Falda Zülfikar Görmek Neye İşarettir?

Falda Zülfikar Görmek

Falınızda Zülfikar görmeniz Zülfikar’ın anlamını bildiğinizi gösterir. Öncelikle bilmeyenler için Zülfikar Aleviliğin temeli olan Hz. Ali’nin kılıcının ismidir. Böylesine derin bir anlamsal yapıya sahip olması tabii ki Hz. Ali ile özdeşleşen bir yorumlamaya sebep oluyor. Adaletin ve eşitliğin en önemli temsilcilerinden birisi olan Hz. Ali’nin kılıcı falda çıkıyorsa eşitliğe ve adalete yorumlamak çok abes olmayacaktır.

Bu yazıda ve Falda Zülfikar Görmek Zülfikar İşareti Falda Neye İşaret Fal Sembolleri Zülfikar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzman fal yorumcuları kahve fincanında Zülfikar gördüğünde falı baktıran kişinin en önemli ilkelerinden birisinin eşitlik olduğunu vurgular. Hayatında yaptığı seçimlerde her zaman adil olan bireylerin falında Zülfikar gözükmesi kadar normal hiçbir şey yoktur. Aynı zamanda son dönemlerde vereceği önemli bir karar söz konusuysa bu kararı verirken de aynı hassasiyetle adilliğinin ağır basacağı şeklinde de yorumlamak mümkündür.

Falda
Falda Zülfikar Görmek Neye İşarettir?

Kahve falında Zülfikar çıkması her alanda farklı kısmetlerle karşı karşıya kalınacağını gösterir. Profesyonel fal yorumcuları bu kısmeti manevi ya da maddi, sosyal hayat ya da aile gibi kısıtlamalara tabi tutmaz. Aksine kişi bu fırsatları iyi değerlendirmesi durumunda iş hayatında olumlu bir süreç yaşayabilir, aile hayatındaki sorunları çözebilir, maddi sıkıntılarından kurtulabilir, manevi hayatındaki huzursuzluğu sonlandırabilir. 

Kişinin arzularına ve ne kadar arzu ettiğine bağlı olarak kahve falında Zülfikar görmek tam anlamıyla amaca ulaşacağını göstermektedir. Hz. Ali ile bağdaşan bir sembol olduğundan alanında uzman fal yorumcularına göre falında Zülfikar gören birisinin korunduğu da söylenmektedir. Keza bu korunma genellikle ya aile bireylerinden ya da sosyal çevresindeki değer verdiği kişilerden gelir.

Falı baktıran kişinin durum her ne olursa olsun adaletten vazgeçmeyen, kul hakkı yemeyen, her fırsatta eşitliği savunan tarafı çevresini bir hayli zenginleştirmiştir. Onu seven, ona saygı gösteren o kadar çok insan vardır ki başına hiçbir şey gelmez. Herhangi bir olay vuku bulduğunda çevresindeki dostları, hayatındaki arkadaşları, her zaman yanı başında olan ailesi onu korumak için adeta yarışa girer. Sonucunda da falında Zülfikar çıkan kişi her türlü musibet ve badireyi problem yaşamadan atlatır. Falda Hz. Ali’nin kılıcını görmek işte böylesine pozitif anlamlarla yorumlanarak fal sahibine güven verir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir