Her Sabah Özel ve Simetrik Kahvaltı Hazırlayan Sevgili

Sevgililerin internet üzerinde yaptığı paylaşımlara bir yenisi eklendi. Michael Zee isimli bir ingiliz genç, sevgilisi için her sabah özel kahvaltılar hazırlay..

Sevgililerin internet üzerinde yaptığı paylaşımlara bir yenisi eklendi. Michael Zee isimli bir ingiliz genç, sevgilisi için her sabah özel kahvaltılar hazırlayıp simetri fotoğraflar paylaşmaktadır. Sevgilisinden böyle bir davranış bekleyen kızların büyük derecede ilgisini çeken Michael Zee’nin Instagram hesabı 680bin takipçiye ulaşmış durumda. Sevgilisi için romantik etkinlikler hazırlamayı planlayanlar için iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Simetri Kahvaltı Keyfi

Sevgilisi için hazırladığı kahvaltı tabağının aynısını kendisi için de hazırlayarak, tam simetri bir şekilde servis etmektedir. Simetri görünümü ile dikkat çeken kahvaltı tabaklarındaki lezzetler, İngiliz mutfak kültürüne uygun kahvaltı aperatiflerinden oluşmaktadır. İngiliz kahvaltısı, bazı yönleriyle bize yakın olsa da, genel anlamıyla farklı bir kültürdür. İngiliz romantik adamın hazırladığı bu kahvaltılar, tüm dünyada büyük yankı uyandırmış durumdadır. Sevgilisinden romantik bir davranış görmeyen kızlar ise fotoğrafların altını yorum yağmuruna tutuyor.

Simetri Kahvaltı Hazırlamak için Ne Yapmalı

Simetri bir kahvaltı dizayn etmek için öncelikle tabakta yer alacak lezzetleri hazırlayın. Pişirdiğiniz tüm besinleri çok dikkatli bir şekilde kahvaltıya dizin. Kendiniz için hazırlayacağınız tabağı da, sevgilinizin tabağının karşısına yerleştirin. Sevgilinizin tabağının bir aynası görünümünde tam simetri bir şekilde siz de aynı lezzetleri tabağınıza dizin. Kahvaltıdaki lezzetler kadar sunumun da büyük önem taşıdığını unutmamalısınız. Dikkatli bir kahvaltı sunumu hazırlayarak sevgilinizi mutlu edebilmeniz mümkün.

İngiliz Kahvaltısı

İngiliz kahvaltısında ağırlıklı olarak yumurta ve süt ürünleri tercih edilmektedir. Yumurtalı olarak hazırlanan bir çok aperatif ile birlikte, omlet türü de çok tercih edilmektedir. Peynir ve sebze ağırlıklı hazırlanan kahvaltıların sağlıklı olduğunu söylemek mümkün. İngiliz kahvaltısında çörek türü lezzetlere de büyük önem verilmektedir. Özellikle kruvasan en çok tüketilen çörekler arasında yer alıyor. Sebzeli yumurta, sebzeli çorbalar da kahvaltılar içinde en çok tercih edilenlerdendir. Tuzlu ürünler ile birlikte waffle türü tatlı kahvaltılar da tercih edilen bir diğer alternatif olmaktadır. İngiliz kahvaltısında, süt, sütlü çay ve portakal suyu içecek olarak en çok tercih edilenlerdendir. Meyvelerin de sıkça tercih edildiği İngiliz kahvaltısının diğer kahvaltılara oranla daha sağlıklı ve kilo aldırmayan lezzetler barındırdığını söylemek mümkün. 12505