Falda Kalem Görmek Neye İşarettir?

Falda Kalem Görmek

Güzel bir köpüklü kahvenin üzerine fincanınızı kapattığınızda karşınıza çıkacak kalem sembolü size bazı şeylerin haberini veriyor olabilir. Kahve fincanında kalem çıkması gerek kendinizin gerekse yakın çevrenizden size gelecek olan duygu ve düşüncelerin şeffaflığını sembolize eder. Çok uzun süredir bastırılmış olan duyguların ayan beyan açıklanması, uzun süredir düşünülen fakat dile getirilmemiş şeylerin söylenmesi buna dahildir.

Bu makalede ve Falda Kalem Görmek Kalem Fali Falda Kalem Anlamı Kalem Fal Yorumu Falda Kalem İşareti Fal hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Yani illa ki pozitif olacak diye bir durumdan söz edilemez. Yakın çevrenizden birisinin sizi fütursuzca eleştirdiğine şahit olabileceğiniz gibi uzun zamandır size karşı duygularını açmaya çalışan birisinden ilanı aşk alabilirsiniz. Yine kendiniz birine ilanı aşk edebilir, uzun zamandır düşündüğünüz ancak kelimelere dökmediğiniz bazı düşünceleri ya da duyguları ifade edebilirsiniz. Oldukça temkinli olmanın bu dönemde fazlasıyla iyi bir seçim olacağından şüpheniz olmasın.

Falda
Falda Kalem Görmek Neye İşarettir?

Kahve falında kalem görmek bazı yakın sembollerle de ilişkili olarak yorumlanabiliyor. Zira kalemin haber veya birisinden alınacak bilgi şeklinde de yorumlandığına şahit olabilirsiniz. Ancak uzun zamandır haber almadığınız birinden gelecek olan bu bilginin iyi mi yoksa kötü mü olacağı, sizi mi yoksa başkasını mı etkileyeceği diğer sembollerle bağdaşmaktadır. 

Falda kalem görmek alacağınız bu haberden sonra yüksek ihtimalle kişiyle iletişime geçmeniz şeklinde yorumlanabiliyor. Haberin sizi mutlu mu yoksa mutsuz mu edeceğini bilmeden ve kimden haber alacağınızı kestiremeden böyle bir detay duymak hoşnut etmeyebilir. Olumsuzluklara dayalı bir fal yorumu söz konusu olsa da kalemin iyi şeyler çağrıştırdığını da es geçmemeliyiz.

Genellikle profesyonel fal yorumcuları kahve falında kalem çıkması durumunda başarıdan söz ederler. Burada söz konusu olan başarının falı baktıran kişinin durumuyla doğrudan ilişkili olduğunu ise unutmamak gerekiyor. Örneğin bir öğrenci için başarı iyi notlar almak ve mezun olmaktır. Eğer falı baktıran kişi öğrenci değil de iş hayatında aktif olarak yer alan bir bireyse terfi ya da daha yüksek maaşlı bir pozisyon söz konusu olabilir. Kendi işini yapan, ticaretle uğraşan veya bir proje geliştiren bireyler ise hedefledikleri yönde ilerleyerek işlerini bir üst kademeye taşıyacaktır. Görüldüğü üzere falda kalem görmenin anlamı aslında bu açıdan oldukça pozitiftir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir