Hafta Sonu EFT Yapan Bankalar Listesi

Hafta Sonu EFT Yapan Bankalar Listesi İnsanlar birbirlerine gerektiği zaman para göndererek karşı tarafın dilediklerini yerine getirmektedir. Para gönderme durumu eskiden bizzat insanlar arasında olup zor ve uzun süren bir durum olsa da artık durum tam tersine dönmüş bulunmaktadır. Şu an EFT ya da başka yollar ile paranızın en kısa sürede karşı tarafa ulaşması ya da karşı tarafın parasının size hızlı bir şekilde ulaşabilmesi kolaylaşmıştır.

Kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan birisi de hafta sonu EFT yapan bankalar olmaktadır. EFT genelde mesai saatleri arasında ve hafta içinde yapılmaktadır. Ancak elbette hafta sonu EFT yapan bankalar da bulunmaktadır. Hafta sonu bu hizmeti gerçekleştiren bankalardan birisi Fibabanka diğeri ise Albaraka Türk Katılım Bankası olmaktadır. Hafta sonu EFT yapan bankalar hangileri sorusunun cevabı budur.

Nöbetçi EFT Nedir?

EFT sistemi başlı başına insanlar tarafından oldukça merak edilen sistemler arasında yer almaktadır. Genelde bu sistem sadece hafta içi ve mesai saatleri bünyesince işlemektedir. Üstteki yazıda belirtilen bankalar nöbetçi EFT ya da nöbetçi transfer adı altındaki sistemler yardımı ile hafta sonları ve mesai sonrası zamanlarda da müşterileri için para transferi sağlamaktadır. Bu sayede de insanlar para transferlerini sağlıklı ve oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Albaraka nöbetçi EFT yapan bankalardan birisidir. Bu bankaların bir diğeri de Fibabanka nöbetçi EFT olmaktadır. Nöbetçi EFT demek mesai saatleri dışında ve özel günlerde, özellikleri de hafta sonlarında EFT yapan bankalara verilen isimdir. Acil durumlarda ya da bunun gibi durumlarda EFT yapmak durumunda kalan insanların en büyük yardımcıları Albaraka Türk hafta sonu EFT, Fibabanka hafta sonu EFT sayesinde çözülmekte.

Nöbetçi EFT Nasıl Yapılır?

Nöbetçi EFT Nasıl Yapılır?

İnsanlar tarafından EFT hakkında merak edilen pek çok farklı konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de şüphesiz nöbetçi EFT sisteminin nasıl işlediği ile ilgilidir. Bu sistem klasik bir banka sisteminin tıpatıp aynısıdır. Tek fark bu sistemin hafta sonları, mesai saatleri dışı ya da özel günler gibi zamanlarda da çalışabiliyor olmasıdır.

Müşteriler acil ve gerçekten gerektiği durumlarda bu sistemler aracılığı ile para transferini oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Kişiler tarafından sorulan nöbetçi transfer nedir sorusunun cevabı da bu şekilde verilebilmektedir.

Albaraka Türk Hafta Sonu EFT

Nöbetçi EFT sistemi her zaman için insanlar tarafından merak edilen bir konu olmuştur. Albaraka hafta sonu EFT yapan bankalar arasında demiştik. Hafta sonu para gönderme bu banka sayesinde artık mümkün. Albaraka Türk yardımı ile insanlar sevdiklerine oldukça rahat bir şekilde herhangi bir zaman diliminde para gönderebilmektedirler.

İsterseniz bayram zamanında isterseniz hafta sonlarında isterseniz de mesai saatleri bittikten sonra para transferlerinizi oldukça rahat bir şekilde işleme koyabilirsiniz. Albaraka Türk bu konularda insanlara çok büyük yardımlarda bulunmaktadır. Albaraka aracılığı ile transfer yapabileceğiniz bankalar da şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Denizbank
 • İş Bankası
 • Fibabanka
 • Akbank
 • Halkbank
 • Garanti BBVA
 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank
 • Şekerbank
 • QNB Finansbank
Fibabanka Hafta Sonu EFT

Fibabanka Hafta Sonu EFT

İnsanlar sevdikleri insanlara gerektiği anda para gönderebilmeyi çok isterler. Bu gibi durumlarda ise genelde EFT ve havale en çok kullanılan taktikler arasında yer alır. Başka bankalar arasında genelde EFT işlemi söz konusudur. Ancak kimi zaman bankalar EFT yapamamaktadır. Bu durumlar genelde bayramlarda, hafta sonlarında, ya da mesai saatlerinde meydana gelmektedir. İnsanlar da bu durumlarda birbirlerine para gönderemeyecek olmalarından dolayı üzülmektedirler. Bunun aksine nöbetçi EFT yapan bankalar da bulunmaktadır. Bu bankaların birisi Albaraka iken diğeri de Fibabanka olmaktadır.

Fibabanka hafta sonu EFT yapmış olduğundan dolayı insanlara çok büyük destekler sunmaktadır. Bu işlem için Fibabanka hesabınızın olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu işlemi gerçekleştirebilmek için mobil banka ya da internet bankacılığı erişiminizin de olması gerekir.

Siz de istenen bilgileri girdikten sonra belirlemiş olduğunuz para miktarını karşı tarafa kolay bir şekilde transfer edebilirsiniz. Bu işlem ortalama sadece 20 dakika sürmektedir. Fibabanka nöbetçi transfer bu noktada çok büyük öneme sahiptir. Fibabanka yardımı ile transfer yapabileceğiniz bankaların bir kısmı da şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • QNB Finansbank
 • Halkbank
 • Denizbank
 • Garanti BBVA
 • Akbank
Hafta Sonu EFT Ücreti Ne Kadar?

Hafta Sonu EFT Ücreti Ne Kadar?

İnsanların EFT hakkında merak içerisinde oldukları birbirinden farklı pek çok konu bulunmaktadır. Elbette mesai saatleri dışında, hafta sonlarında ya da özel günlerde EFT yaparak para gönderimi sağlamanın da gereksinimleri vardır. Bu noktada da insanların aklına hafta sonu EFT ücreti gelir. Peki, hafta sonu EFT ücreti ne kadar?

Yapılan araştırmalar doğrultusunda edinilen bilgilere göre Fibabankada da Albaraka da bu EFT sistemi aynı fiyata tabii olarak hareket etmektedir. Tüm masraflar dahil sadece cüzi bir fiyat olan 8 TL ödeyerek siz de karşınızdaki insana neredeyse sadece 20 dakika içerisinde rahat bir şekilde para transferi sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap