Halkbank Taşıt Destek Kredisi Paketi 2022

Halkbank Taşıt Destek Kredisi Paketi 2022 Son zamanlarda araba almak isteyenler için bankalar çeşitli kampanyalar düzenliyor. Halkbank araç destek kredisi  bu tür kampanyalardan bir tanesi olup uygun faiz oranları ile araba sahibi olmayı mümkün kılıyor.  Halk Bankası gerek sıfır araç alımlarında gerekse ikinci el araç alımlarında bu tür imkanları sunuyor.

İkinci el araç alacaklar ya da sıfır araç alacaklar için uygulanan düşük faizli ve 60 aya kadar vadeli ödemeler ile kolay bir şekilde sıfır araç alabilirsiniz. Bu tür kampanyalar 0.69 faiz oranları ile sunuluyor. Halkbank araç destek kredisi araba alacaklar için daha düşük faizler de sunar. 0.49 faiz oranı ile 0.84 faiz oranı arasında değişen krediler aynı zamanda 60 aya kadar da yayılabilir.

Bazı araç modellerinde geçerli olan bu kredi kampanyası yerli üretimi desteklemek için kullanılıyor. İthal araçların bir kısmı da bu tür avantajlardan yararlanabiliyor. Bu aşamada müşterinin hangi aracı alacağını karar vermesi ve bankaya bu karar ile birlikte başvuruda bulunması gerekir. Sadece araba değil diğer binek araçları içinde kredi kampanyaları halen devam ediyor. 

Halkbank Taşıt Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Taşıt Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde halk bankası araç destek kredisi gibi avantajlı araç alım opsiyonlarını yararlanabilmek için şubelere gidebilirsiniz. Bunun yanında kısa bir süre içerisinde internet bankacılığı üzerinden araba almak isteyenlere de destek sunulacak. Gerek ticari araç gerekse de bireysel araç alımında hatta motosiklet alımında 120.000 TL’ye kadar fiyat sınırı ile çeşitli kampanyalar düzenleniyor.

Bunun dışında 120.000 üzerindeki araçlar için 60 ay’ a kadar vade sunuluyor. Bu aşamada aracın kasko değerinin yüzde yetmişi kadar bir kredi kullanılabilir. Örneğin 100 bin TL’ lik bir araç alacaksanız bunun 30.000 TL’sini sizin ödemeniz ve 70 bin lirasını kredi olarak almanız mümkün.

Halkbank araç destek kredisi belirli model araçlar için kullanılıyor. Yani her araç için krediden yararlanamıyorsunuz. Aynı zamanda motosiklet almak isteyenler 120.000 TL sınırına kadar yerli marka motosikletler için bu kredilerden yararlanıyor. Halk bankası isteyen müşteriler için 6 ay ödemesiz kredi desteği sağlıyor.

Halkbank Araç Destek Kredisi Şartları

Söz konusu Halkbank ürünlerinden yararlanabilmek için bankanın kararları geçerlidir. Banka mevcut kredi puanınıza ve gelir durumuna bakarak karar veriyor. Halkbank araç destek kredisi  için aranan belgeler arasında kişinin gelir durumunu gösterir bordro ve alınacak aracın kasko değerini gösteren belgeler gereklidir.

Sıfır araç alacaklar için 0.49 ve 0.69 faiz oranları geçerli iken ikinci el araç alacaklar için ise 0.89 faiz oranı uygulanıyor.  Sonuçta ülkemizde bu aşamada Halk Bankası müşterilerinin araç sahibi olması konusunda en düşük faizler uygulayan bir kamu bankasıdır. 

Halkbank taşıt destek kredisi için çeşitli belgeler gerekiyor. Aynı zamanda kredi çekerken banka size hayat sigortasının bireysel emeklilik ve benzeri ürünlerde satıyor. Müşterilerin beklentilerini karşılayan düşük faizler ile kolay bir şekilde araba  sahibi olmasını sağlayan Halk Bankası, aynı zamanda müşterilerinin bu tür bankacılık ürünlerinden yararlanılmasını da sağlıyor.

Halkbank Taşıt Destek Kredisi Hesaplama 

Halkbank Taşıt Destek Kredisi Hesaplama 

Halkbank taşıt destek kredisi başvurusu aşamasında insanlar kaç ay vadeli, ne kadarlık ödeme yapacağını öğrenmek istiyor. Bu aşamada taşıt destek kredileri ile birlikte hesaplama araçları kullanılarak vade sayısı ve diğer kriterler ile birlikte taşıt destek kredilerinin hesaplanması mümkün. Genellikle insanlar aylık ödemeleri düşük olduğu için bu kampanyadan yararlanıyor.

Halk Bankası’nın müşterileri için sunduğu bu avantajlı kampanya da maksimum 120.000 TL kadar kredi kullandırılıyor. İkinci el araçlar için aracın toplam bedelinin 150.000 TL’ yi geçmemesi gerekiyor. Tüm bunlara rağmen banka istediği durumlarda kredi vermeme hakkını kullanabiliyor.  Banka aynı zamanda yapacağı  düzenlemeler ile kolay bir şekilde mobilyada internet şubesi üzerinden müşterilerinin başvuru yapabilmesini temin edilecek.

Halkbank 0 Taşıt Destek Kredisi 

Halkbank 0 Taşıt Destek Kredisi 

Araba alırken insanların beklentileri dahilinde taşıt kredileri önemlidir. Eskiden gerek vade sayısı olarak gerekse de faiz olarak düşük olan bu krediler, son dönemlerde faizlerin yükselmesiyle birlikte insanlar açısından cazip olmamaya başladı. Fakat Halk Bankası son dönemde hazırladığı kampanyalar ile birlikte insanların eskisi gibi araç sahibi olmasını temin ediyor.

Bu açıdan sizde aylık ödemelerinizi Halkbank taşıt destek kredisi hesaplama yöntemlerini kullanarak belirleyebilir ve gerek sıfır gerekse de ikinci el araç için kredilerden yararlanabilirsiniz.  Özellikle ticari araç alacakların veya iş kurmak için araç alacakların tercih ettiği bu krediler bunun yanı sıra bireysel kullanıcılar tarafından da talep görüyor.

Taşıt kredilerinde son yıllarda ön plana çıkan bu kampanya ile birlikte Halk Bankası’na olan talep artmış durumda. Halk Bankası önemli bir kamu bankası olarak müşterilerinin memnuniyetini esas alan çalışmalar yapıyor. Sizde Halk Bankası ile birlikte kamu çalışanı iseniz ya da serbest çalışan iseniz araç sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap