Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi Detayları Neler?

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi Bireysel Garanti Bankası müşterileri için yılbaşı fırsatı olarak verilen kredi hem ihtiyaçlar için hem de nakit para olarak iyi bir fırsatı sunuyor. Garanti bankası yeni yıl kredisi 2022 yılı için sunulan bu fırsat kredi almak isteyenlere bir sürpriz oldu. 2022 yılı yılbaşı kredisi olarak sunulan kredide bireyler yılbaşına girerken krediden yararlanmanın keyfine varacaktır. Böylelikle maddi açıdan daha kolay ve rahat bir yılbaşı geçirmeyi planlayan bireyler için müjdeli bir haber olmuş oluyor.

Garanti Bankası yılbaşı kredisi 2022 yılı kredi fırsatı sunulurken insanların ihtiyaçları için bir fırsatla karşılaşılmış olunuyor. Garanti Bankası’nın yılbaşı kredisi için belirli bir başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru sonrası krediyi almak isteyenler şubeye giderek veya internet bankacılığı üzerinden işlemlerini kolaylıkla halledebiliyor.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Garanti Bakası yılbaşı kredisi için yapılacak başvurularda internet bankacılığı veya banka resmi web sitesi üzerinden işlemler gerçekleştirilir. Garanti BBVA yeni yıl kredisi verirken belirtilen şartlar sonrası krediyi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri veya atm aracılığıyla da Garanti yılbaşı kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. 2022 yılı Garanti yılbaşı kredisi yazılan web sitede duyuru bölümünden başvuru yaparak krediye sahip olabilirsiniz. Başvuru için gerekli bireysel bilgileri ekleyerek başvuru sonrası krediniz tanımlanacaktır.

Garanti BBVA yılbaşı kredisi  başvuru için T.C kimlik numarası, cep telefonu, doğum tarihi gibi bilgiler istendikten sonra telefona iletilen doğrulama kodu sonrasında başvuru işlemleriniz tamamlanacaktır. Garanti yeni yıl kredisi başvurusu online işlemler sırasında hata ile karşılaşırsanız şubeye giderek başvuruda bulunduktan sonra kredi sonucunda tutar hesabınıza yatacaktır.

Garanti Yılbaşı Kredisi Neden Alınır?

Garanti Yılbaşı Kredisi Neden Alınır?

Krediye ihtiyaç duyanlar için bir fırsat olan Garanti yılbaşı kredisinde ihtiyaçları karşılamak ve acil nakite ihtiyacı olanlar için iyi bir fırsat sunuluyor. Çoğu zaman kredi oranları yüksek olduğu için insanların krediye bulaşmadığı durumlarda böyle fırsatlar daha makul görünür. Garanti yılbaşı kredisi başvurusu için ATM, şube veya internet bankacılığı üzerinden işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın yılbaşı kredisi olarak vereceği kredide oran %1,49 olarak belirleniyor. Kredi tutarına göre bu oran %2,19’a çıkabileceği için buna yönelik bir hesap yapılması da şart görülüyor. Kredi hesapları sonrasında istenilen tutarda orana göre kredinizi alabilirsiniz.

Garanti Yılbaşı Kredisini Nasıl Alırım?

Garanti Yılbaşı Kredisini Nasıl Alırım?

Garanti yılbaşı kredisi için Garanti BBVA şubeleri üzerinden, ATM veya Garanti web sitesinden yılbaşı kredisi duyurusuna girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucunuz girdiğiniz kimlik bilgileriniz sonucunda olumlu olarak sonuçlanırsa yılbaşı kredisi almaya hak kazanırsınız. Bunun için işlemleri sırasıyla gerçekleştirmek gerekiyor. Yılbaşı kredisi başvurusu esnasında bireyin T.C kimlik bilgileri ve onay için gerekli cep telefon numarası şartı vardır.

Bilgiler eklendikten sonra telefonunuza gelen onay kodu sonrasında işleminiz başarı ile sonuçlanırsa krediniz hesabınıza yatırılacaktır. Garanti şubesi üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında talep ederseniz hesabınıza veya nakit olarak kredi tutarınıza ulaşabilirsiniz.

Garanti Yeni Yıl Kredi Oranları

Garanti Yeni Yıl Kredi Oranları

2022 yılı Garanti yılbaşı kredisinde oran %1.49 olarak uygulanacak olup, kredi tutarı ve vade baz alınarak bu oran %2,19’a çıkabilir. Garanti yeni yıl kredisi oranları ileyılbaşı kredisi hesaplamak için kredi tutarına dikkat etmek gerekiyor. Web siteye girerek kredi hesaplama modülü üzerinden kredinizi hesaplayabilirsiniz. 10.000 TL için %1,49 kredi oranı ile 11.199,96 TL ile 50.000 kredi tutarında %1,69 oran ile kredinizi hesaplayabilirsiniz.

Yılbaşı kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı bulabilir aynı zamanda nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz bir zamanı iyi değerlendirme avantajına sahip olabilirsiniz. Garanti yılbaşı kredisi oranları belirtilen oranlarda yer alıyor. Kredi tutarına göre belirlenen faiz oranlarına da dikkat ederek alacağınız kredinin toplam tutarını belirleyebilirsiniz.

Garanti Yılbaşı Kredisi Dosya Masrafı

İhtiyaç kredisi alındığında karşılaşılan masraflar gibi yılbaşı kredisi masrafları da aynıdır. Krediyi alabilmek için sigorta şartı vardır. Buna yönelik çeşitli sebeplerden ötürü sigorta primi çekilen krediden düşürülür. Kredi başvurusu yaparken dosya masrafı karşınıza çıkar ve sigorta ücreti ile birlikte dosya masrafı ile de karşılaşabilirsiniz.

Başvuru sonrası işlemleriniz tamamlandıktan sonra eğer şubede iseniz paranız nakit verilebilir. Aynı zamanda hesabına da belirtilen kredi tutarı yatırılır. Bu tutar sonrasında kredi oranına göre tutar sonucuna da bakmak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap