Harley Quinn'in Yeni Filmi Vizyona Giriyor. İşte Fragman

Yırtıcı Kuşlar fragmanı, Margot Robbie’in Harley Quinn’ini spot ışığına yerleştirdi

Warner Bros Pictures yayımlanan ilk römork için kuşlar Prey olarak da bilinen, kuşlar Prey (Ve Bir Harley Quinn Fantabulous Kurtuluşu ), DC Comics evrenden kadın karakterlerin bir grup ekipler Margot Robbie’nin Harley Quinn Yeni filmi kötü adam Kara Maske olarak Ewan McGregor ile birlikte. Yeni fragmanı yukarıdaki oynatıcıda izleyebilirsiniz.

Yazımızda ve Harley Quinn Yeni Film Vizyona Giriyor Fragman Sinema Film İncelemesi Yeni Vizyon Film Frag hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Salı günü çıkan römork, Robbie’in Quinn’ine Gotham City’de eserleri topladığını ve daha önce Jared Leto tarafından çalınan Joker’i (uzun zamandır cezası) çıkardığını gösteriyor.

Yönetmen: Cathy Yan’ın yönettiği Prey Kuşları, Robbie’yi İntihar Kadro karakteri Harley Quinn olarak geri getiriyor ve aynı zamanda canlı bir sahne olan DC Comics kahramanları ve kötü adamlarının renkli oyuncu kadrosunu tanıtırken onun üzerine odaklanıyor. Filmde oyuncu kadrosu Huntress Mary Elizabeth Winstead, Black Canary gibi Jurnee Smollett-Bell, Cassandra Cain (Ella Batgirl), Ella Jay Basco ve Renee Montoya rolünde Rosie Perez. İçinde desteklenmesi kadrosuna kuşlar Prey Ali Wong (dahil tekne taze ), Robert Catrini ( Amerikan Suç Öyküsü ), Chris Messina ( Keskin Nesneler ), Steven Williams ( O ), ve Derek Wilson ( Vaiz ).

Yırtıcı Kuşlar, Nisan ayında Shazam’ın ardından, birbirine bağlı DC Genişletilmiş Evren’de sekizinci film olacak ! 20 Haziran 2020 tarihli Wonder Woman 1984’ün yayınlanmasından önce . Robbie’nin 2021 Ağustos’unda , çok daha büyük oyuncu kadrosuyla ilk oyuncu kadrosunu geri getiren süper kötü takım ekip serisinin yumuşak bir yeniden başlatması olan The Suicide Squad için tekrar rol alması bekleniyor . Bu film James Gunn tarafından yönetilecek.

Ocak ayında, Prey Kuşları için ilk teaser , ana oyuncuların birçoğunu tanıttı ve filmlerinde karakterlerinin nasıl görüneceğine dair gizlice bir göz attı.

Çinli bir Amerikalı yönetmen, yazar ve yapımcı olan Yan, en son komedi draması Dead Pigs’i yönetti . Filmi Bumblebee senaryo yazarı Christina Hodson’un yazdığı bir senaryodan yönetiyor ve DC filmi yöneten ikinci kadın ve büyük bir süper kahraman filmi yöneten ilk Asyalı kadın olacak.

Yırtıcı Kuşlar (Ve Bir Harley Quinn’in Fantabulous Kurtuluşu ) sinemalara 7 Şubat 2020’de gelmesi planlanıyor.

661