durum ise annenin beslenme şeklidir. Bu dönemde vücuda alınan kalsiyum miktarında artış olmalıdır. Yoğurt, süt ve peynir gibi gıdaların alımı arttırılmalıdır. Kız bebek sahibi olmak isteyen kadınların bu beslenme düzenine hamile kalmayı planladıktan 5 ila 9 hafta önce başlaması uygundur.

4. Cinsiyet belirlemede etkin olarak rol oynayan bir diğer konu ise erkek iç giyiminin nasıl olduğudur. Kız bebek olması için baba adayının sıkı bir iç çamaşırı giymesi etkili olur. 

5. Kafein tüketimi, cinsiyeti belirlemede etkili olan bir diğer durumdur. Kız bebek olması için çiftlerin kafeinden uzak durması önerilir. Rahat ve stressiz ortamda iken kız bebeğin olması daha yüksek bir ihtimaldir. Ebeveynler stresli zamanlardan geçiyor ise erkek bebeğin olması daha olasıdır.

6. Kız bebek olması için uygun olan pozisyon da oldukça önemli konulardan biridir. Kadının erkek ile birlikte ya da erkekten sonra orgazm olması doğrudur. Bunun nedeni, vajinanın pH dengesi asidik olması ve dişi spermi tercih etmeye öncelik tanıması olarak açıklanabilir. Dolayısıyla kız bebek olma olasılığı artacaktır.

7. Kadın ilişki esnasında iken altta kalırsa dişi sperm tercih edilir. Bu durumda erkek spermden önce yumurtayı döllemiş olur. Kız bebek olması adına uygulanan bu yöntem pek çok kadın tarafından tercih edilir.

8. Shettles yöntemi, kız bebek isteyenler için yapılması gereken yollardan biridir. Shettles yöntemine göre adet döneminin başlarında ilişkiye girmeden kaçınılması gerektiği söylenir. Çiftler bu dönemden sonra ilişkiye girmeli ve yumurtlama döneminin 3 gün öncesine kadar ilişkiye girmemelidir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir